Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Bo lubię dobre gry, a nie wypierdki gdzie 90% contentu jest zamknięte za paywallem podczas kiedy sama gra dalej jest niedorobiona.

4 minuty temu, lordeon napisał:

Dirty bomb najlepszym multiplayerowym szczelando.

Ale to F2P, nie przepadam za grami F2P.

11 minut temu, Abyss napisał:

Naszła mnie nagle pokusa żeby pograć sobie w jakieś szczelando multiplayer i zastanawiam się czy nie sprawdzić Battlefielda 1 albo ewentualnie Overwatcha. Jak mi nie przejdzie do jutra to zacznę coś robić w tym kierunku. 

W sumie to polecam i jedno i drugie, ale jak ostatnio usiadłem sobie do jakiegoś Battlefielda po ostrym Overwatchowaniu, to ten BF wydał mi się po prostu tak niemożebnie nudny...

Jak sobie przypomnę jaki F3 był brzydki i jaką miał durną fabułę, to aż się dziwię że tyle w niego grałem.

In other news: Nabiłem dwie godziny w Owlboyu. Nie jest to metroidvania par excellence, dużo jest cięć i przejść między mapami w cut-scenkach, ale w sumie to nie razi. Stylówa gdzieś na pograniczu GBA i późniejszych Shantae jest naprawdę dobra i konsekwentna. Zagadki łatwe, walka w normie. Fabularnie to  Deppresion Quest 2 - każdy kogoś gnoi albo bije, a protagonista jest łamagą i niemową, więc nie może się nawet obronić. Gracze łatwo cynglujący powinni gry unikać.

Jeszcze wczoraj tutaj złorzeczyłem na Skyrima, a już pojawił się kolejny piękny przykład tego jak bardzo Bethesda robi gry z fabryki koszmarów. Fallout 3 proszę państwa!

Zarówno w F3 i jak w Skyrim spędziłem zdecydowanie więcej czasu niż powinienem... Ale to nie czyni ich ani trochę mniej złymi grami.

Ja tam w New Vegas nie doświadczyłem żadnych bugów. Co innego w F3, które też mi nie chciało odpalać z oryginalnej, premierowej wersji gry. Skyrim to już całkowicie inna bajka, istny bugfest, ale jakoś mi się dało zdobyć wszystkie achievementy. 

4 godziny temu, Stillborn napisał:

Trójki nie kupuj. Chyba że masz zamiar wgrać milion modów dodających content, poprawiających bugi i grafikę.

Choć gra pojawia się czasami za kilka złotych.

Trójka to jedyny Fallout w jakiego grałem.

Grałem bez modów itp. Zainstalowanie i uruchomienie tej części to jakiś żart.

Ale gra jest super. Polecam.