Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Oglądałem dziś materiały na temat tej gry od Archona i Quaza. Jak zazwyczaj wolę tego pierwszego, tak ten drugi wypowiedział się na temat tego tytułu zdecydowanie dosadniej i zupełnie słusznie go zjechał. Ta gra to uosobienie wad dzisiejszej branży - trailery z kosmosu, oszukiwanie graczy i rozgrywka polegająca na zbieraniu śmieci w nudnym, sandboksowym stylu. W dodatku graficznie nie powala, kosztuje 60 euro i ludzie dali się nabrać, bo są baranami.

Co za [beeep] XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto mówi że batmanowki system walki jest do kitu. Proszę zagrajcie w Arkham Knight w NG+ (twardsi i szybsi przeciwnicy niż normalnie oraz brak znacznika kontry) i zmienicie zdanie. Grałem i wcale lekko nie jest mimo posiadania wszystkich umiejętności.

5 godzin temu, MasterKondi napisał:

System walki w batmanie jest bardzo dobry, nie znacie się. 

Popieram, prosty ale bardzo satysfakcjonujący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Sermaciej napisał:

Akurat to, że zwracają pieniądze ludziom z ponad 2h gry to norma, sam niejednokrodnie robiłem refund na różne śmiecie mając nabite po 3-4h, nie sprawdzałem do ilu to można nagiąć. Ogółem Steam mi nigdy nie odmówił refunda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Beyond Eyes. Okej. Lubię te artystyczne interaktywne pierdziawki, ale nawet ja mam swoje standardy. Beyond Eyes wygląda źle. Mało detali, niekonsekwentna paleta barw, mało polygonów w modelach. Historyjka mierna. To miało jakoś uruchamiać #uczucia, ale ten rudy gruby kot w ogóle mnie nie ruszał, a konkluzja jest po prostu pretensjonalna. Pomimo tego, że przejście gry zajęło mi jakieś 2 godziny to zmęczyłem się niemiłosiernie. Gdyby nie to, że postać rusza się strasznie powoli to Beyond Eyes można byłoby skończyć w 15 minut. Jedyne co było w miarę interesujące to próba wprowadzenia niewidomej bohaterki. Nawet sprytnie to oddano w mechanizmach. Najpierw bowiem działał słuch i węch, a potem dopiero dotyk. Przez to eksploracja była czasami całkiem fajna, bo obiekty które zdawały się być z daleka danym przedmiotem, okazywały się być czymś zupełnie innym po podejściu do nich. Doceniam fajne pomysły, ale to niestety niczego nie ratuje.

2/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, stach122 napisał:

Ten kto mówi że batmanowki system walki jest do kitu. Proszę zagrajcie w Arkham Knight w NG+ (twardsi i szybsi przeciwnicy niż normalnie oraz brak znacznika kontry) i zmienicie zdanie. Grałem i wcale lekko nie jest mimo posiadania wszystkich umiejętności.

Pogadamy jak przejdziesz Ninja Gaiden.

tumblr_n7qqejgrXR1qbn6jwo3_500.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, podbiel napisał:

System walki w Batmanach jest efektowny i efektywny, świetnie się sprawdza, ale cała filozofia polega na używaniu kontr i naparzaniu guzika ciosu plus ewentualnych gadżetów. Mnie się podoba.

Właśnie opisałeś podstawy dowolnego systemu walki w czasie rzeczywistym  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie znacie się. Stoję z kuszą, przeładowuję, niestety, spada mi na głowę potwór i umieram, chociaż miałem pełny pasek życia. To są dopiero emocje, a nie jak wrogowie podchodzą do ciebie w grupie pięcioosobowej, ale niczym dżentelmeni atakują tylko pojedynczo XD

@Felessan Jedynka lepsza, ale X ma za to świetną tę eksplorację i widoczki. Jak zazwyczaj nie lubię się pałętać po świecie, tak odkrywanie lokacji w tej grze to miód. Niestety, potem dostajesz mecha i radość gdzieś znika, fabuła jest niedokończona, a towarzysze to banda szaraczków, z których żaden nie umywa się nawet do tych nudniejszych kompanów z jedynki. Im dalej od premiery, tym moja ocena tej gry coraz bardziej się obniża...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Drakengard 3, to śmieszna sprawa, ale przed chwilą (no, względną, bo to było z godzinę-dwie temu) obejrzałem sobie filmik z ostatniej walki tej gry i po prostu nie mam słów. Nie wiem, czy to było na swój sposób genialne, okrutne, czy po prostu głupie, ale to na pewno było coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, yojc napisał:

Akurat to, że zwracają pieniądze ludziom z ponad 2h gry to norma, sam niejednokrodnie robiłem refund na różne śmiecie mając nabite po 3-4h, nie sprawdzałem do ilu to można nagiąć. Ogółem Steam mi nigdy nie odmówił refunda

mi nie zwrócili  jak miałem 3 godziny :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...