Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

28 minut temu, 47 napisał:

piękna gra

Zgadzam się, gdyby nie Uncharted 4 i Doom to byłaby to moja gra roku.

A tak poza tym to wczoraj do Street Fighter V weszła duża aktualizacja z nową postacią (Urien), dzienne wyzwania za które można łapać FM, vs. CPU i jeszcze sporo różnych poprawek. Podoba mi się jak się ta gra rozwija, szkoda tylko że tak wolno :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ostatnią grą, jaką ukończyłem na xboxie, było Brothers: A tale of two sons. I...

 

Nie polecam za bardzo, nudziłem się podczas grania, historia dołpy nie urywa, bohaterowie gunwo mnie obchodzili. Jedyne dobre elementy to muzyka, sympatyczna grafika i mechanizmy wymagające współpracy. Średniak.

 

inb4 za dużo wymagasz od indyka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram właśnie w Dragon Quest VII. W remake'u na 3DS-a zmienili system random encounters na przeciwników widocznych na mapie gry/w dungeonach, co miało zmniejszyć ilość niepotrzebnych walk, na co narzekano przy okazji oryginału na PSOne. 

Ta, jasne - wróg stoi w wąskim korytarzu, więc nie masz wyboru i walczysz z nim. Walka się kończy, a 3 metry przed tobą respawnuje się kolejny przeciwnik. I tak się grinduje w tym Dragon Queście.

Za to reszta wynagradza te okresowe napady dzikiej ilości potyczek. To jest taki growy "Władca Pierścieni" wśród jRPG. Klasyczna klasyka, chociaż poszczególne wątki potrafią zaskakiwać i nie zawsze to, kto jest dobry, a kto zły jest takie oczywiste jak u Tolkiena. Podobnie jest z działaniami naszej drużyny. Miłe są też takie smaczki jak zupełnie różne akcenty języka na poszczególnych wyspach i działania w przeszłości, które mają wpływ na teraźniejszość. Nie dziwię się, że tyle czasu trzeba było czekać na to w Europie - przetłumaczenie tak ogromnej ilości tekstu na pięć języków to tytaniczna praca. Zresztą, to w ogóle miało u nas nie wyjść, ale fani, głównie z Francji, tak prosili o to Square Enix, że podobno ich szefuncio miał na biurku kupę papierowych listów. Tak ich to urzekło, że od razu postanowili wydać u nas część ósmą :D Jednak czasem działania fanów mają jakiś wpływ na developerów. No i opłaciło się, bo siódemka bardzo dobrze zadebiutowała w Europie. 

No i zapisujemy grę poprzez wyspowiadanie się u księdza :D

Czekam na pojawienie się systemu zawodów, bo prawie 10 godzin w grze, a nadal ani widu, ani słychu o nich. Fajnie zagrać w coś takiego w 2016. 

Edytowano przez Elano
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everspace jest całkiem fajne. Niestety wylosowało mi teraz taki pakiet misji, że dwie nie wiem jak zrobić, a trzecia jest mega trudna. Powinna być opcja wylosowania nowych misji po 5 albo 10 śmierciach.

O i Banner Saga też jest nawet spoko, chociaż ten książę ludzi to mnie wnerwia. Może dlatego zdzieliłem go po pysku przy pierwszej okazji.

Natomiast INK jest chyba trudniejsze niż chociażby Super Meat Boy :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...