Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Przecież to jest proste. Wbijasz do Whiterun Stables, zabijasz pierwszego napotkanego strażnika i uciekasz do momentu aż będziesz mógł użyć szybkiej podróży. I robisz tak w każdym większym mieście. 

Nie czekałem, po prostu nie chciało mi się ich wcześniej robić. Tak samo jak Glory of the Dead, które zrobiłem dopiero wczoraj :P

1 godzinę temu, Devius napisał:

Przecież to jest proste. Wbijasz do Whiterun Stables, zabijasz pierwszego napotkanego strażnika i uciekasz do momentu aż będziesz mógł użyć szybkiej podróży. I robisz tak w każdym większym mieście. 

Można

ALE TRZEBA MIEĆ JAKĄŚ MORALNOŚĆ

Graj zgodnie z charakterem postaci, nie wbij przez to calaka, nie bądź prawdziwym graczem. Coś za coś. 

• Upvote 1

2 godziny temu, Elano napisał:

Graj zgodnie z charakterem postaci, nie wbij przez to calaka, nie bądź prawdziwym graczem. Coś za coś. 

Gdy ostatnio grałem zgodnie z charakterem postaci, to moja postać została napadnięta, pobita do nieprzytomności, zgwałcona i porzucona naga w lesie i ja nawet nie żartuję.

A ja za chwileczkę robię kolejne podejście do serii stalker. Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do tych gier (jedynkę ledwo przeszedłem, dwójkę jedynie liznąłem), ale nowości żadne fajne nie wychodzą (na peceta przynajmniej), to odświeżam sobie starsze produkcje.

4 godziny temu, Devius napisał:

Widzicie co zrobiliście? Teraz Germa odpaliła Shadow of Mordor, żeby wam udowodnić, że system walki jest wzorowany na tym z Batmana! 

1. Free flow combat to nie wynalazek Rocksteady.
2. A to nie było jakoś tak, że Shadow of Mordor czerpie i z sagi Assassin's i z trylogii Batman, a  jedyne co te zrzynki odróżnia od oryginału, to ten Nemesis?

8 minut temu, 47 napisał:

A ja za chwileczkę robię kolejne podejście do serii stalker. Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do tych gier (jedynkę ledwo przeszedłem, dwójkę jedynie liznąłem), ale nowości żadne fajne nie wychodzą (na peceta przynajmniej), to odświeżam sobie starsze produkcje.

S.t.a.l.k.e.r.-y nie [zawsze] lubią się z nowymi systemami, rób często save.

PS I nie łam się przy pewnym fragmencie z  PKMT (w Clear Sky), w końcu się uda ;)

Ja Stalkery uwielbiam, a nigdy żadnego nie przeszedłem. A to czasu mało, a to system i zawartość dysku poszła się spacerować, itp.

Pora ponarzekać. Forteca Sena, była niemal skrajnie wkurzająca, ale za to miała banalnego bossa. Anor Londo nie jest jakoś strasznie trudne (poza miejscówką z łucznikami), ale boss to... ehh. Trzy podejścia. Trzy zgony. Robię przerwę.

1 godzinę temu, zadymek napisał:

S.t.a.l.k.e.r.-y nie [zawsze] lubią się z nowymi systemami, rób często save.

Zauważyłem... Cień Czarnobyla działa mi z prędkością 2000 klatek na sekundę, co powoduje spalanie karty graficznej, a jak ograniczę programem do 60, to gra się wywala co pół sekundy. To se pograłem!

Wracam do Vampire the Masquerade Bloodlines. :P To przynajmniej normalnie działa.

Tak swoją drogą to dlaczego nikt mi nie powiedział, że BATTLEZONE 98 dostał w tym roku HD remaster?
$20 to trochę za dużo, ale ze względu na nostalgię z pewnością będę czyhał na jakąś okazję.

Ten zrobił w skyrime wszystkie acziki ;_; i te setki godzin. Niby kupiłem skyrima ale chyba to będzie pierwsza gra której nie podołam przez ilość potrzebengo czasu (i trochę nudy). Chyba Dark Solus 3 szybciej zrobię.

Może skyrima wezmę na klatę w ferie.

Edited by stach122

15 minut temu, Kathai_Nanjika napisał:

Ale jak może się obudzić, jeśli będzie martwy?

No dobra, niezupełnie martwy, ale zawsze mi to przychodzi do głowy w takich dyskusjach.

Edited by Sergi

42 minuty temu, Kathai_Nanjika napisał:

Ale jak może się obudzić, jeśli będzie martwy?

normalnie

edit: udało mi się okiełznać fpsy w stalkerze, ale napotkałem kolejny problem: lewa słuchawka przestała mi działać... na głośnikach nienawidzę grać, a nowy sprzęt dojdzie najwcześniej jutro.

Edited by 47
  • Upvote 1

1 godzinę temu, kiceg napisał:

kathai went full sermaciej

No ale może mnie nie obrażaj od razu, co?

1 godzinę temu, 47 napisał:

normalnie

Dziękuję za tak wyczerpującą wypowiedź.

• Upvote 1