Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

 

1CC domyślnym statkiem zaliczony, teraz pora odblokować i opanować statek alternatywny (wariant do masowej produkcji), który ma dość specyficzną mechanikę (odbijanie laserów wroga, ale inaczje niż w reflex)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordeon, ja tam nie zazdroszczę, pogram jak stanieje może do tej stówki. 

Skończyłem Deus Ex: Mankind Divided i po części nie rozumiem tego hejtu co był, no zakończenie może nie jest rewelacyjne ale ładnie zostawiło otwarty wątek na kolejna cześć. Z optymalizacją nie wiem jak było na początku ale teraz jest powiedzmy znośna, grałem na ustawieniach średnich z włączonymi praktycznie wszystkimi bajerami i jedynie w bardziej otwartych lokacjach liczba klatek spadała tak do 30 paru klatek. Za jakiś czas wrócę do NG+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, stach122 napisał:

Skończyłem Deus Ex: Mankind Divided i po części nie rozumiem tego hejtu co był, no zakończenie może nie jest rewelacyjne ale ładnie zostawiło otwarty wątek na kolejnacześć.

>on myśli, że problem z DE:MD leży w samym zakończeniu.

Kiedyś tutaj pisałem na ten temat dłuższe posty. Poszukaj, a znajdziesz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, b3rt napisał:

Bo to czego Quake potrzebuje to F2P Hero Shooter na modłę Overwatcha z absurdalnym systemem mikropłatności :D

Potrzebuje legionu skretyniałych jutuberów otwierających skrzynki z kosmetyką za ciężką kasę :D

OTWIERANIE CAS'EÓW #2137 LEGENDARNE RAKIETOWE DILDO OMG!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kilka godzin w Andromedzie za mną.

Zacznijmy od minusów:
- animacje są, faktycznie, do niczego (choć póki co nie miałam żadnych bugów z nimi związanych), czasem boli patrzeć
- w edytorze postaci mało widać i skutkiem tego niechcący moja Ryder ma szminkę a'la Joker 
- generalnie twarze ludzi są do chrzanu, ojciec Ryderów wyglądał jak zagubione ogniwo między neandertalczykiem i homo sapiens i cieszę się bardzo że umarł co było zresztą bardzo do przewidzenia
- 2017 rok i nadal w cutscenkach są rozmyte tła - serio?
- teksty dialogów często są mało czytelne, bo białe litery na jasnym tle
- ciężko wycelować we wroga na padzie, chyba nawet ciężej niż w ME3 - okaże się na pewno jak już zdobędę jakąś snajperkę

ALE
- nieprawdą jest że nie da się w edytorze zrobić ładnej, białej kobiety, bo się da. Może nie tak konwencjonalnie ładnej jak niektóre Shepard w ME2, ale jednak całkiem ładna ta moja pionierka
- mimo że animacje są złe, to nie zabijają zabawy
- opcja zmiany profilu np. z biotyka w inżyniera to fajna rzecz
- Pionierka nie jest bezbarwna i nijaka, jest w tym jakaś osobowość
- pamiętacie to uczucie, kiedy w pierwszym ME lataliście po cytadeli, dostaliście jedno zadanie poboczne, robiąc je natknęliście się na drugie, które z kolei dawało okazję złapać trzecie i tak dalej i tak dalej? No więc pod tym względem Andromeda czerpie z ME1 pełnymi garściami. :D
- plecak odrzutowy to całkiem fajna zabawka
- generalnie, mimo że sporo znalazłam minusów, to w większości (z wyłączeniem celowania) to są pierdoły, a gra się po prostu bardzo, bardzo dobrze. Pewnie gdyby nie to, że czasem trzeba jeść, a także się uczyć na egzamin, siedziałabym do nocy. 

Andromeda to po prostu stary, dobry Mass Effect. Jak ktoś pokochał poprzednie, pokocha i ją, jak ktoś nie cierpiał... to cóż. Niech sie do mnie nie odzywa. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jedynki jako tako DLC nie było (no te z batarianami ale dużo do głównej historii nie wnosi), do dwójki z dwa albo trzy w cenie około 100zł (za punkty czy jakos tak), oraz 4 duże DLC do ME3 za około 190zł (znowu punkty) nie kupiłem i nie mam zamiaru dawać pieniędzy EA :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...