Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

6 hours ago, lordeon said:

Mi tam wystarczy jak zwiększą rozdziałki, żeby widzieć większy wycinek mapy. Tego chyba nie da się sknocić, choć... nigdy nie wiadomo na co stać blizzard

Wygląda na to, że jedyną ingerencją w grafikę, to podbicie rozdziałki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, stach122 napisał:

Jenus, widziałem to na kwejku i jbzd, boje się otworzyć lodówkę. Bawią mnie filmiki z DS jak to jest trudna i się umiera co krok alt to, nie wiem jak to określić

1445817389026.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zdenerwowałem, bo w Assassin's Creed II wiesza mi się gra. Zawsze w jednym konkretnym miejscu. Jak dostaję to ostrze na rękę od Leonarda da Vinci, to właśnie wtedy. Dźwięk idzie dalej, ale obraz się zatrzymuje i nic się zrobić nie da. :/ Jestem z tego powodu niepocieszony, bo na dobre się gra nie rozkręciła, a już ją wywaliłem z dysku. Może to wina tego, że pobierałem z Uplay a nie instalowałem z płyty? W sumie w przypadku Prince of Persia: Forgotten Sands miałem podobną sytuację i wtedy pobranie drugi raz gry pomogło.
Ale teraz nie chce mi się pobierać drugi raz AC II. Welp. Pogram sobie w co innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pewnie zagram ale najpierw ogram trylogie do zrzygania :D

Gram sobie od nowa w Dishonored (+ dodatki co kupiłem ostatnio) i w drugiej misji nie wiem gdzie i nie wiem jak miałem jednego trupa, nie wiem skąd. Ale pierwszy (czy tam drugi) raz udało mi się ukończyć misje w grze bez zabijania :P. No cóż, przejdę najwyżej grę 3 raz przed kupnem dwójki.

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stach122 napisał:

Też pewnie zagram ale najpierw ogram trylogie do zrzygania :D

Gram sobie od nowa w Dishonored (+ dodatki co kupiłem ostatnio) i w drugiej misji nie wiem gdzie i nie wiem jak miałem jednego trupa, nie wiem skąd. Ale pierwszy (czy tam drugi) raz udało mi się ukończyć misje w grze bez zabijania :P. No cóż, przejdę najwyżej grę 3 raz przed kupnem dwójki.

Ja na ps3 miałem problem w jednej z ostatnich misji gdzie zauważał mnie jakiś wróg, którego ja nie mogłem zobaczyć

Pomógł restart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kiceg napisał:

Ok więc zmieniłem pada na klasyczny Tracer Shogun (XDD) i wróciłem do Dark Souls. Smough i Ornstein leżą, jestem zadowolony.

Ach i oczywiście samodzielnie bez przyzywania pomocy :>

Jedynkę to akurat też całą przeszedłem solo :P w dwójce czasami korzystałem z pomocy, głównie NPCów, w trójce z resztą podobnie, tylko jak już ktoś mi pomagał, to inni gracze, nie NPC. No i w trójce sam trochę poatakowałem innych, ale to jednak nie dla mnie.

@Abyss ten filmik z DS to wrzuciłem wczoraj do urur.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Abyss napisał:

Niech to będzie ostateczny post zawierający nabijanie się z Andromedy. I tak kiedyś zagram z sentymentu. 

Polecam szczególnie od 19:12. 

Pomijajac juz cala reszte, plus sie nalezy chocby za to logo Bullfrog na koncu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...