Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

bede musial kawalek cofnac sie w doomie. trafila mi sie ta nieczesta sytuacja, ze autosave zrobil sie pol sekundy przed nieunikniona smiercia. ale to chyba jutro, zaraz wbijam sie w bloodborna zeby pomoc ziomkowi. kupilem sobie tez remastera god of war 3, trojka jakos mnie ominela. zagralem chwile i przypomnialem sobie jaka to solidna seria i jakim kozakiem jest wiecznie mszczacy sie kratos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Xardas80 napisał:

 

Cholerne From Software znowu to zrobiło.

 

DLC dobre? Staram się unikać spoilerów i nie sprawdzam żadnych subredditów ani innych forów. Jeśli będzie zbliżone poziomem do The Old Hunters z Bloodborne, to chyba oszaleje z radości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja go zdenerwowałem i teraz muszę od razu biec do niego bo tak to mi strzeli na ryj jakimś ciosem o kosmicznym zasięgu i bierze mnie na 1-2 strzały
nie no fajnie fajnie

plus fpsy mi tak strasznie spadają, renderuję przez dsfixa w 320x200 a i tak jakieś 20 ledwo wyciągam, brawo From Software, najlepszy port na świecie :~D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetne, choć jeszcze nie przeszedłem całego.

Dawno nie grałem w Dark Souls i nie jest łatwo, aczkolwiek taktyka omijania przeciwników działa w najlepsze. W sumie pierwszego bossa pokonałem za drugim razem już, ale nie zmienia to faktu, że same lokacje są naprawdę dobrze zaprojektowane.

Ale to, że jednym z bossów jest inny gracz - szanuję mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Clipboard02.jpg

Oh yeah, wczoraj było parę promocji na eshopie więc zgarnąłem resident evil revelations na 3DS. Tak jak podejrzewałem, gra się dużo przyjemniej niż na PC - szału ni ma, ale zajęcie do poduszki raz na jakiś czas w sam raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, b3rt napisał:

Takie coś było już w Demon's Souls więc bez szału.

Nosz kurde, aż musiałem odkryć spoiler żeby sprawdzić czy mam racje. No i miałem...

W sumie fajnie, Old Monk to było dosyć innowacyjne rozwiązanie jeśli chodzi o walki z bossami w grach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Xardas80 napisał:

ale jako smutny PCMR cieszę się, że w końcu mogę tego doświadczyć na PC.

Spoko, ktoś tu ostatnio wrzucał emulację PS3 i Demon's Souls działające w 15 klatkach, jeszcze z 5 lat i zagrasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demon's Souls jest już mechanicznie ubogi i w wielu miejscach mocno przestarzały ale nie licząc Bloodborne (które jest jedną z moich ulubionych gier ever) to klimatycznie najlepsze Soulsy jakie się ukazały. Tower of Latria się mi po nocach śniło, tak serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc poleciałem do mgławicy Małe Hantle i w sumie nawet fajno było, śmisznie upakowany układ gwiezdny (z 7 słońc wokół centralnej gwiazdy, większość ze swoją planetą lub planetami orbitującymi), wszystko w takiej fioletowej poświacie, a także lądowanie na planecie o ciążeniu 3G (ćwiczę bo ostatnim razem rypłem w planetę wysokiego ciążenia tak, że kawałki statku w promieniu kilku kilometrów zbierali) i mała wycieczka łazikiem - spoko/10

C8F_xc1XUAE3m33.jpg

C8F_y3FXgAA70uK.jpg

C8F_zk3WkAAB085.jpg

C8F_34eW0AEo_5s.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rankin

Ostatnia fotka super.

Co do high gravity planets, to wiesz, ze zazwyczaj problem z ladowaniem na nich wynika ze zbyt slabych thrusterow, ktorym brakuje mocy do przezwyciezenia wysokiej grawitacji? Po wstawieniu klasy A jest duzo, duzo latwiej.

Oslo, specjalnie z dedykacja dla Ciebie filmik nakrecony podczas liczacej 200 000 lat swietlnych podrozy przez galaktyke:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...