Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

43 minuty temu, Noobirus napisał:

Inne wstydliwe pytanie: czy można kupić ten dom stojący obok ciotki?

Nie.

31 minut temu, kiceg napisał:

No to teraz New Londo. Trochę się obawiam tej lokacji, dlatego zostawiłem ją sobie na koniec. Ale w Demon Ruins było zaskakująco łatwo, moze tutaj też będę troszeczkę op xd

Myślę że najgorsze masz za sobą, no chyba że uprzesz się robić DLC, to wtedy się naplujesz i na Artoriasie, i na Manusie.

Edited by Rankin

Manus jest strasznie prosty, bo on swoje ataki strasznie markuje i łatwo się tego wszystkiego unika. Jedno-dwa podejścia i już powinieneś umieć się przez nie przeturlać.

8 minut temu, lordeon napisał:

Nigdy nie zrozumiałem dlaczego tak wielu graczy narzeka na Artoriasa. W porównaniu do np. Havela jest on bajecznie prosty. Wystarczy mieć tarczę blokującą 100% fizycznych obrażeń i sporo staminy.

To już się domyślam czemu nie rozumiałeś. Grałeś pewnie jedynie tank buildem i nie musiałeś unikać jego szalonych wielokrotnych ataków z wyskoku? Bo wiesz, Dark Souls staje się banalne kiedy wykujesz sobie tarczę Artoriasa z duszy Sifa i masz od groma staminy. Całkiem dosłownie blokujesz WSZYSTKO i otrzymujesz czasem minimalną ilość obrażeń od żywiołów. 

Ja tak walczyłem z Manusem, zabiłem go za drugim razem, bo nie był w stanie się przebić przez moją obronę. IMO tank w DS1 jest mocno zepsuty. 

1 godzinę temu, OnceAThief napisał:

DIRT Rally i Inside

True. A że mam opłacony rok z góry, to i w Inside mogę grać już dziś :3

1 minutę temu, lordeon napisał:

Śmiało, powiedz teraz że nie jestem prawdziwym graczem dark souls bo pierwszą postać jaką stworzyłem była tankiem, a jak wszyscy wiedzą tak nie powinno grać się w dark souls.

What. Ale po co ta agresja? Nigdzie tego nawet nie zasugerowałem, sam tak grałem. Napisałem tylko dlaczego nie miałeś problemów. 

2 godziny temu, Rankin napisał:

Myślę że najgorsze masz za sobą, no chyba że uprzesz się robić DLC, to wtedy się naplujesz i na Artoriasie, i na Manusie.

Kurde wiadomo, mam zamiar mieć tyle 'Victory Achieved' ile to możliwe za jednym przejściem 

2 godziny temu, Abyss napisał:

To już się domyślam czemu nie rozumiałeś. Grałeś pewnie jedynie tank buildem i nie musiałeś unikać jego szalonych wielokrotnych ataków z wyskoku?

Potwierdzam, po drugiej probie blokowania tego czegoś kończyłeś z pół hp, a był jeszcze najczęściej 3 wyskok. Dobrze, że Artorias się bugował czasem z buffowaniem, bo do tej pory pewnie byłby nie do przejścia. Ogólnie dodatek to był taki Dark Souls Ultra, bossowie niesamowicie trudni (Tak samo jak dodatek do znalezienia).

Dnia 7.04.2017 o 19:07, ZygfrydQ napisał:

Nowy Humble Monthly jest bardzo fajny. 3 gry z mojej listy życzeń (Witness, Event 0, Black Mesa), jedna chwalona i ciekawie wyglądająca gra (Layers of Fear), jedna ciekawostka, która po oględzinach wygląda bardzo interesująco (Kingdom: New Lands) i kolejna gierka party-online (Tumblestone), czyli w sumie jedyny 'meh' w tym pakiecie. Do tego interesująco wyglądający debiut (Slime San)

W sumie żałuję, że nie kupiłem, w sumie dlatego że The Witness średnio mnie jarało ale w kombinacji z Layersami + Black Mesa to aż mnie boli :/ Z nowego mam już Dirta więc i tego odpuszczę, Inside mnie jakoś nie przekonuje.

Czterej Królowie również gryzą piach. Trochę zbyt słabi byli, jak się podejdzie do nich blisko i zacznie napierniczać to walka jest kwestią wytrzymałościową.

Teraz sobie pochodzę po świecie i pozbieram trochę fantów, może wykuję te specjalne bronie z bossów, nie wiem. Właśnie sobie tuptam po tym świecie wewnątrz obrazu i kurcze fajnie jest. Potem zajmę się jeszcze tym DLC i poczyszczę świat z jakichkolwiek bossów poza końcowym. Ale NG+ raczej robił nie bedę, jeśli bedę grał drugi raz w DkS to raczej nową postacią i z innym buildem.

Guest

kupiłem wczoraj Transformers Devastation na przecenie, bo z monthly dostałem prawie 5 euro, a tu lapek nie domaga, nawet na najniższych nie da się grać
nadszedł kres jego żywota jeśli chodzi o nowsze tytuły

no i pokonałem Minotaura w SMT 4 po dwóch próbach (spam bufu działa cuda)
a podobno miałem na nim utknąć :co:

50 minut temu, emqi napisał:

W sumie żałuję, że nie kupiłem, w sumie dlatego że The Witness średnio mnie jarało ale w kombinacji z Layersami + Black Mesa to aż mnie boli :/ Z nowego mam już Dirta więc i tego odpuszczę, Inside mnie jakoś nie przekonuje.

No mi się tylko ten Tumblestone mało podoba. Na razie tez lipa, bo slime-san niezbyt chce prawidłowo działać (klikam start i gra się zawiesza), chyba trzeba poczekać na jakiś update od twórcy. Co do zbliżającego się monthly - Dirt to akurat mało mnie interesuje, więc pewnie będę chciał go gdzieś spieniężyć za 20ziko czy coś, ale Inside jak najbardziej spoko, Limbo mi się podobało, więc i to powinno być spoko. Pewnie kliknę w Early Unlock i ogram to na dniach nawet, a Dirta wystawię na jakimś allegro czy coś, póki cena trzyma (wystawiłbym na bazarze łowców, ale tam sobie trzeba repa wbijać, żeby móc droższe rzeczy sprzedawać i na razie 5zł to moje max).

49 minut temu, kiceg napisał:

Właśnie sobie tuptam po tym świecie wewnątrz obrazu i kurcze fajnie jest

its inhabitants kind.jpg

• Upvote 1

Dziś spędziłem chyba 10h przebywając (niestety tylko duchem) w personowej Nipponi. Dotarłem do 3 dungeona, ledwie 20h na liczniku a jedyne co robi gra, to nabiera tempa.

Niech te świąteczne 6 dni wolnego w końcu się zacznie ;_;

Jak ktoś pisze 'top ten XYZ' albo 'best XXX of all time' to można z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjąć że będzie tam sporo bzdur.

Gdyby lista się nazywała "najlepsze fpsy ostatniej dekady" to może bym się nawet zgodził, ale są tam Borderlandsy i Bioshock Infinite. 

MUJ BORZE, na tej liście borderlands jest dwa razy. Patrząc na zawartość i argumentację tej listy, link powinien wylądować w krinczfredzie, a nie w growym...

• Upvote 7