Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

No dobra, skończyłem DLC (a raczej zabiłem wszystkich bossów, bo jeszcze parę sekretów na pewno mam do odkrycia) i mogę powiedzieć, że było warto. Dobre zakończenie całej serii, ładna klamra spinająca wszystkie części w sensowną całość. No i walki z bossami są naprawdę świetne. 

Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doom polecial z dysku. nawet nie myslalem, ze autosave z pewna smiercia nie da sie odkrecic lekkim cofnieciem sie. cofnalem sie o rozdzial, przeszedlem go i dostalem opcje powrotu do menu glownego. wroce do tej gierki kiedy i przejde od nowa, poki co nie ciagnie mnie. gierka bardziej oddaje ducha dooma niz doom 3 ale czasy sie zmienily i powstal painkiller, serious sam, bulletstorm czy nowy shadow warrior. fajnie wyglada pieklo, krew ladnie chlapie, fatality ok ale mimo wszystko nie wciagnelo mnie.

zaczalem dlc do ds3, rozwalilem dwoch bossow. pierwszego za drugim razem a drugiego za pierwszym. faktycznie jest tutaj nawiazanie do bossa z demons souls poprzez uzycie innego gracza jako wroga. trafil mi sie koles o ksywie "satan" ale na szczescie nie byl hardkorem. pomoglo tez to, ze gracz w roli bossa nie moze chyba sie leczyc. trzeci boss zabil mnie raz i wylaczylem gre zeby pojsc na zakupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio polowałem na jakiegoś mało znanego RTSa i trafiłem na taki tytuł:
 


Tylko jak na razie jest dla mnie za drogi. Chociaż pewnie dlatego, że jest koniec miesiąca, a na koncie niewiele zostało. Nic to, niedługo wypłata i pewnie zakupię, bo bardzo mi się gierka podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet mam to na liście życzeń, ale cebula, więc pewnie klasycznie poczekam na przecenę pokroju -50%.

A propo - nie chce się ktoś wymienić Dragon's Dogma DA za coś z mojej wishlisty? Summoning @Abyss @kiceg @Mysquff @emqi bo wy z mojej listy znajomych macie tę grę na liście życzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persona 5 zbiera fantastyczne oceny, w tym momencie to chyba 3 najlepiej oceniana gra na PS4 i chyba najwyżej oceniany jRPG. Miałem trochę poczekać z zakupem (przynajmniej do skończenia Nioh) ale chyba wykorzystam fakt sprzedaży Horizon i kupię we wtorek :P

22 minuty temu, SilentBob napisał:

W jaki sposób to działa, że bossem jest inny gracz?

Nie wiem jak to działa w DS3 ale w DeS było tak że Old Monk przyzywał do pomocy gracza który postawił znak przyzwania (taki jak do normalnej pomocy co-op) po czym go przejmował tak że gracz był jakby "opętany" przez Monka i musiał walczyć po jego stronie. Także było podwójne zaskoczenie, jedno dla gracza który tam doszedł (bo walczy z innym graczem) jak i przyzywanego, bo się nagle okazuje że nie jesteś przyzwany do pomocy tylko będziesz walczył w służbie bossa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, b3rt napisał:

Persona 5 zbiera fantastyczne oceny, w tym momencie to chyba 3 najlepiej oceniana gra na PS4 i chyba najwyżej oceniany jRPG. Miałem trochę poczekać z zakupem (przynajmniej do skończenia Nioh) ale chyba wykorzystam fakt sprzedaży Horizon i kupię we wtorek :P

Słodki Jezu, to już we wtorek. W tej chwili 94% na meta, nie mogę być już bardziej nahajpowany niż teraz. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ZygfrydQ said:

A nawet mam to na liście życzeń, ale cebula, więc pewnie klasycznie poczekam na przecenę pokroju -50%.

A propo - nie chce się ktoś wymienić Dragon's Dogma DA za coś z mojej wishlisty? Summoning @Abyss @kiceg @Mysquff @emqi bo wy z mojej listy znajomych macie tę grę na liście życzeń.

Ja nie, bo i tak nie mam ostatnio czasu w ogóle na granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie znajdziecie bardziej pokręconego speedruna jakiejś gry, niż ten. Gościu praktycznie przerabiał fizykę kwantową i teorię wielu wymiarów tylko po to, by szybko przejść poziom w Super Mario 64. Poniżej filmik memiczny, oryginał znajduje się na kanale oryginalnego twórcy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

A nawet mam to na liście życzeń, ale cebula, więc pewnie klasycznie poczekam na przecenę pokroju -50%.

A propo - nie chce się ktoś wymienić Dragon's Dogma DA za coś z mojej wishlisty? Summoning @Abyss @kiceg @Mysquff @emqi bo wy z mojej listy znajomych macie tę grę na liście życzeń.

Ja nie, bo bieda odkąd ktoś ograbił mnie na kupno Helldiversów zapewniając, że ostro pogramy, na pewno nie kilka godzin na krzyż :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem stoję dobrze, ale biorąc pod uwagę, że w kompie który mam pod ręką zepsuł mi się R9 270X, a zamiennik nie podpasował to chwilowo nie mam karty graficznej i mogę pograć tylko piątek/sobota jak wrócę do domu.

EDIT: W oldskulowym 800x600 jako tako działa na integrze, możemy grać i jutro XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BXIfr6PAyeoRSqTTI9Eo8UieY6u-Em6JFITX1kjH

Szanuje gościa, który odpowiada za profil fejsbukowy i twittera Dark Souls, bo poza takimi lekko podstarzałymi memami linkują jeszcze do streamów na twitchu (ostatnio oglądałem soulsowych milionerów!) i innych ciekawych rzeczy. Czuć, że community gry jeszcze nie zdechło.

@Felessan

Ja oczekujący na P5 do przyszłego tygodnia.

zRS8R71.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w Euro Truck Simulator 2 i jasny gwint jakie to jest nudne, to ja nawet nie.

Reset 1-1 okazał się nawet ciekawym platformerem.

Duke Nukem Forever też w sumie nie jest najgorszy, jeśli podchodzi się do niego z dystansem i traktuje jak kiczowatą parodię samego siebie.

Odinstalowałem overwatcha, bo mnie za bardzo już denerwował. Chyba przy wszystkich częściach DS razem wziętych nie wnerwiałem się tyle co przy OV. Teraz będę miał więcej czasu dla NieR i Fallouta 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że co takiego tam źle było? Bo zginąłem raz czy dwa?

Z innej beczki: "Tylko Koza 3" oraz Kane & Lynch 2 powędrowały do Hamesa.

Ktoś chce tego Tomb Raidera Anniversary? @Kathai_Nanjika ? Bo widziałem, że masz na liście życzeń.

Co do Mini Ninjas - czekam na odpowiedź Arturzyna na steam.

Więcej nie kupię paczki od Square i pewnie akurat wtedy dadzą Life is Strange albo coś innego, co by mnie interesowało :P

A, grał ktoś w Walking Dead: Michonne? Warte to zachodu za 3,74 eurasa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...