Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Nie będzie season passa. Oficjalna wypowiedź Bernda Diemera, dyrektora kreatywnego gry:

"Patrząc na to, jak Battlefront ewoluował przez lata, zdecydowaliśmy: wiecie co? Dla tego rodzaju gry season pass nie jest najlepszym rozwiązaniem. Musimy wymyślić coś lepszego. Nie mogę wdawać się w szczegóły, ale myślimy nad czymś innym, nad czymś, co pozwoli grać dłużej, jednocześnie nie dzieląc przy tym społeczności."

W kazdym razie ciekawe co wymyślą w zamian, bo chcąc nie chcąc trzeba pamiętać, że to wciąż EA.

Godzinę temu, voda22 napisał:

Na panelu mówili coś o season passie - nie zrozumiałem tylko co, czy będzie czy też nie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram sie nowym Battlefrontem jak samochody w Dublinie na Halloween. W poprzedniego pomimo mocno ograniczonej zawartosci podstawki gralo mi sie bardzo dobrze, feeling bycia w "starym" uniwersum SW, oprawa audiowizualna, projekty map i zachowanie broni byly swietne. Kolejny Battlefront obejmujacy wszystkie ery na brak contentu cierpiec nie powinien. 

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

Na PC?

Ok, zmieniłem zdanie, nadal nie kupię żadnego Battlefronta. Jak będę zarabiał tyle co 'na zachodzie' to mogę wydawać na gry też tyle...

*patrzy na ten post*

*patrzy na twoje konto Steam z niemal 1200 grami, z czego jedna z nowszych to Nier: Automata wyceniona w cyfrowej dystrybucji na 60 euro czyli +/- 250 złotych*

*jeszcze raz na ten post*

u wot, m8

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

Na PC?

Ok, zmieniłem zdanie, nadal nie kupię żadnego Battlefronta. Jak będę zarabiał tyle co 'na zachodzie' to mogę wydawać na gry też tyle...

Ten tego...

Spoiler

smf7g1.jpg

:P

BTW, zamowiles juz paczke? Jest jakies ETA?

 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Quel napisał:

Hehe. E tam, jaki by ten tryb single nie był, ciągle był lepszy niż bezsensowne multi :P 

Ale wiesz, ze bycie carrierem zwyciestwa swojej druzyny daje tyle samo satysfakcji, co uciulanie kredytow i zakup upragnionej Anakondy w ED, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emqi napisał:

 Nier: Automata

Zapłaciłem 161zł, więc ten... :P i żadna z gier z mojej biblioteki nie kosztowała powyżej 200zł (nie licząc kolekcjonerek), nie zamierzam tyle płacić za tytuły na PC, takie prywatne postanowienie (a przynajmniej póki mogę takie postanowienie mieć, bo widzę tendencję wzrostową cen, a co za tym idzie rośnie prawdopodobieństwo że chcąc grać w tytuły na premierę, będę zmuszony wydać 200+zł... kiedyś).

2 godziny temu, OnceAThief napisał:

>kupuj bundle po 50
>sprzedawaj gierki po 25 każda
>narzekaj na ceny gier za każdym razem

RAZ sprzedałem tego Dirt Rally za połowę ceny bundla. Poza tym raczej rzadko coś sprzedaję i nie za tyle, tutaj okazyjnie mi się udało.

 

1 godzinę temu, Tesu napisał:

Ten tego...

  Pokaż ukrytą zawartość

smf7g1.jpg

:P

BTW, zamowiles juz paczke? Jest jakies ETA?

 

No tak, ale Ty się przecież kwalifikujesz do "bogatego zachodu" :P mówiłem - znajdź mi u was wakat, a pakuję walizki i jadę. Also - zamówiłem tego samego dnia co rozmawialiśmy. Żadnego ETA, tylko potwierdzenie.

2 godziny temu, Sermaciej napisał:

nie jesteś przypadkiem programistą?

Nie. Poza tym zarobki w IT są troszkę na wyrost przereklamowane :P

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...