Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

19 minut temu, Elano napisał:

@Sergi Kiedyś obejrzałem gameplay z Monster Huntera i pomyślałem sobie, że to nie dla mnie. Zagrałem w demo - to samo. Kupiłem jedną część i jakoś tak pękło ponad 500 godzin. Różnie to bywa. 

Powiedziałbym, byś kupił i sprawdził, czy ci pasuje. W końcu możesz to zrobić jak na człowieka cywilizowanego w 2016 roku przystało, masz PS4. A nawet i na Steamie można zwrócić, o ile pecet ci to pociągnie. 

Nie podobał Ci się gameplay i demko, a mimo to kupiłeś? Upór godny pozazdroszczenia :D

1 godzinę temu, b3rt napisał:

Albo zagrać w demo które bez problemu można pobrać na konsolach i PC. :) To też nie jest w 100% dobra opcja bo demo ma chyba tylko pierwszy etap gdzie nie ma najciekawszych broni i przeciwników (no i design lokacji jest nudny), ale można przynajmniej poczuć jak się w to gra :)

A, chyba że tak. Założyłem że demka zwyczajnie nie ma, jak to często(?) bywa.

Jak RBM się obudzi i w końcu przywróci mi PSN, to pobiorę demko i sprawdzę. Może w przyszłości kupię na jakiejś przecenie.

Edytowano przez Sergi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Sergi said:

A, chyba że tak. Założyłem że demka zwyczajnie nie ma, jak to często(?) bywa.

Na początku nawet nie było. Dopiero na E3 łaskawie zapowiedzieli - dobry miesiąc po premierze. I to oryginalnie tylko na tydzień, ale najwyraźniej zmienili zdanie.

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lordeon napisał:

Tutaj niestety zabrakło klimatu beznadziejnej próby uratowania świata, obecnego w poprzednich częściach, szkoda. 

Czy ja wiem... Dla mnie Dark Souls III to właśnie chyba fabularnie najbardziej "beznadziejna" pod względem ratowania świata część tej serii. Jeśli trochę wsiąkniesz w lore powinieneś zrozumieć o czym mówię. A że jest więcej NPC i dosyć skomplikowanych questów (muszę kogoś przyzwać żeby kontynuować storyline? WHAT?!), dla mnie tym lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend gaming.

Raz na 2-3 tygodnie zbieramy się w kilka osób, kupujemy skrzynkę piwa i gramy w FIFĘ. W tym roku postanowiliśmy, że się przerzucamy na PESa, ale dzięki EA Access mogliśmy ostatni raz zagrać w FIFĘ 17. Nigdy nie byłem jakiś bardzo dobry w te gry, ale cały czas miałem równą liczbę wygranych, porażek i remisów. Wczoraj przegrywałem dosłownie wszystko. Do tego nie jedną czy dwoma bramkami, a 0-3, 0-4, 1-5. Nie wiem co się nagle zmieniło, ale nie jestem w stanie celnie podać, odebrać piłki, a wszystkie moje strzały są blokowane albo bronione. Z drugiej strony wszyscy dostali nadludzkie zdolności i strzelają mi po okienkach z 40 metrów. Byłem wczoraj autentycznie wytrącony z równowagi, mad af, jimmies rustled. 

Wróciłem też do Destiny. Wystarczyły 3 szybkie mecze w Crucible i jeden losowy strike, żebym sobie przypomniał jak bardzo lubię tę grę. Ten gunplay, dźwięk, lokacje, lore. Z początku nie miałem dodatku, więc spotkało mnie to o czym wspominał kiedyś @b3rt, tzn. gra odcięła mnie trochę od zawartości. Kupiłem zatem Rise of Iron (¯\_(ツ)_/¯), pomimo tego, że leveluję nową postać i do nowej zawartości się jeszcze nie przebiłem. Nie wiem kiedy znowu się zmęczę formułą gry, ale na chwilę obecną bawię się fenomenalnie. 

Zaczynam też właśnie Virginie. Wracam za 2 godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubro, a testowałeś tryb fabularny w fifie? Chciałbym poznać twoją opinię, bo mi jako fanowi piłki kopanej spodobało się i to nawet bardzo, szególnie biorąc pod uwagę, że to pierwsza próba wprowadzenia fabuły do fify. Co jak co, ale zabawa Hunterem jak na razie daje mi dużo radości.

Edytowano przez Ronaldo9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil Daggers okazał się dokładnie tym, czego oczekiwałem. Co prawda w ciągu pierwszych 15 minut zabawy udało mi się dobić do wyniku 141sekund ('srebro'), to wyśrubowanie wyniku 500sekund wydaje mi się czymś mega hardkorowym. Sprawdziłem sobie losowy replay jakiegoś typa z top10 (chyba tylko osoby w top10 przekroczyły te 500sekund) i co tam się działo po 300 sekundzie, to ja nawet nie. Swoją drogą replay kicka jest na swój sposób zabawny - dobił 35sekund, spadł w przepaść i najwyraźniej w tym momencie powiedział sobie 'nope' i zażądał zwrotu, bo gry na koncie już nie ma :P No ale jak widzę, to osoby mające osiągnięcie za 500+sekund spędziły w grze ponad 200h, więc tego...

A, no i nie rozumiem czemu tam nie ma jakiegoś (chociażby fanowskiego) edytora poziomów, bo to aż się prosi o mhroczną kampanię, w której bohater próbuje uciec z piekła czy coś.

Oslo - Punch Club jest nudniejszy niż się spodziewałem. Już chyba Soda Dungeon był ciekawszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...