Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

47 minut temu, Abyss napisał:

@47

Jest jako "modern warfare remastered" przecież.

nie zwróciłem uwagi :O

Grał ktoś w Stellar Overload? Pomijając oczywiste "EA", to ze wszystkich klonów minecrafta ten wygląda najciekawiej.

4 godziny temu, Abyss napisał:

Gdyby lista się nazywała "najlepsze fpsy ostatniej dekady" to może bym się nawet zgodził, ale są tam Borderlandsy i Bioshock Infinite. 

Bioshock był całkiem dobry i w sumie wyrzuciłbym go za to, że to dobra gra, ale średni fps. 

Edited by MasterKondi

wbilem ponad 10h w drawn to death. czuje tu ducha twisted metal i dynamike oraz styl rozgrywki oldskulowych shooterow fpp. duza niespodzianka. jak ktos ma ps4 to gierka jest w tym miesiacu w plusie. mnie wciagnelo od pierwszego meczu.

cisne tez troche w killing floor 2 bo jest tydzien za darmola.

1 godzinę temu, MasterKondi napisał:

Bioshock był całkiem dobry i w sumie wyrzuciłbym go za to, że to dobra gra, ale średni fps. 

Ale to podobno lista najlepszych FPSów a nie najlepszych gier, więc to chyba kompletnie bez sensu. Infinite to by się wysoko uplasował co najwyżej na liście rozczarowań i bajeczek, zaraz obok No Man's Sky i dokonań Piotrusia Molino. 

• Upvote 1

Nawet gdybym się nie przyglądał przed premierą czułbym się rozczarowany. Dwa poprzednie Bioshocki były już znacznie lepsze. 

Nie, zwyczajnie nie lubię ekskrementów. Po prostu ktoś pomyślał żeby niepotrzebnie skomplikować tryhard historie o podróżach w czasie i alternatywnych rzeczywistościach przy jednoczesnym zidioceniu każdego innego elementu gry i tam po prostu nic nie działa. 

Założyłem se profil na Elite Dangerous Star Map i wysłałem tam logi, na wstępie parę garści ot tak, żeby sprawdzić czy działa, a potem niemal wszystko zrobione od listopada (nadal muli i zastanawiam się czy nie udławiłem skryptu, ale co mi tam)

https://www.edsm.net/en/user/profile/id/20786/cmdr/JC+RANKIN

Polecam Travel Map, gdzie widać jak sobie wylatywałem w ekspedycjach; te proste jak kij ramię ("dolne") jest moją trasą pierwszą, sprzed paru miesięcy, natomiast "kokardka" i drugie, dość chropowate ramię to moja aktualna podróż - lecę do Bubble Nebula, dalej może jak najbliżej krawędzi jak mój Asp pociągnie i powrót do domu

cc @Tesu

• Upvote 1

1 hour ago, MasterKondi said:

Zapewne ze względu na to, że grałeś w poprzedniczki. Ja ogrywałem je później. 

Nawet jeśli zignorujemy dwie poprzednie części to visual novel kosztujące pewnie procent tego co Infinite wykorzystuje podobne motywy w dużo ciekawszy sposób. Nawet potrafi sensownie użyć je w mechanice rozgrywki. Trochę to smutne.

Edited by MartiusGW

O ile faktycznie w Bioshock: Infinite grało mi się nawet spoko, o tyle niestety trzeba przyznać, że pod kątem fabularnym był to totalny gniot usiłujący dogonić majstersztyk jedynki. Fabuła była nudna, kiczowata i przewidywalna. Przeszedłem całość, ale chyba prędzej kupiłbym remastera jedynki, niż teraz wracał do 'trójki'. Ewentualnie DLC były dobre, ale jak wiadomo, odstawały tłem fabularnym od podstawki.

42 minutes ago, MartiusGW said:

Nawet jeśli zignorujemy dwie poprzednie części to visual novel kosztujące pewnie procent tego co Infinite wykorzystuje podobne motywy w dużo ciekawszy sposób. Nawet potrafi sensownie użyć je w mechanice rozgrywki. Trochę to smutne.

Jakie visual novel?

Mnie Infinite bardzo się podobało, zagrałbym kiedyś jeszcze raz. No ale ja nie grałem w ogóle w poprzednie części, więc nie patrzyłem na tę grę przez pryzmat poprzednich części i zabrałem się za nią dopiero sporo po premierze, więc także z góry się spodziewałem fabularnego mambo-jumbo w pewnym momencie. Obie te rzeczy przyczyniły się, z tego co widzę, do mojego pozytywnego odbioru Infinite.

okeeeeeej, Artorias to jednak niezły skurczybyk ;_;

ale już się za niego powoli zabieram, dotarłem do momentu kiedy zostało mu jakieś 20% hp więc progres 8) 

14 minutes ago, Mysquff said:

Jakie visual novel?

Zero Escape: Virtue's Last Reward. Sam planuję później nadrobić pierwszą część serii (Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors) bo w końcu jest dostępna na pc. Z tego co słyszałem też brzmi dużo lepiej niż Infinite.

6 minutes ago, MartiusGW said:

Z tego co słyszałem też brzmi dużo lepiej niż Infinite.

Nie będę się kłócił, ale skoro nawet nie grałeś to skąd wiesz, że wykorzystuje te motywy lepiej niż Infinite? Chyba że źle zrozumiałem i chodziło ci o to, że nie grałeś tylko w jedną część.

Virtue's Last Reward przeszedłem kilka lat temu na 3ds.  Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors nie miałem okazji przez brak oficjalnego wydania w Europie.

41 minut temu, kiceg napisał:

okeeeeeej, Artorias to jednak niezły skurczybyk ;_;

ale już się za niego powoli zabieram, dotarłem do momentu kiedy zostało mu jakieś 20% hp więc progres 8) 

już padł, nie był znowu taki straszny

Dnia 7.04.2017 o 19:24, Rankin napisał:

Myślę że najgorsze masz za sobą, no chyba że uprzesz się robić DLC, to wtedy się naplujesz i na Artoriasie, i na Manusie.

Manus to jakaś chora pomyłka, tona HP, szybkie ataki których jeszcze nie umiem rozpoznać i nawet nie wiem jak ich unikać, jakieś potworne kombo którym mnie rozjeżdża o 3/4 HP. Matko boska, posiedzę nad nim chwilę.