Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Też polecam.

Znalazłem na Originie pierwsze Dead Space i z ciekawości sobie włączyłem, bo w sumie jest to tytuł, którego nigdy nie ogrywałem. 
Tak czy inaczej, zapowiada się całkiem ciekawa gra. Sama fabuła, od początku widać, że jest raczej po to, aby być, a nie po to, aby motywować do grania. 
Straszne raczej się nie zapowiada, ale na pewno można docenić fajny klimat. I bardzo podoba mnie się wkomponowanie interfejsu w świat gry. Super zabieg i szkoda, że nie za często spotykany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości chciałem sobie rozegrać pierwszy mecz online w Fifę 16.
Tak więc uczyniłem i oto rezultat

 

fifa1.jpg

Mniej więcej, po stracie pierwszego gola, chyba w 14 minucie, gra kolesia skupiła się na tym, aby tylko mnie faulować, nawet nie starając się dostać do mojej bramki. Chociaż jego statystyki mówią same za siebie.

 

fifa2.jpg

Tak bardzo czuję się zachęcony do dalszej gry 

Nie wiem czy screeny działają, ale się zgubiłem w skrypcie 

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zabił, ale ja w Dark Souls 1 gram trochę jak w speedrun.

No i jak już zdobędziesz, to zamiast używać albo ulepszać Estusa, to polecam nauczyć się używać tak, żeby nie zabierało przedmiotu. Kolejna tania zagrywka speedrunowa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, JamesVoo napisał:

Z ciekawości chciałem sobie rozegrać pierwszy mecz online w Fifę 16.

O stary, ja do dzisiaj pamiętam mój pierwszy mecz online w FIFA 17

Wylosowałem jakiegoś randoma, zaczęliśmy mecz.

Na koniec pierwszej połowy gość wygrywał ze mną 13:0.

Całą drugą po prostu mnie poniżał biegając sobie z piłką od bramki do bramki, robiąc fikuśne triki i nawet nie próbując wbić 14 bramki.

Po wygranej dostałem wiadomość na PSN brzmiącą mniej więcej "lol l2p noob"

Nigdy więcej nie włączyłem trybu online tej gry :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

Pograłem trochę w Euro Truck Simulator 2 i jasny gwint jakie to jest nudne, to ja nawet nie.

Bo ETS2 nie jest dla każdego, jeżeli nie kręcą cię ciężarówki i/lub nie szukasz ,,nudnej" gry do odprężenia to nie ma co grać. Ja tam nabiłem już ponad 280h i nie czuje żeby to był koniec :v

Czemu Assetto Corsa jest taka droga, i to sama podstawka a co tu mówisz o DLC z samochodami. Pograłbym w jakąś dobrą ścigałke, GRIDy już obcykane, DIRTy też, Forza H3 za droga, Project Cars nie wart tych 60zł, ehh

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSA: W ten weekend można zupełnie za darmo wypróbować najlepszego sieciowego FPSa jaki ostatnio wyszedł czyli Titanfalla 2. Próbujcie! Nie dajcie jedynej grze sieciowej w jaką gram zdechnąć! 

No i dla tych całych dwóch co już grają - nowa stara mapa i nowy stary karabin + duży patch. Respawn nie się nie opierdziela, szanuje tych panów. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vigor napisał:

ale spoko, to nie ja jestem modem.

Po co ta pasywna agresja? Po prostu staram się od jakiegoś czasu unikać wszelkich spoilerów i nawet imię bossa mnie trochę drażni. Wydaje mi się to zresztą dosyć powszechne, bo nawet na żadnym forum społeczności się ich nie podaje poza spoiler tagiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...