Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

2 godziny temu, OnceAThief napisał:

nie wiem czy zauważyłeś, ale w Obcym była walka :P

Nie z głównym przeciwnikiem, bo samego Obcego można było co najwyżej przepędzić miotaczem, więc tego... :P  chyba, że mówisz o ludziach/androidach, ale oni w tej grze przecież nie straszyli.

A w ogóle to znalazłem chwilę na odpalenie nowego starego Skyrima.

Na moim sprzęcie działa płynnie na wysokich detalach, a poza tym nic więcej nie powiem bo ostatni raz w niezmodowanego Skyrima grałem gdzieś z 4 lata temu i w ogóle nie pamiętam jak na żywca wygląda. Tutaj też zacznę grać dopiero za parę miesięcy jak będę miał pewność że będę mógł komfortowo przerzucić moją ModoKolekcję (tm).

Edited by Rankin

Ostatnio żyję w sumie tylko WoWem. Nowy dodatek jest tak dobry, że pewnie niedługo wskoczy na drugie miejsce mojej listy najlepszych dodatków do World of Warcraft. Przy okazji mając trochę wolnego czasu w pracy oglądam sobie filmiki Nobbela. Trafiłem na dość ciekawy filmik, w którym Nobbel opowiada o tym, jakie dodatki chciałby zobaczyć w przyszłości. Filmik jest z czerwca 2015 roku, gdzie Legion nawet jeszcze nie był zapowiedziany. Fajnie się ogląda takie rzeczy wiedząc już co mniej więcej się sprawdziło, a co nie. 

Pamiętam ten fajny klimacik nieznanego, spokojną muzykę i inne subtelne pierdoły w ME1. W ME2 już mi tego brakowało, ale i tak było fajnie. ME3 to było pełna wyłącznie akcji płonąca kupa robiona na szybko. 

ME4 BRMMM BUUBUBU *space dubstep* we're the aliens Johny BRMMMM BUUBMMBUM. 

Motywem przewodnim miało być niby odkrywanie andromedy, a po trailerze wygląda jak jacyś żołnierze kosmosu by Bioware. No już nie mogli mnie bardziej zniechęcić. 

Pamiętacie, jak narzekałem na nudę w Dark Messiahu? No więc zainstalowałem sobie Vikinga: Battle for Asgard i doszedłem do drugiej wyspy. Jakie to wciągające. Niby nic, a gra mi się świetnie. Przy tym nudzić się nie sposób.

#cozapleb #achtenarturzyn #usuńkonto

Jak maruda, jak po fajnym i dość mało "epickim" Mass Effect 1 i dwójce, co prawda z typowo bioware'owym "zbierz drużynę i coś tam zrób", ale jednak dobrej (bo postacie były super, przynajmniej większość), dostaliśmy przesraną patosem trójkę, gdzie nawet jeden z najważniejszych towarzyszy był zwykłym amerykańskim wojakiem. Przecież to był growy "Armaggedon" albo "Dzień Niepodległości". 

Edited by Elano

@nevya

Nah, nawet jeśli spojrzysz na wyżej punktowane opinie na temat trailera na YT, to zobaczysz, że ludzie mają podobne odczucia co ja. Totalna generyczność, wtórność kompletny brak polotu jeśli chodzi o przedstawienie gry w zwiastunie, zwykłe prymitywne bombastyczne kiepskie nie-rpg w kosmosie. Pierwsze dwie części miały dla mnie absolutnie lepszy klimat. 

18 minut temu, Arturzyn napisał:

Pamiętacie, jak narzekałem na nudę w Dark Messiahu? No więc zainstalowałem sobie Vikinga: Battle for Asgard i doszedłem do drugiej wyspy. Jakie to wciągające. Niby nic, a gra mi się świetnie. Przy tym nudzić się nie sposób.

#cozapleb #achtenarturzyn #usuńkonto

tęsknię za czasami kiedy grałem we wszystko jak leci olewając inne opinie

9 minut temu, Elano napisał:

Przecież to był growy "Armaggedon"

Lubię Armageddon, następny argument proszę

Nie wiemy tak naprawdę jaka będzie fabuła, jakie będą postacie (a skąd wiadomo że nie będą fajne, jak w ME2?), w sumie nie wiemy nic, to jak można oceniać klimat? 
Generalnie równie dobrze można powiedzieć że ME1 było beznadziejne, bo puste, puste i jeszcze raz puste, a elementy ukochanego rpg były niepotrzebnie rozbudowane i tylko wkurzały. 

Edited by nevya
  • Upvote 2

A, a co do tego trailera, to w sumie nie wiem, jak można wywnioskować po nim, że będzie to coś jak trójka xD Przecież nic nie wiadomo poza chyba głównymi bohaterami, tym, że będzie nowa galaktyka i Mako będzie się jeździło lepiej. 

Do dwójki też można by zrobić taki trailer z lotem do siedziby Zbieraczy, z jakimiś przelotami na Illusive Mana i tak dalej. 

Edited by Elano
  • Upvote 2

W dwójce już był taki trailer. Nie znaczy to jednak, że był dobry. Ja żywiłem nadzieję, że Andromeda jednak troszkę zmieni podejście, ale widzę że Bioware już nie potrafi mnie niczym zainteresować.