Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

10 godzin temu, Rankin napisał:

Tymczasem w Elite: Dangerous

Poza (perfidnie schowaną) edycją awatara, na którą składa się parę garści opcji plus detale chyba odblokowywane za postępy, najszybciej rzuca się w oczy wreszcie, wreszcie, wreszcie nadający się do użytku system kamery "zewnętrznej" - jest szereg domyślnych kamer, w tym parę w kokpicie, których używanie nie blokuje sterowania i można próbować trzepać fotki z akcji, oraz niespodziewanie wygodna "wolna" kamera, która z oczywistych powodów blokuje sterowanie statkiem, ale oferuje m. in. obrót kamery wokół osi i spory zoom.

Odpalilem kompa, kliknalem na ED, wyskoczylo okienko z aktualizacja, a potem nastepne z info, ze na SSD jest za malo wolnego miejsca. Wywalilem pare wirtualek, aktualizacja ruszyla. Pare minut pozniej gra sie odpalila i meh... Patch 2.3 usunal mi moj customowy profil sterowania do HOTAS. Nie chcialo mi sie spedzac nastepneg kwadransa na ustawianiu sterowania, wiec niechetnie wybralem defaultowe sterowanie mysza i klawiatura, zeby zobaczyc nowosci. Z dostaniem sie do kreatora postaci problemow nie mialem i w kilka minut stworzylem sobie awatara, ktory przy sporej ilosci dobrych checi i slabym swietle mozna uznac za przypominajacego mnie. Nowej kamery jeszcze nie dane mi bylo wyprobowac, zdecydowalem, ze zajme sie nia juz po ustawieniu normalnego sterowania joyem. Probowalem za to nazwac statek, wklepalem "Admiral Yi" dla Federalnej Korwety, ale z jakichs przyczyn napis mi sie nie wyswietlal. Nie chcialo mi sie nad tym siedziec i przesiadlem sie na drugi tytul, ktory doczekal sie wczoraj aktualizacji.

 

Fabularny event w Overwatchu. Znowu aktualizacja i znowu komunikat o zapchanym dysku. No i znowu wylecialo kilka tytulow VR. Odpalony Overwatch przywital mnie skrzynka, w ktorej byla legendarna skorka dla Lucio. Fajnie. Szybko przelecialem przez bohaterow, zeby zobaczyc, jakie eventowe skiny podostawali. Najbardziej podobaja mi sie nowe skorki dla Torbjorna, Wdowy i McRee. Pierwsza proba dolaczenia do eventowego meczu zakonczyla sie niepowodzeniem, kolejne 5 rowniez skonczyly sie komunikatem o bledzie polaczenia z serwerem. Siodemka okazala sie byc jednak szczesliwa i w koncu dolaczylem do gry z randomami na poziomie trudnym. Wzialem Mercy, bo healer przecie musi byc, reszta teamu wziela Orise, Pharah i Junkrata. Sam poczatek byl trudny, bo stary gryzon mi padl i zamiast odpalac skille kciukiem musialem przestawic sie na klawiature. Jednak generalnie poszlo bardzo dobrze i nawet raz nie odpalilem wskrzeszajacego ulta. Szkoda tylko, ze w eventowej skrzynce na koniec meczu byly same smieci. :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/D2uv3P4.png

W sumie to się nawet cieszę, chętnie sprawdzę co tam Polyphony wymyśliło w przerwach pomiędzy składaniem mebli z Ikei a przecinaniem wstęg na eventach samochodowych.

Anyway, dostałem info z Empiku że Persona 5 będzie najwcześniej po świętach i będą wysyłane w kolejności składania zamówień, więc nie ma pewności że dostanę zaraz z pierwszego rzutu. Anulowałem zamówienie, niech się srają. Nie zależy mi tak bardzo, poczekam aż będzie cyfra w przecenie, tymczasem wracam do łojenia omników :D

Bo apropo Overwatcha to ten nowy event jest naprawdę świetny i mocno ubolewam że takie misje PvE są w formie czasowych wydarzeń a nie są regularnym trybem o który Blizz dbałby tak jak o całą grę. Bo gra się super tylko klepanie w kółko jednej i tej samej mapki robi się nudne. Ze skórek jak na razie wypadły mi dwie te same dla Mercy (czyli zawsze to 250 golda więcej) i Reinharda. Farmimy dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OnceAThief napisał:

ogarnąłem czemu Bayonetta chodziła beznadziejnie
z jakiegoś powodu używała intelhd zamiast geforce'a ._.

chociaż MGSa TPP nawet zintegrowana grafa ciągnęła

Transformers też grywalne jednak

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MasterKondi napisał:

Grał ktoś w Paladins? Warto zagrać? 

Godzinę temu, lordeon napisał:

Grałem, nie warto. Ludzie bez pojęcia o team composition, postacie bez balansu, powtarzalna rozgrywka. Jeśli szukasz darmowego hero shootera to tylko Dirty Bomb

Popieram.

42 minuty temu, 2real4game napisał:

 skórka do mercy

 

4 godziny temu, b3rt napisał:

dla Mercy

czy wszystkim ta skórka wypada? Też ją mam, na razie mój jedyny skin z 6 skrzynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...