Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Hmmm śmiesznie Bayonetta nagle przestała mi się uruchamiać. Próbowałem to jakoś naprawić, czyli przeinstalowałem grę, sprawdziłem spójność plików gry na steamie, uruchamiałem jako admin zarówno grę jak i steama i nic nie pomagało. Pomogła dopiero instalacja Darksides z płyty i próba zmiany rozdzielczości na natywną dla mojego monitora. Nie mam pojęcia dlaczego to zadziałało ale zadziałało :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie konsoli Nintendo powoduje chyba rozrost jakiejś choroby bo zacząłem przeglądać oferty amiibo z których zawsze się nabijałem :/

EDIT:

Zobaczyłem ceny i już przestałem oglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucaj samochody stachu, przynajmniej cos sie dzieje. 

lyknalem kolekcje destiny za 100z z hakiem. w sumie to 50z bo drugie 50 dostalem w kwietniu od sony. zobacze cala zawartosc destiny. kiedys wzialem podstawke na premiere zanim wyszedl na jaw cyrk z wycieta zawartoscia i malymi oraz zbyt drogimi dlc. obiecalem sobie, ze nie wydam na ten szwindel ani grosza wiecej az pojawi sie kompletne wydanie. strzela sie jednak przyjemnie jak w malo ktorym fpsie wiec dobrze wyrwac kolekcje za dobra cene. bede tylko musial znalezc druzyne do tych najlepszych misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, b3rt napisał:

Posiadanie konsoli Nintendo powoduje chyba rozrost jakiejś choroby bo zacząłem przeglądać oferty amiibo z których zawsze się nabijałem :/

EDIT:

Zobaczyłem ceny i już przestałem oglądać.

ta widzialem Tetris za jedyne 153zl haha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, stach122 napisał:

@Vigor Dzięki chociaż ktoś docenia

Przepraszam że nie mam GTXa 1080ti żeby pokazać wam AUTA w 4k  Ultra. Mi w tych screenach chodzi o nie a nie o grafikę.

same auta ładne natomiast teren w tle taki sobie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MasterKondi napisał:

Jak tak to powodzenia, sam grałem w to na klawie i musiałem porzucić grę, bo jeden misji po prostu nie da się przejść bez pada. Może tobie się uda więc powodzenia.

Chodzi Ci o ten moment z obracaniem gałki analogowej? Słyszałem o czymś takim, ale nie wiem, czy to akurat Castlevanii dotyczyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MasterKondi napisał:

Tak chodzi dokładnie o to, chociaż po godzinie promowanie raz mi się udało, ale niestety zaliczyłem zgon :( . I później nie dało rady. 

O kurczę. :( A pamiętasz może, w jakim momencie, tj. po ilu godzinach ta misja występuje? 

Zresztą, potrafię być uparty. Pokonałem 4 lordów, zrąbanej klawiszologii nie dam rady? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ukończyłem Darksiders II. Gra ma swoje momenty, ale jest na siłę wypchaną niedoróbką, która nie wie czy ma być slasherem czy lekką grą akcji w stylu Prince of Persia. Nawet na normalu w początkowych etapach to kpina z poziomu trudności. Na hard jest jeszcze gorzej, bo gra wtedy spłyca się do latania do wieszczki po eliksiry zdrowia, a nic nie daje satysfakcji z walki. Kilku bossów znów bym utłukł, ale to za dużo bieganiny w konkretnym kierunku. Myślałem że ten cały tygiel podratuje sytuację, ale to kolejna zapchajdziura bez krzty wyzwania z żałosnym bossem na koniec. Ogólnie to jako bohater (śmierć), zająłbym się twórcami tego czegoś, lub bardziej wydawcami. Można było dać chłopakom więcej czasu, a nóż byłoby z tego więcej niż przeciętniak. Szkoda potencjału, bo niekiedy to jest taki nieumowny Soul Reaver.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...