Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

4 godziny temu, b3rt napisał:

Oczywiście, bo teraz każda gra wzoruje się na Wiedźminie 3 :D

Cóż, już abstrahując od całej warstwy "hehe Wiedźmin GOTAY" i śmieszkowania, to jestem absolutnie pewny, że Andromeda będzie wzorowana Wiedźminem 3 w wielu różnych sferach, bo przecież tak to w tej branży wygląda zawsze w przypadku gry, która zdobywa tyle nagród i wyróżnień. Przy pierwszych informacjach o Wiedźminie 3 też było jedno wielkie "we want Skyrim audience" i w przypadku Andromedy będzie podobnie. Zresztą, widać to już po takich pierdółkach jak ten galaktyczny skaner do questów (wiedźmiński zmysł, zapożyczony z kolei od Batmana), pewnie będą też bawić się ich konstrukcją w podobny sposób co w Wiedźminie. Szkoda, że w Bio nie potrafią za bardzo wyjść poza schemat tych swoich zadań, ale może im się uda tym razem.  

Inna sprawa, że pewnie będą chcieli zachować też bardzo dużo wątpliwej jakości elementów z Inkwizycji. Błagam tylko żeby wywalili ten dokumentnie spieprzony system moralności z poprzednich ME.

I to niech też wywalą xD

Znalezione obrazy dla zapytania andromeda gun grab

@Sosna564

Kiedy wy się w końcu nauczycie, że NIE zamawia się preorderów? 

12 minut temu, ZygfrydQ napisał:

powiedziałem, wysyłające pre-order na nowego South Park (tak naprawdę to nie, ale nadal mnie korci)).

Mam tak samo. Jednak wystarczy mi jeden rzut oka na kupke wstydu, zeby umiescic Fractured But Whole w dziale Winter Steam Sale 2017.

@Sosna564 Zobaczysz że to będzie twój największy błąd w zyciu. ME Andromeda to będzie(na razie jest) klapa jak Inkwizycja, zbierz 500 minerałów w 30 prawie takich samych światach żeby zbudować domek w kolonii takiej i takiej. 

Największy grzech tej gry i twórców to, to że chcą ją dostosować dla jak największego grona odbiorców a znając życie wyjdzie przez to z tej gry jeden wielki kał.

I pisze to wielki fan trylogii o Shepardzie.

Edited by stach122

Ja mam tak samo jak @Sosna564. Inkwizycja mi się podobała, w przyszłości mam zamiar do niej wrócić.
Podejrzewam, że w Andromedzie nie będzie takich typowo MMO-wych questów jak "zbierz ileś tego, uratuj ileś tamtego". Może będą, może nie. ALE nie należy pisać, że coś będzie do [beeep] w przypadku, kiedy gra jeszcze nie wyszła. No weź przestań. Hejcisz żeby hejcić.

System walki dla mnie nijaki, asari z tymi paskami a idź w pole, jak twórcy mówili zmiana klasy w locie, gra dla ,,większości,, to też nic dobrego nie wróży. A po świecie boje się nudnego popitalania po 400 światach żeby zebrać parę kamyków oraz to że fabuła będzie kiczkowata (ale tutaj na razie czekam na info, brak info o ultra złych, w trylogii to byli żniwiarze) i ta animacja przejęcia broni w zwiastunie... bez komentarza.

Edited by stach122

12 minut temu, stach122 napisał:

System walki dla mnie nijaki, asari z tymi paskami a idź w pole, jak twórcy mówili zmiana klasy w locie, gra dla ,,większości,, to też nic dobrego nie wróży. A po świecie boje się nudnego popitalania po 400 światach żeby zebrać parę kamyków oraz to że fabuła będzie kiczkowata (ale tutaj na razie czekam na info, brak info o ultra złych, w trylogii to byli żniwiarze) i ta animacja przejęcia broni w zwiastunie... bez komentarza.

Zaraz zaraz, ile do tej pory mamy gameplayów z Mass Effecta, żebyś pojechał tak daleko jak "nijaki system walki"? 

Nawet ja nie będąc specjalnie optymistycznie nastawiony do Andromedy nie pokusiłbym się o pisanie takich bzdur. 

• Upvote 4

Czy tylko mnie ME:A w ogóle nie obchodzi do tego poziomu, że nawet żadnego trailera nie widziałem? :P (żeby nie było, przeszedłem wszystkie trzy poprzednie części)

The Banner Saga: zostałem zdradzony, straciłem połowę dobry wojowników, cudem ocaliłem córkę. Stałem się teraz bardzo nieufny wobec obcych, aczkolwiek w bandytę sie jeszcze nie zmieniłem...