Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ukończyłem RDR. Jeny, ta gra tak mnie wkurzała (przy żadnej dotąd tak nie rukwiłem), że chciałem czasem rzucić padem o ścianę. Ale przeszedłem. I nie żałuję. Hitem, wspaniałością leczącą raka i cudem poprzedniej generacji konsol bym tego nie nazwał, ale tak, jest naprawdę spoko.

Gun lepszy/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Germanotta

To zależy czego oczekujesz od tej gry. Outlast to typowa gierka zrobiona pod dzisiejsze jutubowe gwiazdki które mogą drzeć ryja do mikrofonu, spadać z krzeseł i nabijać sobie tym kliki. Mocno oskryptowany walking sim, straszący tylko i wyłącznie tanimi jump-scare moments, braki w klimacie próbujący nadrabiać absurdalnym gore. Jedyne "interaktywne" momenty w grze, te w których musimy się zakradać pomiędzy świrami są chyba gorsze niż etapy skradankowe w Lords of Shadow 2 i lepiej po prostu przerushować do przełączników. Nie dziwię się że gra ma wysokie oceny bo walking sim to druga, obok checklist symulator, ulubiona gra współczesnego świata ale ja, mimo mojej miłości do survival horrorów, nie byłem jej w stanie skończyć. To już lepiej odpalić Alien: Isolation.

25 minut temu, Germanotta napisał:

Dla mnie oceny są wiarygodniejsze, kiedy średnia użytkowników jest wyższa od recenzenckiej.

Po akcjach z DmC czy ME3 userscore na MC jest dla mnie kompletnie niewiarygodny i z reguły moja opinia jest bardziej zbliżona do średniej recenzenckiej.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, b3rt napisał:

Outlast to typowa gierka zrobiona pod dzisiejsze jutubowe gwiazdki które mogą drzeć ryja do mikrofonu (...) nie byłem jej w stanie skończyć. To już lepiej odpalić Alien: Isolation.

No chyba, że tą pierwszą podsuwają ci pod nos za free :P
Ze mnie jest takie strachajło, że pewnie uznam Outlasta za majstersztyk straszenia (przy Zaginięciu Ethana Cartena, do jaskini z zombiakiem musiałam podchodzić parę razy, bo bałam się, że ten zombiak wyskoczy mi nie wiadomo gdzie). Także i tak, i tak się jaram. :D 
 

Edytowano przez Germanotta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, voda22 napisał:

Jeżeli nowa część Kozaków osiągnie dobre wyniki sprzedaży, to jest nadzieja na S.T.A.L.K.E.R. 2

Też mam taką nadzieje mimo że poprzednich STALKERów ni skończyłem nigdy :P. Kurde czekam na tych Kozaków. Grało się w bitwy napoleońskie :,)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Germanotta napisał:

ALE DOBRE PEŁNIAKI W NOWYM CDA

>którekolwiek Dead Island
>dobre

A już miałem mówić, że twój gust uległ poprawie. Outlast przynajmniej nie zabija nudą, no ale wybitnym też bym go nie nazwał. Ot przyzwoity walking running sim w konwencji horroru gore i idealna jumpscarowa pożywka dla wrzeszczących pacanów z jutuba.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wreszcie mam tego Xboxa, a zawsze lubiłem gry, które Microsoft dał nam na spróbowanie, ale nigdy nie na ukończenie (Fable, Gears of War), to kupiłem sobie Fable 2, Gears of War 2, Gears of War 3, pierwsze Halo Remaster (oraz God of War 1 i 2 na ps3). I tu pojawia się pytanie - od którego powinienem zacząć? Naprawdę niewiele wiem o jakości drugiej części Fable (pamiętam jedynie hype) oraz Gearsów. Ktoś coś doradzi? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, emqi napisał:

Outlast przynajmniej nie zabija nudą, no ale wybitnym też bym go nie nazwał. 

Czyli jest niezły
niezły~dobry

11 minut temu, emqi napisał:

A już miałem mówić, że twój gust uległ poprawie. 

Mów sobie co chcesz, to nie ja kupiłam BF3 na ps3 :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie jeszcze dodam, że w dodatku Red Barrel chyba zaczaiło co spowodowało wybuch popularności podstawki i dali więcej tego samego. Jak na DLC jest całkiem długie a dostaje się mocniej i więcej tego samego. Antagoniści przynajmniej mają trochę charakteru i można się niepokoić na ich widok, ale latające ding-dongi dali tam chyba tylko dla większej ilości clickbaitowego materiału. 

H.P. Lovecraft/10, mało noktowizora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...