Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Dwójka była spoko jak się ją odpowiednio zmodowało, bez tego potrafiła być skrajnie irytująca ze swoim respawnem posterunków itd. Trójkę ogrywałem w czasach premiery i IMO to jeden z lepszych sandboxowych FPSów jakie wyszły. Chyba jedyna gra tego typu którą zrobiłem na 100% (wszystkie znajdźki, misje, ulepszenia itd.). W czwórkę i Primal jeszcze nie grałem ale kiedyś i je przejdę, muszę mieć tylko natchnienie :P

Jedynka była spoko, zwłaszcza pod względem technologicznym, ale te mutanty mnie irytowały i kompletnie nie pasowały do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Germanotta napisał:

Wszystko przez Uplay. :( 

Blood Dragon to w ogóle dziwaczna rzecz, u mnie wymaga odpalanie jednocześnie steama i uplay, jak jest tylko jedno z nich to najpierw uruchamia się drugie, a dopiero potem gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w Layers of Fear i jestem zaskoczony jakim cudem ta produkcja (bo słowo "gra" mi nie przejdzie przez klawiaturę) dostała jakąkolwiek dobrą ocenę. Ostatnio narzekałem na Outlast ale to co się odwala w LoF to już przechodzi ludzkie pojęcie. Gameplayu tam praktycznie nie ma, cała gra polega na chodzeniu po domu, otwieraniu drzwi i klikaniu na rzeczach żeby odpalić jakiś skrypcik (cut-scenke, dialog). Uczucie zagrożenia nie występuje praktycznie w ogóle bo dosłownie nie da się umrzeć, nie ma jak przegrać. Tym samym jakiekolwiek budowanie klimatu i straszenie w ogóle nie wychodzi, bo jak się bać czegoś co i tak nie może ci nic zrobić? Twórcy chyba też zdawali sobie z tego sprawę i całe "straszenie" oparto typowych trupach wyskakujących z szafy, zero jakiegokolwiek budowania klimatu i zagęszczania atmosfery. Outlast przynajmniej szedł w gore, tutaj nie ma nic wyrazistego. Jedyne ciekawe motywy czyli zmieniający się kształt domu (co mi śmierdzi tanim sposobem na zatuszowanie tego że nie miało się pomysłu na zbudowanie sensownych etapów) i cały wątek obrazów są na tyle często wykorzystywane że dosłownie nudzą po 15 minutach grania. Sama gra też jakaś długa nie jest, max 3 godziny można z tego wyciągnąć. Dla mnie takie 3/10 (ze względu na fajny soundtrack) i zmarnowane 20 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ściągnąłem i pograłem chwilę w Battlefielda 4. Jak będę miał chwilę to spróbuję multi, ale gierkę pewnie kupie. Dzięki @deffik za info o trialach. Titanfalla pewnie nie sprawdzę, przynajmniej w czasie tej promocji, bo pewnie nie za bardzo będę miał kiedy. Nad czym wielce ubolewam (bo mechy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego Skyrima i kurde. Gdzie jest jakiś sprzedawca/sklep/handlarz/kij wie kto gdzie mogę sprzedać zalegające graty za rozsądne pieniądze? Jak coś to kręcę się koło Białej Grani. Na dodatek jakieś zadanie koło tej kuźni jest i nie wiem co zrobić a i moze jakieś mody polecacie. (narazie nie wnikające w fabułę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dragon age origins. Było a-ok, było więcej niż kilka punktów które wpływają na epilog, nawet jeśli to tylko tekst w zakończeniu, jest jakiś skrawek mitycznego WPŁYWU NA HISTORIĘ.
Ale końcówka mnie tak potwornie wymeczyla że pomysł z robieniem teraz dlc po prawie 40h wydaje się być absolutnie zły, odkładam to na nieokreślone kiedyś, a teraz chętnie bym w coś poszczelał, po mass effekcie i dragon age w niewielkich odstępach mam dosyć długich RPG i długich gier w ogóle na jakiś czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, stach122 napisał:

Gram w tego Skyrima i kurde. Gdzie jest jakiś sprzedawca/sklep/handlarz/kij wie kto gdzie mogę sprzedać zalegające graty za rozsądne pieniądze? Jak coś to kręcę się koło Białej Grani. Na dodatek jakieś zadanie koło tej kuźni jest i nie wiem co zrobić a i moze jakieś mody polecacie. (narazie nie wnikające w fabułę)

Biała grań ma sporo sprzedawców, u których możesz posprzedawać graty. Jednak jeśli jesteś na początku to nie za rozsądne ceny. Do tego musisz pójść w retorykę i jej drzewko umiejętności. Teoretycznie są też potki i amulety, ale na razie cię na nie nie stać. 

Jeśli chodzi o mody, to nie powiem ci za dużo. Mogę jedynie polecić skyUI jeśli nie podoba ci się interfejs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...