Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Mój niespecjalnie, chciałem dobić do €33,33 w portfelu Steam ale nie zdążę

2 godziny temu, OnceAThief napisał:

dlaczego wrzucili to w internet?

Żebym mógł się z tego śmiać. 

Good guy Polygon. 

A-ale od krinczu jest osobny temat...

Dla odmiany coś dobrego:

Słowo daje, cała otoczka fabularna Overwatcha jara mnie po stokroć bardziej niż sama gra :P

• Upvote 4

1 minutę temu, b3rt napisał:

Słowo daje, cała otoczka fabularna Overwatcha jara mnie po stokroć bardziej niż sama gra :P

To dobrze, czy źle?

BTW Polonizacja, brrr.

Blizzard powinien przestać tworzyć gry i skupić się na animacji, gwarantuję że od razu przebiliby Pixar i Dreamworks.

• Upvote 1

1 godzinę temu, b3rt napisał:

Nie mów chop z otoczką fabularną, bo zaraz ktoś rzuci całym tematem wojny z omnicami ("czy chciałby pan porozmawiać o bastionach"), thalonie, literalnej kolonii pełnej małp które pomordowały naukowców i robią cośtam na orbicie, eksperymentach przeprowadzanych przez Overwatch (wystrzelenie Tracer z czasu i przestrzenii, zabicieniezabicie Reyesa, zamrożenie bandy naukowców na parenaścielat) i muh ORDER Symmetry. Lorewise najnormalniejszymi osobami wydają się dwaj narwani Australijczycy wyjęci z Mad Maxa, prograczka Starcrafta sterująca mechem oraz stary gościu ganiający w zbroi rycerskiej i słuchający Davida Hasselhoffa w ~2060 roku. 

Szczęśliwie przy trailerach póki co nie przeginają, chociaż trochę szkoda, że nie poszli w jeszcze trochę lżejsze tło jak w TF2 np, gdzie swego czasu nawet logicznie wytłumaczyli istnienie żołnierzy z oryginalnego Team Fortress. A tak to trochę głupawo wygląda, gdy ktoś się zagłębi w deep lore i później będzie grał w drużynie z Zaryą, Bastionem, Soldierem i Reaperem w jednej bandzie.

Inna sprawa, że na dłuższą metę lore #nikogo, bo to szczelandło, a nie TitanMMO.

Guest
4 godziny temu, voda22 napisał:

Raven Software zrobiło dobre JK4

ultrabrutalne, nowe Soldier of Fortune od RS nigdy ;_;

30 minut temu, PrincessNue napisał:

wystrzelenie Tracer z czasu i przestrzenii

pewnie większość z was wie i w ogóle slowpoke, ale Tracer to pozostałość z tego Titan MMO, które nie powstało

w sumie cieszę się, że zamiast tego pojawił się Overwatch
nie widziałem tego filmiku wcześniej, a są jeszcze dwa :O

Będę sobie musiał pogrzebać w tym lore, bo też mnie zaciekawiło, a wiem o nim w sumie niewiele (ledwie to co z tych blizzardowskich cinematiców. Mnie w każdym razie podoba się właśnie nie takie całkiem lekkie i śmieszkowate podejście i świadomość, że pod cukierkowatą oprawą kryje się jednak trochę mroku, nawet jeśli może na tym ucierpieć logika.

• Upvote 1

9 godzin temu, Aroniusz napisał:

Animacyjnie i owszem, ale te ich historie są strasznie banalne.

Gry też więc co to za problem.

~150 zł. za W3 z dodatkami to bardzo dobra cena IMO. 65 za samą podstawkę też jest ok, dodatki możesz dokupić później.

Guest

http://www.ppe.pl/publicystyka/2526/gralismy-w-shadow-warrior-2-nadciaga-najlepsza-strzelanina-tego-roku.html

Cytat

Nowe etapy są również kompletnie nieliniowe i zamknięte na planie dużego czworokąta.

Cytat

Główna mechanika gry została tu przeniesiona z serii Borderlands, co oczywiście oznacza całą masę „lootu”. W trakcie eksploracji znajdziemy pełno giwer o różnorodnych statystykach, a do tego odkryjemy jeszcze więcej czarodziejskich kamieni, które wpięte w oręż lub naszą zbroję zmienią ich właściwości.

6 minutes ago, OnceAThief said:

Główna mechanika gry została tu przeniesiona z serii Borderlands, co oczywiście oznacza całą masę „lootu”. W trakcie eksploracji znajdziemy pełno giwer o różnorodnych statystykach, a do tego odkryjemy jeszcze więcej czarodziejskich kamieni, które wpięte w oręż lub naszą zbroję zmienią ich właściwości.

:-(

20 minut temu, OnceAThief napisał:

Cytat

Borderlands z demonami i seczką. Hmm, ............  :]