Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

58 minut temu, Xardas80 napisał:

Po tej open becie mam Overwatchowego kaca :(.

Nom, już chyba wolałbym cofnąć czas i w ogóle tej bety nie sprawdzać. :P

Jezu, ile ja się z tym dupkiem namęczyłem... 

Miałem właśnie dobry mecz w HotSa! I nawet go wygrałem! Woah!

Aż się spociłem w miejscach, w których nie powinienem był się z tego powodu spocić.

A może to po prostu dla tego, że jest gorąco, nie wiem.

9 godzin temu, Abyss napisał:

Jezu, ile ja się z tym dupkiem namęczyłem... 

Serio? Nasze umiejętności to chyba całkiem osobne bieguny wszechświata, bo ja zatłukłem go za 1 razem, nawet zadyszki przy tym nie dostałem. Był nawet łatwiejszy niż pierwszy Gundyr bo nie zmieniał się w tą czarną maź.

A dzisiaj Doom!

"That's it for the Final Fantasy X/X-2 HD port report. An okay port.
Could have been good, could have been great. But this will do fine."

Chyba nie jest aż tak źle.

Najbardziej rozczarowujące jest to, że dalej SE stara* się wepchnąć ludziom starego kartofla w postaci X-2 i jedyną opcją na zakup tylko jednej gry jest pudełko na Vicie gdzie na karcie jest tylko X, a X-2 to jednorazowy kod, który można sprzedać komuś naiwnemu.

* jak wpisałem "stara" to androidowa klawiatura mi zaproponowała emoji z matką. Sprytne.

BTW. Jak już ktoś zacznie Dooma to niech napisze jak w to się gra, bo Beth się boi recenzji co niezbyt dobrze rokuje.

Kupiłem wczoraj Demon's Soulsa. Tak z ciekawości, coby sprawdzić cały ten internetowy hype na poziom trudności. Myślę sobie co tam, pewnie same nooby, gdzie tam jakiejś gierce do moich skillsów. Zmieniłem zdanie po pierwszym poziomie. 

13 minut temu, lubro napisał:

Jak już ktoś zacznie Dooma to niech napisze jak w to się gra, bo Beth się boi recenzji co niezbyt dobrze rokuje.

Ja już mam gierkę w torbie, jak nic się nie wywali to ok. 18:00 powinienem być w domu, zdam raport jak trochę pogram.

14 minut temu, lubro napisał:

jak wpisałem "stara" to androidowa klawiatura mi zaproponowała emoji z matką. Sprytne.

lol

1 godzinę temu, b3rt napisał:

Serio? Nasze umiejętności to chyba całkiem osobne bieguny wszechświata, bo ja zatłukłem go za 1 razem, nawet zadyszki przy tym nie dostałem. Był nawet łatwiejszy niż pierwszy Gundyr bo nie zmieniał się w tą czarną maź.

Praktycznie nigdy nie podchodzę do bossa więcej niż dwa razy, ale z nim walczyłem chyba z 5. W drugiej fazie on jest po stokroć bardziej agresywny niż pierwszy Gundyr i właściwie nie ma momentów, w których można mu zadać kilka ciosów. Z pozostałymi bossami radzę sobie względnie bezproblemowo, ale Gundyr zarówno w wersji z tutorialu jak i tej kopał mnie niemiłosiernie po moim nieumarłym tyłku. Nawet nie wiem czemu, to pewnie wszystko przez jego pokraczną halabardę do której nie mam zupełnie wyczucia. 

btw. czynisz herezje i kupujesz Dooma na PS4? :D

1 minutę temu, MoshunNanren napisał:

Myślę sobie co tam, pewnie same nooby, gdzie tam jakiejś gierce do moich skillsów. Zmieniłem zdanie po pierwszym poziomie. 

Oh, poczekaj na Prison of Latria i Maneatery albo Flamelurkera 1-1 to akurat żadne wyzwanie. 

W ogóle trudność tych bossów w soulsach tak bardzo różni się w zależności od osobistych preferencji gracza, buildu, RNG przy wykonywaniu ataków i wielu innych, ja słyszałem np. takich którzy właśnie mówili, że Flamelurker z DeS jest trudny, tymczasem ja potrafiłem go załatwić za pierwszym razem, ale boleśnie przegrywałem na walkach, które są teoretycznie banalne dla innych, jak ten Gundyr właśnie. 

Przyznam, że byłem trochę zaskoczony, gdy po śmierci wróciłem na początek etapu i zresetowało wszystkich niemilców. Chciałem wrócić po stracone dusze. Na górnym murze skręciłem w prawo gdzie kawałek dalej czekał jegomość który mnie bardzo szybko skasował. Potem chciałem sprawdzić czym są te latające "ogniki" w dziurze na początku. 

Platforma mnie tak nie wydymała jak mnie Soulsy będą dymać.

29 minut temu, Abyss napisał:

czynisz herezje i kupujesz Dooma na PS4?

Cytując klasyka:

¯\_(ツ)_/¯

A tak serio to mam ochotę zagrać a na moim PC pewnie nawet menu by się nie uruchomiło. 1080/60 jest bardziej zachęcające a z tego co testowałem podczas bety to gra na padzie nie jest jakoś specjalnie uciążliwa.

Le arrow to the knee funny 2010 meme:

F7Pwlzc.jpg

W sumie mogłem to wrzucić do krinczu...

• Upvote 1

Latria była spoko, Maneatery też jakoś specjalnie nie napsuły mi krwi. Za to całe Valley of Defilement powinno pójść do zaorania :[ 

6 hours ago, lubro said:

BTW. Jak już ktoś zacznie Dooma to niech napisze jak w to się gra, bo Beth się boi recenzji co niezbyt dobrze rokuje.

Nie ja, ale 

I pojawił się filmik promocyjny z kompozytorem. Nie szaleję za tym, co słyszę. 

Fragment jak powiedział, że próbując nagrać nową wersję E1M1 zagrał ją niżej, ale było mu nadal za mało i wyciągnął dziewięciostunową gitarę, to trochę krincz IMO. Sam kawałek mi się kompletnie nie podoba. 

Reszta OK, choć chyba zbyt djentem czuć żebym się jarał.

Edited by Accoun

Ok pierwsze wrażenia z Resident Evil 4 są takie że dawno nie grałem w coś z tak kiepską pracą kamery - w scenkach i poza nimi - i tak złym sterowaniem. Zachodzę w głowę jak można tak źle robić czwartą już odsłonę serii i jakim cudem dobiła ona ośmiu+ gier. Może to konsolowa rzecz.

Jakieś tam sterowanie myszą jest, może tego spróbuję bo na padzie to nieśmiesznie jest.

Stało się. Zaraz po powrocie z wypłatą w ręku do domu zamówiłem Overwatch. Teraz byle tylko do 24 maja...

W ogóle o co chodzi z tą żabą? Nawet na stronie opisującej memy nic na ten temat nie ma.