Skocz do zawartości

Temat growy


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 23,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Sam nie wiem skąd te spadki płynności, wszystko inne chodzi doskonale.

Widzę, że lata po premierze, i jakiejś setce łatek, ten tytuł dalej czymś zaskakuje.

Magicka już tak ma -anomalie działania samej gry, to chyba druga z głównych atrakcji, zaraz po masie odwołań popkulturowych. A niektóre z rozwiązań problemów, to już w ogóle jazda bez trzymanki. Zilustruję to poradą techniczną: jeśli w DLC The Stars are Left nie będziesz mógł wyjść z jednej lokacji ...zmień rozdzielczośćwink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa gierka, ćwicząca współpracę i komunikację:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

ale kurde aż 14euro i to chyba musi kupić kilku znajomych, żeby było fajnie...

Poprawka - tylko ten kto kupi, może rozbrajać bombę. Druga osoba może za free ściągnąć instrukcję rozbrajania tej losowo generowanej bomby. Super sprawa, wymaga angielskiego na ogarniętym poziomie.

Ktoś chętny? tongue_prosty.gif

also: zagrałem wczoraj w Child of Light i obecnie mam dylemat czy kupić. Niby 4euro to niedużo, ale miałem ograniczyć wydawanie kasy na gierki, szczególnie, jeśli nie jest to gra, na którą czekałem od x miesięcy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać się na dodatek do Wiedźmina 3. biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

Witaj orgiele

Informujemy Cię, że Twoje zamówienie na produkt typu PREORDER zostało przekazane do kompletacji w naszym magazynie.

U mnie jeszcze nie ma. :(

ale pewnie dla tego że zamawiałem na 3kropki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam grac na padzie i sobie ustawic co mniej wygodne kombinacje na bumpery/triggery, zawsze lepiej jest widziec ksztalt LB czy LT niz napisy; może być trochę dziwnie ze skakaniem prawą stroną pada (ABXY), ale szybko się okazuje że to lepsze rozwiązanie niż krzyżak w padzie od 360 :D

protip: zbroje >> bronie, pod koniec jak mialem do wyboru jedno lub drugie, wychodzilem lepiej na zbrojach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...