Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

i teraz czy to tylko fanatycy NMS którzy wysyłali pogróżki devom bo przesuneli premierę jak i ludziom z kotaku którzy o tym pisali (XD) czy sprawka ludzi od NMS?

KTO TO WIE

Najwyraźniej jakichś kretynów którzy myślą że groźby śmierci to świetny pomysł XD i to przez przesunięcie premiery gierki 

• Upvote 3

Ja bym im pogroził gdyby przesunęli premierę o jakiś miesiąc wcześniej i zapowiedzieli day one dlc. 

Dobrze, że ci od Zeldy nie rozumieją po angielsku, bo by sami popełnili harakiri przez te groźby.

2 godziny temu, kiceg napisał:

Najwyraźniej jakichś kretynów którzy myślą że groźby śmierci to świetny pomysł XD i to przez przesunięcie premiery gierki 

ale tych kretynów obchodzi NMS, a nie kotaku, bo kotaku nikt gróźb nie wysyła, co najwyżej wytyka palcami i wyśmiewa

6 godzin temu, Fursik1 napisał:

Są już pierwsze recenzje użytkowników NMS

Ukryj treść

B8Ca74.jpg

To metacritic? Po datach widzę, że PS4. Te recenzje były i się zmyły, czy jak? Szukam i szukam, i frazy, i ksywek i nic. To twoja kompilacja, czy ktoś ci to podrzucił?

Fakt, tekst "exactly what" (czasem "almost exactly what") powtarza się często w recenzjach, ale aż takiego podobieństwa nie stwierdziłem.

Aktualnie gra ma średni user score 4.9 (to dla tych, których meatcritic obchodzi).

Tam dalej też jest to samo, nawet błędy identyczne (brak spacji po przecinku). Pewnie ktoś z Metacritika się zorientował i usunęli.

9 minut temu, Elano napisał:

Tam dalej też jest to samo, nawet błędy identyczne (brak spacji po przecinku). Pewnie ktoś z Metacritika się zorientował i usunęli.

BTW A słyszał ktoś o użytkownikach 4chan otwarcie przyznających się, do tworzenia fałszywych kont na metacritic (again, kogo toto obchodzi?) i zaniżania ocen NMS (te już znalazłem;)? Ciekawe czy temat trafi też na cdaction.pl

• Upvote 2

A ja mam ROME 2 i Napoleona. Nie mogę się wziąć za te gry a tak sie na nie napalałem :v

Mam nadzieje że w nowym Deusie dali możliwość totalnej rozpierduchy. W HR mimo ulepszeń byliśmy na parę strzałów. Na filmach z gry było widać  ,,płynną zbroje/nano zbroje,, i można przyjmować wtedy dawki ołowiu.

Edited by stach122

NBA od 2k. Jeśli lubisz szachy, albo jesteś ogromnym fanem NBA, to pewnie będziesz się nieźle bawił. W przeciwnym razie - naprawdę nie warto się męczyć.

Dnia 12.08.2016 o 12:54, Sergi napisał:

To jak zapowiem nudną grę i po wydaniu okaże się faktycznie nudna to zasługuje na dychę?

Nuda nie jest wyznacznikiem jakości gry bo to kwestia indywidualna gracza. Dla niektórych np. Musou jest mega nudne a ja we wszystkich częściach miałbym już setki godzin i nie nudzę się wcale. NMS na pewno znajdzie swoją niszę graczy uwielbiających gry pokroju Noctis i w ramach takiego targetu powinno się ją oceniać, czy dostarcza tego czego docelowy klient oczekuje. Tymczasem gra dostaje baty za to że jest czymś czym nie miała być. I żeby nie było, nie bronię NMS bo gra ma swoje wady a i twórcy mają trochę za paznokciami (kłamstwa w sprawie multi), po prostu mierzi mnie ostatnio podejście branży że każda gra musi być dla każdego, musi mieć wszystko i później są płacze bo nie ma idealnych gier.

• Upvote 3

Przesuneli premierę FFXV na koniec listopada ;_;

Na pocieszenie jutro powinni przyjść w odwiedziny Mieszkańcy Księżyca.

Edited by Felessan

8 godzin temu, b3rt napisał:

NMS na pewno znajdzie swoją niszę graczy uwielbiających gry pokroju Noctis i w ramach takiego targetu powinno się ją oceniać, czy dostarcza tego czego docelowy klient oczekuje. Tymczasem gra dostaje baty za to że jest czymś czym nie miała być.

Częściowo się zgadzam, ale z drugiej strony to są tanie uniki i protekcjonalne traktowanie. "Ta gra jest słaba" "-Bo to nie jest gra dla Ciebie". To nie jest tak, że ta gra robi coś innego niż zapowiadali twórcy, ona robi to źle.
Jarałem się MC, Terrarią, Space Engineers, obecnie jaram się Starbound. Napaliłem się na NMS, bo sądziłem że to będzie gra celująca w moje gusta. Ale pierwszy kontakt z grą mnie zniechęcił.

Przy okazji: Starbound.

Trochę się wokół tej gry kręciłem zanim spróbowałem, w końcu ograłem. Pierwsze wrażenie to zmodowana Terraria, wyjąwszy prolog to jest wręcz materiał na Cease and desist. Po głębszym poznaniu to raczej Terraria 3. Podobieństwo wciąż jest silne, ale gra oferuje dużo więcej. Jest ładniejsza, lepiej brzmiąca, ma dużo więcej 'zawartości', jest bardziej eRPeGowa. Would annihilate again.

8 godzin temu, Sergi napisał:

"Ta gra jest słaba" "-Bo to nie jest gra dla Ciebie"

Ale taka jest prawda i od wielu miesięcy było wiadomo na czym będzie zasadzał się NMS. To nie była podmiana na ostatnią minutę. Aktualnie brzmisz jak fan Gradiusa który kupił Elite i czuje się zawiedziony bo oczekiwał strzelania w kosmosie i się nudzi.

In other news, wydaje mi się że trochę się wciągnąłem w Fallout NV. Wciągnąłbym się nawet bardziej gdyby gra nie była tak cholernie awaryjna, ale w gruncie rzeczy po Obsidianie jadącym na silniku Bethesdy tylko skończony dureń spodziewałby się stabilności i dobrego kodu. Właśnie wylazłem z Boulder City i szwendam się uzbrojny w pistolet 5,56 i parę innych śmieci. Perki są nawet gorsze niż w Fallout 1, od początku biorę tylko ten dający punkt do SPECIAL bo reszta albo dla innych postaci, albo bezużyteczna, dopiero na 10 poziomie zgarnąłem Finesse.

Edited by Rankin

2/3 RDR już za mną. Bosz, ale ta gra mnie denerwuje (m.in. za dużymi odległościami i powolnością NPCów), z drugiej strony gra mi się całkiem dobrze.

Wczoraj sobie oglądałem Van Helsinga i to mi przypomniało że podobno nowy sezon D3 się zaczął. Sprawdziłem, faktycznie, więc odrodziłem mojego demon huntera i once more into the breach, przynajmniej na jakiś czas.