Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Skończyłem oglądać ten prawie godzinny gameplay z Final Fantasy XV i jestem nieco zdołowany. O ile gameplayowo wygląda to wciąż tak samo (i wciąż mi się podoba), o tyle cięcia graficzne były potworne. Gra zdaje się działać w 720p, nie ma praktycznie żadnego AA, tekstury są rozmazane, wszystkie obiekty które są dalej niż 5m od postaci wyglądają jak drewniane kloce. Masakra, gra momentami wygląda jak z PS2, nijak się nie ma do wcześniejszych screenów i obu wersji demonstracyjnych. No i skaczący framerate momentami był dobijający. Dalej jestem zainteresowany tym tytułem ale wykluczam w tym momencie jakiekolwiek pre-ordery, poczekam sobie grzecznie na jakieś filmiki z autentycznej, rynkowej wersji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Germanotta napisał:

to po co w ogóle są w nich kampanie, duh
wystarczyłoby samo multi do uciechy <potwierdzam>

No ja też nie wiem po grzyba do gry 100% nastawionej na multi silić się na zrobienie słabej kampanii, w którą pewnie i tak nikt nie zagra. Kiedyś już zresztą to tutaj pisałem. No ale najwyraźniej taka jest moda i kampania single musi być, żeby punkciki na liście się zgadzały.

A z drugiej strony mamy ludzi, którzy uważają Overwatcha za półprodukt, bo takiej kampanii nie ma. Ma za to przefajne filmiki, które imo są dla niej ciekawym zastępstwem. Szkoda, że nie można ich sobie pooglądać bezpośrednio z poziomu gry. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lordeon napisał:

Jedynym AC jaki chciałem przetestować (po odbiciu się w połowie drugiej części serii) był syndicate, ze względu na realia historyczne. Ale ostatecznie tego nie zrobiłem w obawie, że to tak naprawdę to samo co w jedynce, tylko więcej. Podziękuję zatem, mam jeszcze dość gier nieukończonych gier

I dobrze, nie dotykaj się do tej części, bo tylko stracisz resztki wiary w tę serię.
Tak, mówię to na swoim przykładzie.
Zgadza się, ograłam prawie całą serię, ale teraz to już przegięcie. Syndicate może się poszczycić tylko klimatem i wyglądem, chociaż to drugie gdzieniegdzie nie daje rady. Wystarczy trochę wolnego chodu ulicami Londynu, żeby zobaczyć, jak ludzie wtapiają się w siebie. Poza tym prace domowe bardziej angażują niż fabuła. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie postanowiłem zagrać w coś nowego na PC, padło na Kingdom: New Lands, bo lubię strategie, chociaż już praktycznie nie istnieją (nadzieja w Dawn of War III...)

Strasznie wciąga, udało mi się jedną księżniczką już pokonać trzy mapy z rzędu. Mam wrażenie, że jeszcze wielu rzeczy nie znalazłem... Kilka mechanik gry jednak trochę wkurza i trzeba się czasem nieźle namęczyć, by nie zablokować się na amen. Wszystko rozwiązałoby dodanie klawisza, który umożliwia usuwanie rzeczy (budynków i przedmiotów z ziemi). Raz musiałem restartować grę, ponieważ potwory w kółko kradły przedmioty od wieśniaków, ci się po nie wracali, znowu zostali zabici... i tak bez końca, nie mogłem nic zrobić, bo nie chcieli podnieść narzędzi, które im kupiłem.

Odpaliłem też grę na swoim nowym telewizorze HD na ścianie i wygląda to przepięknie.

giphy.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xerber napisał:

Zainstalowałem najnowszą łatkę do Ołwerłocza na PS4 i gra WRESZCIE działa w języku angielskim. Czekałem na to tylko 3 miesiące... 

Dodali możliwość zmiany języka czy zmieniłeś język systemu w konsoli?

13 godzin temu, voda22 napisał:

Darmowy weekend Umbrella Corps

Rozwala mnie szczerze jak Capcom na FB i Twitterze wrzuca newsy z tą grą i stara się udawać że kogokolwiek ona interesuje i że ktokolwiek w to w ogóle gra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem część tego trailera i to było naprawdę imponujące momentami. Nie wiem, na ile ustawione i podatne na downgrade w przyszłości, ale imponujące. Jeśli wszystko ma tak wyglądać, to nic dziwnego że tyle im to zajmuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, b3rt napisał:

Dodali możliwość zmiany języka czy zmieniłeś język systemu w konsoli?

Na poprzedniej łatce próba zmiany języka w przypadku kopii fizycznych wywalała jakiś kuriozalny błąd typu "Do pobrania paczki językowej pozostało 74827987643788326543298%".
Dla tych co mieli kopie cyfrowe wszystko działało normalnie już dwa patche temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Accoun napisał:

Co jak co, ale na tym pokazie Star Citizen wygląda naprawdę dobrze. Jak dla mnie to mogą go sobie robić ile chcą, byle tylko wydali - przynajmniej Squadron 42 (czyli wersję singlową).

właśnie obejrzałem, przecież to nie gameplay z SQ42, pokazali coś z SQ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minutes ago, Sermaciej said:

właśnie obejrzałem, przecież to nie gameplay z SQ42, pokazali coś z SQ?

Nie, po prostu mnie część MMO interesuje mniej niż SP. 

A tego mają ujawnić na najbliższym CitizenConie, bodajże w październiku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...