Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ten uczuc, kiedy ogladasz gameplaye z For Honor, podoba ci sie klimat, podoba sie mechanika walk, masz ochote zagrac, a potem czytasz opinie na Steamie i masz deja vu z Rainbow 6 Siege, czyli problemy z polaczeniem, niestabilne serwery i matchmaking stawiajacy swiezakow przeciw graczom z o wiele wyzszym levelem. Ubi... Ubi never changes...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

@Sergi gracie na PS4 czy na PC? Chętnie bym się dołączył (o ile wersje między platformami się nie różnią, ale to w sumie tylko kwestia pobrania innego manuala).

Graliśmy na PC, ale już skończyliśmy. Trochę brakuje możliwości, po kilkunastu bombach nawet te 11 modułów dość szybko pęka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lordeon napisał:

W sumie czemu nie? Wszystkie jak do tej pory "szyderstwa" były jak najbardziej uzasadnione. 

ale gra jeszcze nie wyszła, więc czym były uzasadnione?

inna sprawa, że ostatni dobry ME, to część pierwsza, więc po Andromedzie cudów nie należy się spodziewać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 47 napisał:

ale gra jeszcze nie wyszła, więc czym były uzasadnione?

Czy to jest pytanie na poważnie bo jeśli to jest pytanie na poważnie to mam kilka kolejnych pytań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, joys said:

i będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :Di będzie przypadł :D

hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, voda22 napisał:

Jak ona wygląda, co to w ogóle za ruchy, co za idiotyczna akcja z pistoletami xD

Jakim cudem jeszcze tego nie widziałeś? Na wszystkie twoje pytania odpowiedź jest jedna - Bioware QUALITY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lordeon napisał:

9ab.png

ale ja naprawdę tak uważam

choć pewnie jest to spowodowane tym, że tylko jedynkę przeszedłem, a dwójkę darowałem sobie po paru godzinach

a w trójkę nie grałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje Horizon Zero Dawn sa pozytywne-bardzo pozytywne. Świetna robota Sony, mało mnie obchodzi to, że gra jest 'mało oryginalna' i co tam jeszcze znudzeni gracze wymyślają. Dla mnie wystarczająco oryginalna jest ruda Lara Croft w postapo świecie z robodinozaurami. Very Cool/10, będę grał w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...