Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

6 godzin temu, Abyss napisał:

Dark Souls naprawdę zrewolucjonizowało rynek action rpgów. Podoba mnie się to, bo najpierw to doprowadzi do kompletnego udoskonalenia formuły, a później nie będziemy już tego mogli znieść tak samo jak regenerującego się zdrowia. 

T B H skrajnie enigmatyczna historia świata i praktyczna konieczność zaglądania na fora i wiki żeby dowiedzieć się konkretniej o co chodzi i kto jest kim była trochę męcząca i raczej ten trend zacznie mnie denerwować jako pierwszy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni intensywnego grania i wątek fabularny w Catalyst ukończony. W porównaniu do jedynki bardzo miły progres. Zaskakująco może i niezbyt było, ale historia na pewno wciągająca. Na plus należy też zaliczyć Plastic. Bardzo dobrze odegrana postać, introwertyk i neurotyk mocno, przez co często uśmiechałem się pod wąsem. Na minus na pewno Icarus, który jest przez prawie cały wątek fabularny tak bardzo edgy...

Graficznie ślicznie, choć nie wiem co tam zasoby żre. Chyba cała para poszła w brak loadingów. Muzyka jak w poprzedniczce, wciąż classy. Z przyjemnością mi się jej słucha, mimo że to nie moja para kaloszy.

Cieszy, że Faith poszerzyła zasób ruchów, choć walka wciąż denerwuje. Dobrze że ataki z wykorzystaniem otoczenia są bardzo mocarne. Da się dzięki temu z rozpędu pozbyć sporej grupy strażników. 

No i mamy otwarte zakończenie. Ale gra się pewnie nie sprzedaje, więc cóż. Przynajmniej EA nie zrobi z niej nudnego tasiemca.

Aha, pierwsze miejsca w time trialach to kompletny obłęd. Trasa w linii prostej, przebiegasz w 20 sek. 1 miejsce? 5,24 sek... How?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że w przypadku Persony 5 99,9% grających po angielsku tego nie zauważyło i niczego im to nie zepsuło. 

A może trzeba naprawdę dobrze znać angielski, żeby to zauważyć (ja nie znam). 

Cytuj

Those examples are all so bad that I don’t think I can buy this game any more. I really value good translations and some of these are really irritating to me.

k xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony Burch, mistrz mema pisanego, ostatnio marudził że w ogóle nie rozumie dialogów w tej grze, mam nadzieję że to daje ci jakiś obraz o poziomie narzekających.

Z innych rzeczy to Dotarłem na Miejsce.http://i.imgur.com/B7EQmPI.jpg

Mam nawet z tego filmik (połączony z takim samouczkiem eksploracyjnym), ale trwa on godzinę, zajmuje pięć giga miejsca, a ja zapomniałem dać upload jak dziś wychodziłem do pracy, więc będzie ~później~.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rankin napisał:

Anthony Burch, mistrz mema pisanego, ostatnio marudził że w ogóle nie rozumie dialogów w tej grze, mam nadzieję że to daje ci jakiś obraz o poziomie narzekających.

Anthony Burch to nie jest przypadkiem ten ziomek, który jest takim bardzo prawdziwym memem "my wife's son"? 

Nie jestem na filologii angieksiej więc nie mam się do czego przyczepić, a jeśli ktoś nie jest w stanie wyczuć z dialogów osobowości Morgany to może być po prostu kretynem ¯\_(ツ)_/¯

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste osiągnąłem najwyższy poziom wtajemniczenia. Nawet na archiwa artykułów Polygona wchodzę do pewności na karcie incognito, by nikt nie wiedział że ich czytam.

@Elano

Jako ex-psuedotłumacz niemieckiego mogę potwierdzić, że tak niestety zachowuje się i myśli większość tłumaczy. Nie mam pojęcia dlaczego w tym zawodzie jest taka koncentracja snobów. Spotkałem się już m.in z:

1) Grupowym szantażowaniem tłumacza mieszkającego kilka ulic dalej, ponieważ jego oferta tłumaczeniowa była o kilka złotych tańsza

2) Próba zniesławienia tłumacza w kinie w czasie pokazu filmu tłumaczonego na polski (nikt spoza "grupy" nie wiedział gdzie leży problem w tłumaczeniu, a każdy znał angielski)

3) Bluzganie na tłumaczy pracujących za darmo dla jakiegoś ugrupowania charytatywnego, bo "psują rynek"

Nie wszyscy tacy są, ale im starszy pracownik tym większym kwasem nasiąka... Być może jest to wina pracy freelancerów - gdy przesiadujesz całymi dniami w domu odcięty od świata to twoje nastawienie do społeczeństwa się trochę zmienia. Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tutaj też widzę jakieś około-Treehousowe kliki próbujące przepchnąć swoją wizję tego, co jest dobre (FE Fates), a co złe (dochodzi do tego, że ludzie wytykający im niekonsekwencje są nazywani gamergaterami, lol), wszyscy siebie nawzajem lajkują i robią ogólne fellatio

tyle że tym razem, nie tak jak przy FE Fates, opór jest jednak większy i ludzie nawet z reddita nie kupują tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam w materiale demonstrującym Elit: Dendżerus pod kątem eksploracji. Pod koniec filmu (od 50 minuty) docieram do tajemniczego wraku statku, odkrytego przez graczy dosłownie parę dni temu.

 

cc @lorde... ups

filmik jest wagowo ogromny i nadal się przetwarza, ale docelowo (jak yt skończy marudzić) będzie w formacie HD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glory Kille bez podświetleń w nowym DOOMie faktycznie nie są takie złe, bo i po prostu czasu nie ma, żeby chwiejące się demony podziwiać, bywa trudno i w czasie walki trzeba bez przerwy się poruszać
chociaż nie podoba mi się trochę schemat "wejdź do pomieszczenia->wyczyść je i/lub rozwal Gore Nest->idź dalej", mam nadzieję, że cała gra tak nie będzie wyglądać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, OnceAThief napisał:

chociaż nie podoba mi się trochę schemat "wejdź do pomieszczenia->wyczyść je i/lub rozwal Gore Nest->idź dalej", mam nadzieję, że cała gra tak nie będzie wyglądać

no siema XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Abyss napisał:

Czasem nie trzeba rozwalać gore nest though. 

>implying, że nie staram się zrobić wszystkiego, nawet jeśli miałoby to oznaczać znudzenie się grą przed jej skończeniem

44 minuty temu, emqi napisał:

no siema XD

w piekle jest to już lepiej zamaskowane jednak i już tak nie kłuje w oczy jak Demonic presence at unsafe levels. Lockdown in effect
no i dostałem Gauss Cannon, które uwielbiam
trochę szkoda, że dwururki nie można ulepszać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...