Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

A ja kupiłem sobie wczoraj Fallout: New Vegas. Jaki ten klimat Nevady jest w tej grze świetny, o matko. Tylko trochę ciężko mi się przyzwyczaić do ustawień klawiatury, za dużo grałem w Skyrimia i teraz używanie Pip-Boya za każdym razem robi się dla mnie strasznie męczące. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wreszcie Axiom Verge. Wyszło tego ponad 14h, 76% przedmiotów, 99% mapy. Ale było warto. Kawał solidnej metroidvanii, choć końcówka trochę spuszcza z tonu - wiadomo co się stanie i boss trochę za łatwy. Ale klimat i poziom dopieszczenia każdego elementu gry (przez JEDNEGO gościa) powala. Polecam.

Odpaliłem też The Crew i pierwsze kilka minut jest sympatyczne. Jak stary Most Wanted, tylko nie trzeba jeździć po drogach. Ale na medium mam 21 klatek i wygląda to miernie. Jakoś nie czuję żeby na High wyrywało gały.
Do upgrade'u ląduje na półce, a ja wracam męczyć DriveClub.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kotaku.com/i-played-the-last-guardian-for-45-minutes-1786655130

Dobry tekst o The Last Guardian (tak, wiem, Kotaku), z perspektywy kogoś, kto wie, czym to ma być. A nie, że słabo, bo można spaść w przepaść, a w Uncharted wystarczyło wcisnąć X, żeby były czary. Albo beee, bo Trico (ten stwór) się mnie nie słucha, chociaż o to właśnie chodzi, by go oswoić. Najlepiej tę grę podsumowuje zdanie z tego tekstu właśnie: 

Cytat

I don’t know if this makes for a good game, but it did make for an interesting experience.

Sprawdzałbym. Przynajmniej jest to coś innego od sandboxów albo szarych shooterów, a nie jest grą indie w 2D czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jest szansa na otrzymam Bioshocka 1 remaster. Napisałem do supportu i oto odpowiedz.

Witaj Stach,

Dziękuję za dostarczone foto. Bardzo przepraszam za naszą opóźnioną odpowiedź, otrzymujemy ostatnio wiele zgłoszeń.

Uprzejmie informuję, iż przekazuję teraz Twoją sprawę do działu zajmującego się przyznawaniem kodów, który zapozna się z przedstawionymi informacjami, i po analizie powróci do Ciebie z gotową odpowiedzią.

Ciekawe co zadecydują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn, nie wiem, czyś ślepy, czy raczej obiektywizm jest ci wrogiem, ale system walki w Śródziemiu jest identyko jak w Batmanie, tylko mniej efektywny, bo sekwencje ciosów nie następują po sobie tak płynnie jak w drugiej grze. 
Ja wiem, że otoczka może wydawać się fajniejsza, bo świat fantasy, bo wrogowie rzeczywiście giną po ostatnim ciosie (a nie tylko mdleją jak w Batmanie), bo walczy się mieczem, sztyletem, bo jest prawdziwy łuk, a nie jakieś nietoperzowe gadźety, et cetera, ale nie gadaj głupot, że między mordorowym systemem walki a batmanowskim jest niebo i ziemia. 


Aż śmiechłam, kiedy gra kazała zeskoczyć z budynku w stylu Assassyna. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, yojc napisał:

Podobno te remastery są zbugowane jak nieszczęście, i wcale nie wyglądają dużo lepiej.

Ale za to ważą 4x tyle co oryginał, a przynajmniej pierwsza część, remaster drugiej waży podobnie pomimo że dwójka od jedynki zajmowała dwa razy więcej przestrzeni dyskowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...