Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

2 godziny temu, b3rt napisał:

Do tego patrzę na specyfikację i jakoś mi się nie chce wierzyć że konsola oparta na tym samym, tabletowym procesorze i z taką samą ilością RAMu nagle pociągnie 4k i jakieś zacne detale bez szarpania klatkami czy doczytywania tekstur, skoro to właśnie te elementy był najwęższym gardłem w podstawowej czwórce.

Nieco ponad dwukrotny wzrost mocy obliczeniowej na pewno wystarczy do renderowania czterokrotnie większej ilości pikseli, to przecież nie może się nie udać, co nie?

oslo, twarze graczy gdy 4.20 TFLOPS

snoop_twitter_02.jpg

• Upvote 1

5 godzin temu, Rankin napisał:

Na ME Andromeda (bo o tym mowa, tak?) nawet nie patrzę już, zdarzyło mi się rozmawiać przez twitter z którymś z ich writerów i na palce ciśnie się termin "insecure manchild".

BioWare chyba ogólnie ma opinię najbardziej przeżartego przez progresywizm developera growego. Jak się patrzy na te afery związane z ME3 czy DA:I to może nawet coś w tym jest. Inna sprawa, że ja np. Andromedą się nie podniecam, bo póki co nie pokazali nic szczególnie ekscytującego.

22 minuty temu, stach122 napisał:

Kurde szkoda mi ME, skopać tak świetne uniwersum :c

Na razie to nie bardzo wiadomo co to będzie przecież xd

9 minut temu, Aiden napisał:

Andromedą się nie podniecam

A ja się podniecam bo wizja DA:I w kosmosie bardzo mnie rajcuje :P

Ale o co chodzi, przecież to tylko rodzeństwo? xd Chyba czegoś nie wyłapałem. 

2 minuty temu, Elano napisał:

Ale o co chodzi, przecież to tylko rodzeństwo? xd Chyba czegoś nie wyłapałem. 

Jeszcze nie zauważyłeś że pojazd po twórczości Bioware jest tak popularny że wszystkie newsy na ten temat są źródłem żartów?

Tak, jest napisane że to tylko rodzeństwo ale pewnie niektórzy już zinterpretowali to jako pojawienie się kazirodczych związków czy coś.

Ta teoria krążyła po sieci już od dłuższego czasu i za nic nie mogę zrozumieć, dlaczego BioWare decyduje się ujawniać takie newsy w tak mało spektakularny sposób. "Ryder" też zostało potwierdzone w jakimś króciutkim wywiadzie. Ktoś mi wytłumaczy, co chodzi z ich marketingiem? W trailerach i na swoich konferencjach, na które przeznaczają kupę kasy, nie ujawniają praktycznie nic, bo wolą wszystko powiedzieć następnego dnia?

15 minut temu, MartiusGW napisał:

Oby tylko mieli jakiś sensowniejszy pomysł na rolę rodzeństwa niż w Dragon Age 2. W tamtej grze wyszło to delikatnie mówiąc średnio.

Przynajmniej nie uprawiali ze sobą segzu, ale teraz będą na pewno, bo Bioware boże ta firma geje transwestyci heh

btw 

Cytat

Their dad is in the game, too. You've sort of seen him.

tumblr_m1m2tmucmv1r4c9wto1_1280.gif

Please, not this shit all over again...

Edited by Mysquff
  • Upvote 2

3 minuty temu, Elano napisał:

teraz będą na pewno

Ja bym się cieszyła, ale raczej się nie odważą. W ogóle powinni dać dwóch braci.

Cały tumblr już się jara tym ME, a ja jedynki nie tknęłam od paru miesięcy. ^_^

• Upvote 1

Jak wreszcie podadzą pewną datę premiery, to sobie chyba przejdę trylogię tak świeżo przed Andromedą. Może w końcu ogarnę też te wszystkie mody graficzne do trójki.

3 godziny temu, Elano napisał:

Na razie to nie bardzo wiadomo co to będzie przecież xd

Wole obstawiać tak a potem miło być zaskoczony niż na odwrót :v

6 minut temu, lordeon napisał:

Dużo nie straciłaś, dopiero od dwójki tak naprawdę ME się rozkręca

No, dwójka na mnie czeka, ale jednak chciałam ogarnąć fabułę z pierwszej części. Ale patrząc na to moje tempo, to nigdy tego nie skończę.

• Upvote 1

50 minut temu, voda22 napisał:

Przeczytałem tego newsa o różnych ustawieniach graficznych Rise of the Tomb Raider na PS4 Pro i jestem baaaaaardzo zadowolony, że tego typu możliwość w końcu pojawiła się na konsolach. Cieszę się! 

No co ty, nie chcesz Glorious 60FPS Gaming kosztem gorszego wyglądu gry?
Ale to na razie tylko CD, zobaczymy czy reszta też tak zrobi (choć np. Naughty Dog już wcześniej tak zrobiło - z TLoU na PS4).

31 minut temu, Sergi napisał:

Ale to na razie tylko CD, zobaczymy czy reszta też tak zrobi

Ni-Oh też ma opcje wyboru pomiędzy 60 fps przy gorszej grafice a 30 w ładniejszej.

Ludzie shitpostują na taką możliwość bo "konsole umarły" ale mi się podoba bo osobiście w niektórych grach wolę mieć 30 fps, w innych 60 i fajnie móc sobie samemu wybrać co mi bardziej odpowiada.

• Upvote 1

58 minut temu, b3rt napisał:

Ludzie shitpostują na taką możliwość bo "konsole umarły" ale mi się podoba bo osobiście w niektórych grach wolę mieć 30 fps, w innych 60 i fajnie móc sobie samemu wybrać co mi bardziej odpowiada.

W sumie ten "shitpost" ma sens: konsole maja już instalację na HDD i łatki, teraz zmienne ustawienia graficzna, a wkrótce różne konfiguracje sprzętowe dla jednej platformy. Inna sprawa czy to powód do żalu...

3 minuty temu, lordeon napisał:

Zrób jak każdy prawdziwy gracz, przejdź grę patrząc na jutuba. To mi przypomniało, ze muszę obejrzeć jakiś walk trough z bloodborne

polecam użytkownika sargetheplayer - dobrze gra

• Upvote 1

7 minut temu, lordeon napisał:

To nie dobrze, chciałbym zobaczyć jakiegoś lamera mojego pokroju

no to w takim razie poproś Abyssa, żeby zrobił lecpleja :P

• Upvote 3