Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

12 minut temu, b3rt napisał:

Dorabianie do tego ideologi "jak się kupuje dobre gry to się nie sprzedaje" to takie dziwne usprawiedliwianie tego że na PC po prostu nie da się w prosty sposób tego zrobić.

<Patrzy na te ~200 pudel i pudelek z grami z epoki przedsteamowej, ktore sobie zatrzymal, bo to dobre gry byly i ma do nich sentyment>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, b3rt napisał:

Nic takiego nie napisałem ale ok.

np.

5 godzin temu, b3rt napisał:

Ja na całe szczęście się z tego wyleczyłem i jak tylko coś skończę to od razu sprzedaję w cholerę póki jest coś warte

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rankin napisał:

np.

Nie wiem gdzie tam widzisz " kupujesz dużo, byle było nowe"

1 minutę temu, Tesu napisał:

Hehe niektore z nich chodza aktualnie po kilkaset euro, inne po kilkadziesiat hehe.

Też miałem kilka takich okazów i też sprzedałem, co z tego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, b3rt napisał:

Też miałem kilka takich okazów i też sprzedałem, co z tego? 

Przyczepiles sie okresu pochodzenie, to z tego. Ja tam gry, ktore mi sie podobaja trzymam, chociaz za cala kolekcje dostalbym pieciocyfrowa kwote i regularnie dostaje zapytania o odsprzedanie jej czesci obejmujacej takze tytuly, ktore juz do Steam czy Origin sa przypisane. Poki mam sentyment do tych tytulow, poki uwazam sie za gracza, dla ktorego sa one wazne i poki starcza mi na chleb, to raczej tego zbioru stanowiacego historie moich ostatnich 25 lat gamingu sie nie pozbede.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tesu napisał:

Przyczepiles sie okresu pochodzenie, to z tego.

No bo mówimy o tym co jest teraz a nie okresie przed steamem. W tym momencie jeśli masz PC i chcesz handlować swoimi grami to musisz robić osobne konto dla każdej gry itd. bo nie można inaczej tego zrobić. To że masz kolekcje klasyków wartą milion nijak ma się do tego o czym rozmawiamy. Ty sobie trzymasz gry z sentymentu, ja tych sentymentów nie mam, wyboru nie mamy obaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

94 godziny z hakiem, Persona 5 skończona. Solidne 5/7, a nawet 11/10. Czas na NG+, bo mimo gry na normalu nie udało mi się zrobić chyba połowy confidantów, nie wymaksowałem Guts (cholerny jeden punkt), nie wspominając już o rzeczach takich jak choćby łowienie ryb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls naprawdę zrewolucjonizowało rynek action rpgów. Podoba mnie się to, bo najpierw to doprowadzi do kompletnego udoskonalenia formuły, a później nie będziemy już tego mogli znieść tak samo jak regenerującego się zdrowia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...