Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

31 minut temu, ZygfrydQ napisał:

Zapłaciłem 161zł, więc ten...

Dokładnie, a jednak Steamowa cena Niera to 59,99 euro, co daje 250. Więc pomyśl, że Battlefront też nie będzie kosztować 260 (a właściwie 240, bo tyle kosztuje standardowa edycja) nigdzie poza Originem, tak jak to było w przypadku BF1, Battlefronta 1 i wszystkich innych poprzednich gier DICE xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OnceAThief napisał:

pobrałem trial Titanfalla 2 a tam dubbing
chciałem zmienić język, ale poza polskim jest tylko rosyjski
nie polecam
i ten origin przymula strasznie

jezu, żeby grać po angielsku musiałbym kupić grę przeznaczoną na konkretny region
czyli za polską cenę gry nie kupię
dlaczego to tak działa w ogóle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OnceAThief napisał:

dlaczego to tak działa w ogóle

To nie tylko z tą grą takie fiki-miki. Z każdą grą od EA jest takie coś. Jeden koleś w temacie Mass Effect Andromeda na tej poważniejszej części forume z tego powodu obrażał się na EA. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na konsolach podobno wystarczy zmienić język konsoli
ayy w plikach mi się nie chce grzebać

skończyłem misję próbną
poruszanie się i strzelanie trochę przypomina mi zmiksowane w fpsa Vanquish i Binary Domain, bardzo przyjemne
optymalizacja też świetna
i ta scena :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, OnceAThief napisał:

pobrałem trial Titanfalla 2 a tam dubbing
chciałem zmienić język, ale poza polskim jest tylko rosyjski
nie polecam
i ten origin przymula strasznie

da się zmienić język na angielski, wrzucenie jednego pliku i edycja innego

also first throw najlepsze, ta pięść <3

poza tym się mega przyjemnie strzela i jest ładnie, kolorowo i multi jest niegenerujące frustracji, ale mogę grac tylko jak zjeżdzam do domu, bo laptopa mi to cholerstwo trochę zajeżdża (chrupie momentami i ostatnio nie potrafi się wczytać, ech)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kiceg napisał:

da się zmienić język na angielski, wrzucenie jednego pliku i edycja innego

 

wywaliłem już z dysku ._.
innym razem się pobawię
 

mi gra działa naprawdę bardzo ładnie i nieźle też wygląda w ogóle

jeszcze wspomnę o snajperce, która strzela dwiema kulami na raz
albo nieBFG, które sprawia, że wrogowie wybuchają xD
to demo nie miało prawa być tak dobre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kiceg napisał:

poza tym się mega przyjemnie strzela i jest ładnie, kolorowo i multi jest niegenerujące frustracji, ale mogę grac tylko jak zjeżdzam do domu, bo laptopa mi to cholerstwo trochę zajeżdża (chrupie momentami i ostatnio nie potrafi się wczytać, ech)

to pisz wtedy i gramy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm... Ta snajperka to najtrudniejsza broń w grze, nie ma hitscana, pocisk leci wolniej niż z reszty snajperek. Bez przyłożenia nie masz celownika i pocisk NIE trafia w środek ekranu. Jeszcze jakieś wątpliwości? Choć jeśli ma się skill jak on to jest najmocniejsza broń w grze, bo swoje wady rekompensuje tym, że zabija na strzał, niezależnie gdzie trafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Felessan napisał:

 pocisk NIE trafia w środek ekranu

Po mojemu jednak musi mieć jakieś określone, stałe miejsce, w które trafia bez przybliżenia, bo gościu strzelając no-scope wyraźnie wie, gdzie pocisk uderzy, dzięki czemu zdobywa tak spektakularne zabójstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss Na szczęście nie, chodzi o jedną część ubrania.

Poza tym Takemi jest spoko, bo później sprzedaje akcesoria strasznie ułatwiające grę (odnawiające masę SP co turę).

Byłem niezdecydowany pomiędzy nią, a Futabą, ale przeczytałem poradnik i ponoć gra przy końcu kara za prowadzenie więcej niż jednego romansu, więc wybór padł na panią doktor.

Confidant z Iwai (sprzedawca broni) jest strasznie dziwny... poznajemy go gdzieś na początku gry, ale by zacząć znajomość musimy podbić Guts niemal do maksimum, co udało mi się dopiero przy 35 godzinach gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej pauzie Bravely Default wreszcie zaliczone. IMO całkiem OK gra, jeden z lepszych rpgów na 3DSie, ale chamsko doi jedne i te same assety do samego końca (nawet bonusowy dungeon to posklejane kawałki dawnych). Mimo wszystko, dzięki wybitnej pomocy skilla Obliterate (natychmiastowe wyrżnięcie wrogów na początku walki jeśli masz przewagę w poziomach) udało mi się w miarę znośnie dobić max lv i max każdej profesji na wszystkich postaciach i w  sumie trochę się przydało jak na finałowych bossach trochę tasowałem drużynę*. Ogólnie zrobienie wszystkiego zajęło mi 67 godzin.

*
Tiz: Pirat z dwoma toporami i Mimic
Edea: Ranger z Mimic (większość gry Multiburst/Mimic, finał [x] Slayer)
Agnes: Spiritmaster / White mage z Epic Group Cast (ogólne lecznie, Fairy Ward. Stillness)
Ringabel: Time Mage / Spiritmaster z Pierce MDef (Fairy Ward. Stillness, Reraise, Meteor jak nic innego nie trzeba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarłem do Tokyo w SMT4 po mniej więcej 8 godzinach
chociaż mogło być gorzej:

Cytuj

First of all, I only just now got to Tokyo and already have 27 hours and 38 minutes logged

zapisy co trzy kroki i wczytywanie trochę zaczyna mnie już męczyć
myślałem, że tę część gry mam już za sobą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...