Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

dwa rimejki, dwa posty

btw

13987782_1062607550502986_527505653_o.jp

to by było jednocześnie straszne i absolutnie cool jakby to było legit

Zapytam znaffców: Kupić Modern Warfare 2 czy 3, jeśli nie interesuje mnie ani kampania, ani multi, tylko Spec Opsy, czy tam inne podobne tryby?

Nie zombie - te mam w BO2, które dostałem jakiś czas temu. 

@kiceg Treehouse nie ma jaj żeby memejować na takim poziomie.
Ich interesują tylko odniesienia spóźnione co najmniej o pięć lat.

Edited by Xerber

50 minut temu, Accoun napisał:

Zapytam znaffców: Kupić Modern Warfare 2 czy 3, jeśli nie interesuje mnie ani kampania, ani multi, tylko Spec Opsy, czy tam inne podobne tryby?

Nie zombie - te mam w BO2, które dostałem jakiś czas temu. 

W mw3 nie ma zombie tylko odpieranie fal coraz silniejszych przeciwników, całkiem fajne i naprawdę polecam, o wiele lepsze od zombie. Co do spec opsów, są dość ciekawe, ale po pierwsze nie jest ich jakoś bardzo dużo, a po drugie zostaje ci raczej samotna gra bo z tego co się orientuje za dużo ludzi tam nie gra. 

O mw2 nic nie powiem bo nie grałem. 

Próbuję się wciągnąć w Fallout New Vegas, ale mam poważne problemy z wykrzesaniem z siebie jakiegoś zapału. Przypuszczalnie jest tak dlatego że kowbojskie klimaty nigdy mnie nie interesowały, a silnik w iteracji Oblivion-NV jest bardzo kulawy i niewygodny w użyciu (np. fakt że -wszystko- trzeba rozpoczynać od Pipboya).

Po wrzuceniu recenzji NMS, które dostało od Sterlinga 5/10 jego strona została zDDOSowana. To jest zbyt abstrakcyjne XD 

1 godzinę temu, Rankin napisał:

Próbuję się wciągnąć w Fallout New Vegas, ale mam poważne problemy z wykrzesaniem z siebie jakiegoś zapału. Przypuszczalnie jest tak dlatego że kowbojskie klimaty nigdy mnie nie interesowały

Nie zniechęcaj się, FNV to czyste złoto.

Oslo - co w ogóle ma znaczyć " owbojskie klimaty nigdy mnie nie interesowały"? Masz Ty rozum i godność człowieka?

Nie wiem, wiem natomiast że utwory lecące z ingame radia wypalają mi ostatnie komurki muskowe. Więcej Eastwooda, mniej country!

In other news Tharsis podeszło mi tak mocno że rozważam nagranie jednego runu.

Nie wiem bo nie mam ATS. Właściwie jak widziałem to tylko ciężarówki, miejsce i może jakieś detale. Takie różnice.

Kredyt już wzięty właśnie a nie chce ciągnąć 200k euro :P

Tak, to zmodowane ETS :P Jeszcze dodałem amerykańskie Volvo i takie tam dodatki graficzne(mocniejsza mgła, trochę lepsze tekstury). Przecież to Scania T.

Edited by stach122

Tak wracając do Quantum Break, to gość z Remedy napisał na Twitterze, że wersja z Windows Store raczej nie dostanie żadnych updateów. Więc jeśli ktoś chce np. renderer DX11, to MUSI kupić na Steamie lub w pudełku. 

4 godziny temu, JamesVoo napisał:

@stach122 - są dużo zmiany między ETS2 a ATS?

(W pokoju rozbrzmiewa dźwięk alarmu) American Truck Simulator to w dużej mierze to samo jeśli chodzi o założenia rozgrywki i nawet menu jest bardzo podobne, ale oczywiście wszystko inne jest amerykańskie więc drogi są szersze, prędkości większe no i do tego ten klimat!  Poziom detali scenerii przewyższa dodatek "Skandynawia" do ETS 2 i wiele można znaleźć w ATS pięknych widoków jak chociażby drogę nad Pacyfikiem czy spalone słońcem pustynie Nevady, ale co najważniejsze to miasta są większe niż dotychczasowe kwadraty (na przykład LA to spory kawał terenu) i do tego każde ma swój wyjątkowy klimat. Jest wiec na co popatrzeć i co zwiedzać, tylko póki co nie ma za bardzo czym bo w podstawowej wersji są tylko 3 modele ciągników (plus oczywiście modyfikacje), ale są oczywiście mody i samo SCS obiecuje że będzie dodawać kolejne. Ogólnie ATS jest wart zagrania i oferuje coś więcej niż tylko "ETS z amerykańską nakładką", ale trzeba pamiętać że wiele rzeczy powinno jeszcze zostać dodanych, tym niemniej jak ktoś lubi tego typu rozgrywkę to w ATS będzie się bawił super, więc warto zakupić nawet jeśli mamy już ETS 2.

Edited by nano360
  • Upvote 1

11 minut temu, Accoun napisał:

Tak wracając do Quantum Break, to gość z Remedy napisał na Twitterze, że wersja z Windows Store raczej nie dostanie żadnych updateów. Więc jeśli ktoś chce np. renderer DX11, to MUSI kupić na Steamie lub w pudełku. 

Ah, Windows Store. Best thing since G4WL.

Przy okazji:

Spoiler

9090_28d9_900.jpeg

Jak tu nie kochać Overwatcha. Dwierundy na Anubisie, nasza pełna w ataku i przeciwnika minuta w ataku. Ja tankiem, 3 kille, 1 olbjective killa, dwa złote medale ;_;

@nano360 poprawili w ATS-ie (w stosunku do ETS2) możliwość nieskończonego farmienia kasy podczas 'szybkiej podróży' pomiędzy kilkoma, oddalonymi od siebie garażami?