Skocz do zawartości

Temat growy


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 23,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

tracer shogun? XD

tylko 3-4 dyszki

można zgarnąć już za 20 złotych

szkoda, że wygląda jak podróbka pada do PS2 dostępna za 10 złotych w "bezcłowym" ._.

XEOX Speedlink, mocno polecam, świetnie się na tym gra.

thx, sprawdzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś, wtedy jeszcze nie działał z Xinput więc trzeba było się bawić w konfigurację klawiszy, ale był bardzo spoko, tylko (co wydaje się być niemożliwe) miał jeszcze gorszy krzyżak od x360

Nie wiem, co oznacza "kiedyś", ale obecnie ten krzyżak jest bardzo dobry i na pewno wygodniejszy niż ten w padzie od 360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Citizen ma oficjalnie kampanię singlową z holiłudzką obsadą, więc postanowiłem sprzedać samochód, żeby kupić sobie pełną wersje SC.

https://robertsspace...tionist-Digital

W ogóle podoba mi się ten model. Napędzane pcmasterrejsową solanką wieloryby kupują statki za setki euro do swojego wydumanego MMO finansując wielkiego nowego singlowego Wing Commandera.

Każdy wygrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alpha

Nie wiem. Wszystko zależy od objętości portfela. Jeśli ktoś nie ma co robić z pieniędzmi to co za problem? Dla mnie statek do gry za 300+ euro to przegięcie nawet gdybym daną grę uwielbiał, ale jestem już jedną nogą w grobie, bo kupowałem już timesavery w Assassin's Creedach i samochody po 30 dolarów w iRacing. Rozsądek jest tutaj nieistotny. Jak ktoś ma realny przychód co roku wyrażony w 6 cyferkach to czemu nie ma kupić sobie czegoś co poprawi mu humor przez 15 minut.

Ogólnie uznaje obrażanie się na koszt growych addonów za mocno krinczowy. Takie rzeczy jak kiepsko zabezpieczone mikropłatności w grach dla dzieci zasługują na krytykę, ale reszta? Meh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Citizen ma oficjalnie kampanię singlową z holiłudzką obsadą, więc postanowiłem sprzedać samochód, żeby kupić sobie pełną wersje SC.

https://robertsspace...tionist-Digital

W ogóle podoba mi się ten model. Napędzane pcmasterrejsową solanką wieloryby kupują statki za setki euro do swojego wydumanego MMO finansując wielkiego nowego singlowego Wing Commandera.

Każdy wygrywa.

a masz już pakiet w SC? jak nie, to mógłbyś się zarejestrować z mojego referala i dostać 5k REC na start

[/reklama]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna grupa donorów bardzo poważnie domagała się udostępnienia w grze opcji "zgwałcenia", bo "przecież spacepirates duh". To community w ogóle jest takie jakieś niedorobione. Do pewnego momentu sądziłem, że to jakiś zorganizowany troll, ale od momentu kiedy zebrana kwota zaczęła iść w dziesiątki milionów to przestałem mieć nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alpha

Nie wiem. Wszystko zależy od objętości portfela. Jeśli ktoś nie ma co robić z pieniędzmi to co za problem? Dla mnie statek do gry za 300+ euro to przegięcie nawet gdybym daną grę uwielbiał, ale jestem już jedną nogą w grobie, bo kupowałem już timesavery w Assassin's Creedach i samochody po 30 dolarów w iRacing. Rozsądek jest tutaj nieistotny. Jak ktoś ma realny przychód co roku wyrażony w 6 cyferkach to czemu nie ma kupić sobie czegoś co poprawi mu humor przez 15 minut.

Ogólnie uznaje obrażanie się na koszt growych addonów za mocno krinczowy. Takie rzeczy jak kiepsko zabezpieczone mikropłatności w grach dla dzieci zasługują na krytykę, ale reszta? Meh.

To community w ogóle jest takie jakieś niedorobione. Do pewnego momentu sądziłem, że to jakiś zorganizowany troll, ale od momentu kiedy zebrana kwota zaczęła iść w dziesiątki milionów to przestałem mieć nadzieję.

Mi się wydaje, że może istnieć korelacja.

BTW ja się nie obrażam, w sumie to też nawet się cieszę, bo jak przeczytałem jaką dzięki temu ta gra ma obsadę w singlu, to pomyślałem, że to jest to co może uratować tą grę od bycia gigantem na glinianych nogach. Cool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie granie w Shin Megami Tensei Nocturne. Już raz grałem w tę grę, ale zatrzymałem się na wiadomym bossie (mr. spanish skeltal), potem miałem reinstall systemu i milion innych wymówek żeby nie wygrindować go. Tym razem chyba będę bardziej wytrwały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...