Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Wgrałem se Brawhallę, bo szukałem jakiejś lekkiej i szybkiej gierki do zabicia nudy, a to wyglądało całkiem sympatycznie. Nawet nie wiem kiedy do zabawy dołączyli @Pewker i @Artius, a gra nabiła mi na steamie 4 godziny. xD

Spoiler

Also, albo mi się wydaje, albo forume zaczęło zjadać wysyłane posty, bo wysyłałem to już 10 minut temu i zdziwiłem się niemało jak teraz nie mogłem swojego posta znaleźć...

• Upvote 1

9 godzin temu, nerf0 napisał:

Ukryj zawartość

Also, albo mi się wydaje, albo forume zaczęło zjadać wysyłane posty, bo wysyłałem to już 10 minut temu i zdziwiłem się niemało jak teraz nie mogłem swojego posta znaleźć...

masz moderację postów

• Upvote 1

Brawlhalla to totalna zrzynka z Super Smash Bros, ale przez to jest całkiem fajna. Tylko ta pula dostępnych postaci w rotacjach- widzę to jako gierkę na pogranie od czasu do czasu, a nie na farmienie kasy za gry. 20 Euro za odblokowanie wszystkiego to taka sobie cena.

Ale polecam. Mało waży, jest przy tym sporo radochy.

Edited by Pewker

16 minut temu, Arturzyn napisał:

Wytłumaczcie mi, czemu - skoro pobrałem Mafię z netu, po zainstalowaniu wszystkich pierduśników przy pierwszym uruchomieniu - za każdym razem, gdy chcę ją uruchomić, MUSI mi się pobierać DirecX?

Odłącz internet na czas grania. Mam nadzieję, że pomogłem.

Rise of The Tomb Raider. 

Odnoszę wrażenie jakbym grał w ulepszoną ""jedynkę"". Wygląda wyraźnie lepiej, nie ma wszechobecnych qte, samo poruszanie się sprawia więcej frajdy, a polowania potrafią zająć sporo czasu. Zachowanie AI w postaci prowadzenia ognia osłonowego, flankowania, czy atakowania w momencie gdy przeładowuję broń (o czym informują swoich towarzyszy broni) również robi dobre wrażenie.

Gorzej, że przeciwnicy lubią popatrzeć się na Larę przed oddaniem strzału i postać jest bardzo wytrzymała przez co gra na "twardzielu" (przedostatnim poziomie trudności) jest bardzo prosta, brakuje mi cudownych animacji śmierci, "zagadki" wciąż nie zatrzymują na dłużej, brakuje mi możliwości kucnięcia (Lara robi to automatycznie i działa to nieźle, ale to nie to samo) i nie rozumiem czemu przewrót przy lądowaniu nie jest wykonywany po ponownym wciśnięciu spacji. 

Poza tymi drobnymi niedoskonałościach gra jest naprawdę świetna i liczę na to, że zdołam w tym tygodniu trochę pograć. A przynajmniej odwiedzić rezydencję Croftów. 

A po mojemu wyglądało to całkiem spoko, lubię action rpgi. Trochę szkoda, że anulowali.

Broforce jakoś nie przypadł mi do gustu, ale może dlatego, że grałem sam (i chyba raz z yojcem, ale wyparłem to z pamięci).

Ja natomiast 'nadrabiając zaległości' popełniłem kilka 'recenzji' na steam, kolejnych gniotów z mojej biblioteki, które mogę odhaczyć z listy "sprawdziłem, nie wracać nigdy więcej". Przy okazji pozytywnie zostałem zaskoczony przez Cally's Trials, bo grało mi się w toto całkiem spoko (teraz robię NG+ w drugiej części - Cally's Caves 3).

Przy okazji zainstalowałem kolejnego klikacza, tym razem z zombiakami (Instanity Clicker), ale jak poczytałem na forum, że gra jest zabugowana i po pewnym momencie nie da sie jej przejść, to się nieco poirytowałem, bo miałem nadzieję na calaka. A tak, to może do 80% dobiję, jeśli pofarmię dość, aczkolwiek nie wiem czy mi sie chce.

1 minutę temu, Deathroll2097 napisał:

Jakoś wcześniej nie dałem rady obejrzeć, chociaż właściwie nie ma co. Jeszcze krótsze to powinni sklepać. Trudno, ale jestem coraz bardziej napalony na ten tytuł mimo takich mizernych pokazówek.

polecam sprawdzić alphę czy co to tam było tym bonusem dla kickstarterowców

@OnceAThief

Poczekam ten rok do premiery (niech to szlag) i wtedy pogram. Może nie umrę do tego czasu. Poza tym nie lubię ogrywać alph, demówek i innych wynalazków. Po premierze mogę się bardzo rozczarować tym co ogrywałem, a tym co wyszło.

Edited by Deathroll2097