Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Będzie to RPG roku i w ogóle jedno wielkie Bioware did it again! 

Kurde, jak to się stało, że kiedyś bardzo lubiłem ich gry a teraz po prostu nie znoszę jakości wypluwanych przez nich produktów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Abyss napisał:

Kurde, jak to się stało, że kiedyś bardzo lubiłem ich gry a teraz po prostu nie znoszę jakości wypluwanych przez nich produktów. 

Może uległeś internetowej propagandzie antybioware'owej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Abyss napisał:

Kurde, jak to się stało, że kiedyś bardzo lubiłem ich gry a teraz po prostu nie znoszę jakości wypluwanych przez nich produktów.

Kluczowe osoby dawnego Bioware odeszły i z zespołem który tworzył pierwsze Dragon Age czy Jade Empire łączy ich tylko nazwa.

No i wpychanie na chama wszystkich możliwych kombinacji orientacji i płci nie działa tutaj na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, b3rt napisał:

No i wpychanie na chama wszystkich możliwych kombinacji orientacji i płci nie działa tutaj na plus.

hej, jakie egzotyczne płcie czy orientacje są w grach Bioware?
ME 1 i 2 oraz Dragon Age (bo w te grałem jak na razie) mają zupełnie inne problemy niż takie kombinowanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kiceg napisał:

hej, jakie egzotyczne płcie czy orientacje są w grach Bioware?

Daj spokój kicek, dobrze wiesz o czym mówię. Problemem nie jest to że takie coś jest w grze, bo dużo innych produkcji też prezentuje związki homoseksualne i nie ma z tym problemu. Problemem jest budowanie na tym całego wizerunku gier i reklamowanie się "hej, mamy najwięcej możliwości romansów różnego rodzaju na rynku". Takie coś w kosmicznej epopei cRPG to lekkie zaburzenie proporcji IMO. No i to ostentacyjne wciskanie tego w ryj gracza na każdym kroku. No bo przecież w dramatycznej i ckliwej historii jednego z męskich członków drużyny w ME3 musi co krok być zaznaczane że to JEGO MĄŻ ZGINĄŁ NA WOJNIE I TO WINA SZEPARDA.

Poza tym nie wiem jak ty, ale homoseksualny romans z wielkim pół człowiekiem-pół bykiem z rogami (ze śmieszkowymi scenami #aftersex) w DA3 jest dla mnie lekką przesadą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, b3rt napisał:

No i to ostentacyjne wciskanie tego w ryj gracza na każdym kroku. No bo przecież w dramatycznej i ckliwej historii jednego z męskich członków drużyny w ME3 musi co krok być zaznaczane że to JEGO MĄŻ ZGINĄŁ NA WOJNIE I TO WINA SZEPARDA.

Nie grałem w ME3 więc nie wiem na ile to jest kwestia wciskania a na ile kwestia nieprzyzwyczajenia - słowa 'moja żona' wypowiadane tak samo często raczej nie byłyby odebrane jako wciskanie informacji DOBRA JESTEŚ HETERO GEEZ ROZUMIEM. Ale znowu, nie grałem więc się nie mogę dobrze odnieść ;_; Jak przejdę to wrócę.

Budowanie marketingu na romansach i ich ilości kiedy same w sobie są tragiczne jest słabe tho. Ale ME ogólnie mnie zawodzi jak na razie swoimi kartonowymi postaciami i suchą, pozszywaną strukturą bez jakiegokolwiek kreatywniejszego złożenia historii drużyny z główną osią fabuły. Chociaż PODOBNO to się poprawia w trójce (xd). Ale czuję o co Ci chodzi, jest mocny kontrast pomiędzy ważnymi galaktycznymi rzeczami i przymilaniem się do koleżanki z drużyny, ale to problem który wymieniłem wcześniej, BioWare nie potrafi wpleść tej obyczajowości w wielkoskalowe opowieści fantasy/sci-fi i wychodzi to pokracznie i doklejone na siłę, bo trzeba mieć seks, ostateczne stadium dojrzałości gier (XD). Imo bez tej obyczajówki te gry byłyby jeszcze nudniejsze, ale fajnie by było jakby to zrobili bardziej organicznie.

Ale tak właściwie (bo nie śledzę tak bardzo marketingu Andromedy teraz) to chwalili się gdzieś ile to romansów nie będzie w tej części? :D 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kiceg napisał:

to chwalili się gdzieś ile to romansów nie będzie w tej części? :D

Jeśli marketing jest choćby odrobinę podobny do tego z Mass Effect 3 i jego zakończeniami będzie to pewnie "nieskończenie wiele"  xD

Trzy sceny obściskiwania w ubraniach z różnymi kolorami partnera. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh boy, co za czasy dla graczy. Nie dość, że od premiery FFXV Sony po prostu zabija raz za razem kolejnym świetnym exclusivem, co przyhamuje chyba dopiero na premierę Persony 5, to jeszcze teraz dorzuca się Nintendo powalającymi recenzjami Breath of the Wild. Tymczasem Xbox...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Felessan napisał:

Tymczasem Xbox...

Xbox dodaje kolejny abonament gdzie za 40 dyszki będziesz dostawał co miesiąc dwie gry z X1 bądź X360 działające we wstecznej. Po miesiącu gra znika z puli i możesz ją kupić z 10% zniżką.

I spróbuj coś złego na ten temat napisać to cie zjedzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...