Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Ja w tym roku skończyłem (sądząc po dacie na steamie)

- Batman Arkham Asylum (5 raz)

- Batman Arkham City (5 albo 6 raz)

- Batman Arkham Origins (4 raz)

- Batman Arkham Knight (4 raz)

- Assassin's Creed 2 ( 4 raz)

- Assassin's Creed Brotherhood ( 3 raz)

- Assassin's Creed 3 (2 raz)

- Lego Batman 3

- Lego przygode

- Śledztwo za grobu

- Darksiders

- Darksiders 2

- Deus Ex Human Revolution (2 raz)

- WIEDŹMIN 3 GOTY !!!!!

- Fallout New Vegas

- L.A. Noire

- Mad Max

- Metro 2033 (4 raz)

-Metro Last Light (3 raz)

-Shadow of Mordor 

- Saints Row 3 (2 raz)

- Kijek prawdy

- Wolfenstein The New Order

- Wolfenstein Old blood

Edit: zapomniałem o Mass Effect

ME -  3 raz

ME 2 - 7 raz

ME 3 - 5 raz

Znając życie większość tych tytułów powtórzę :P Inne gry albo skończyłem w połowie, czekają na swoją kolej, gram okazjalnie.

Edited by stach122

>robienie list w co się grało

ugh, dnia by mi nie starczyło xD Steam to nawet nie pamięta tak daleko wstecz, żeby pokazać mi wszystko 'ostatnio uruchamiane' w tym roku.

4 minuty temu, SilentBob napisał:

Nie rozumiem. Call of Duty też jest strzelanką jak każda inna.

to był chyba sarkazm ze strony stacha:P

@Rankin ale ogólnikowo myślisz, że to był dobry zakup, wart tego pieniążka? Bo jeszcze dzień, żebym sie jednak skusił :x also - ile Ty za niego dałes? Na gogu go masz? Bo na Steam nie widze.

Edited by ZygfrydQ

39 minut temu, emqi napisał:

lol, ja nie pamiętam w co grałem dwa tygodnie temu, a wy tu listy z całego roku robicie

To. Nie mówiąc już o tym, że sam grywam ledwie w te kilkanaście gier w roku, z czego kilka tylko przez parę godzin, ot żeby sobie sprawdzić i przekonać się, że jednak grać mi się w nie nie chce. :P

Ooooooooooookej, za mało plebejskich gier było w tych waszych wyliczeniach:

• Fable The Lost Chapters
  • Oozi: Earth Adventure (52%)
  • Bioshock 2
  • King's Bounty Wojownicy północy
  • Kane and Lynch
  • To the Moon
  • Risen 2
  • Hydrophobia Prophecy (75%)
  • Guns, Gore & Cannoli (70%)
  • X-Men Origins Wolverine
  • The Next BIG Thing
  • Far Cry 4
  • Penarium (80%)
  • Wolfenstein TNO
  • Red Dead Redemption
  • Dante's Inferno
  • Śródziemie Cień Mordoru
  • Far Cry 3
  • Brothers A Tale of Two Sons
  • Deadpool
  • Life Goes On
  • Two Worlds
  • Dead Island Riptide
  • Viking Battle for Asgard (90%)
  • Binary Domain

Ponadto gry, które zacząłem, ale nie ukończyłem ich w co najmniej 50 procentach: Far Cry 2, Styx: Master of Shadows

Godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

ale ogólnikowo myślisz, że to był dobry zakup, wart tego pieniążka? Bo jeszcze dzień, żebym sie jednak skusił :x also - ile Ty za niego dałes? Na gogu go masz? Bo na Steam nie widze.

generalnie chyba raczej dobry zakup bo kupowałem na wyprzedaży na gogu, ale pomijając klimat to gra potrafi być bardzo upierdliwa, szczególnie z survivalem i (opcjonalnym) zbieraniem karteczek pamiętnikowych porozrzucanych po całym cholernym świecie gry

Ja w tym roku najwięcej czasu poświęciłem grom na PS3, bo komp potrzebuje formatu, a jak sobie pomyślę o instalowaniu tych wszystkich pierdół na nowo, to niedobrze mi się robi.

Najczęściej ogrywałem:

WipEout HD Fury
Tekken 6 i Tag Tournament
Mortal Kombat
Red Dead Redemption
God of War wszystkie części
The Last of Us
Resident Evil 6
Final Fantasy: Lighting Returns

A na pieca:

Diablo III
Red Alert 2 z dodatkiem
Pinball FX2
Worms: Reloaded

Edited by Deathroll2097

Ja już nawet nie jestem pewny co ukończyłem w tym roku, a co w poprzednim.

W tym roku na pewno zaskoczeniem był dla mnie Dark Souls 3. Nie grałem w poprzednie i myślałem, że po x podejściu do pierwszego bossa pierdzielnę to w cholerę. Ale w końcu dałem radę i polubiłem grę. Nawet nie była AŻ tak bardzo trudna. Trzeba myśleć i uważać, tyle.

Poza tym - Dragon's Dogma Dark Arisen - Fabularnie debilna, ale reszta elementów wynagradza.

Wiedźmin 3 + dodatki. Bardzo wciąga fabularnie, ma klimat, gameplay jest przyjemny. Krew i Wino ukończyłem w żalem i uczuciem pustki typowym po skończeniu czegoś dobrego. Najlepsza gra kilku ostatnich lat, nawet jeśli ma jakieś nieistotne wady.

Kolejnym sporym zaskoczeniem było dla mnie Banner Saga, obie części. Co ciekawe, grałem na smartfonie (odradzam kupować na coś słabszego niż flagowiec z ostatnich dwóch/trzech lat, bo optymalizacja jest taka sobie), bo chyba były tańsze niż na Steam. Dla tych gier smartfon zamienił się dla mnie na  w handlehelda, a tego się nie spodziewałem. Świetny klimat, dobry turowy system walki, bardzo przyjemna oprawa graficzna, trudnych wyborów (mających znaczenie!) więcej niż w większości typowych RPGów ostatnich lat.

Arkham Knight jest TAKI dobry. I to w każdym aspekcie - naprawdę świetnie się przy tej grze bawiłem. Mam zamiar zrobić wszystko poza zagadkami Riddlera, bo nienawidzę takich typowych znajdziek, więc zakończenie sobie obejrzałem na Youtube i też jest super. Teraz tylko poproszę podobną grę ale z Flashem w roli głównej i można umierać.

• Upvote 1