Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Paradise jakoś mi nie leżał, może za słabo się wciągnąłem, ale za to w Dominator na PSP (z którego w sumie Paradise brało pomysłów garściami) ogrywałem godzinami.

Hmm, a może sobie Burnouta ściągnę z Origina, ciekawy jestem, czy na zintegrowanej pociągnie.

Paradise był jedynym Burnoutem na PC. Niestety, z konsol posiadałem (w sumie nadal posiadam, tylko że bateria umarła, a nie mam kiedy zamówić nowej. Trzeba będzie spiąć pośladki, bo może niedługo w ogóle nie będą dostępne) tylko PSP, więc za dużego wyboru nie miałem oprócz Paradise, Legends (też w sumie średni) i Dominator. Któregoś Burnouta też na PS2 ogrywałem ze znajomym przy soczkach, ale jakoś tak średnio mi się w to grało.

Edited by Devius

A używasz programów do uporządkowania modów i ich czyszczenia?

Nie, wcześniej ich nawet nie potrzebowałem, zawsze wszystko śmigało egelancko. Co to za programy?

A używasz programów do uporządkowania modów i ich czyszczenia?

Nie, wcześniej ich nawet nie potrzebowałem, zawsze wszystko śmigało egelancko. Co to za programy?

Wrye Bash zapewne.

• Upvote 1

@Trep

Twój błąd.

Sorki, że nie sądzę, żeby nastolatkowie w piwnicach byli w stanie robić lepsze rzeczy niż profesjonalni designerzy

Cóż, zrobili lepiej chociażby to koszmarne, zrobione przez ''profesjonalnych designerów" menu ekwipunku, które było pierwotnie w Skyrimie i kilka innych rzeczy. Także ten - argument inwalida.

Cóż, zrobili lepiej chociażby to koszmarne, zrobione przez ''profesjonalnych designerów" menu ekwipunku, które było pierwotnie w Skyrimie i kilka innych rzeczy. Także ten - argument inwalida.

Huh? Padem się je łatwo obsługiwało, i bez problemów.

Tak, ale tylko pod warunkiem, że nie grało się wcześniej w żadnego TESa. Bo z początku nie mogłem się odnaleźć. Choć fakt, że szybko przywykłem.

Huh? Padem się je łatwo obsługiwało, i bez problemów.

Może i tak, ale na PC to menu było mało intuicyjne. Prawdę mówiąc na konsoli też wcale nie było dobre i chwała moderom, że je naprawili.

I kolejny gameplay z overwatcha

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Jestem coraz bardziej nahajpowany biggrin_prosty.gif. To wygląda zacnie.

Sorki, że nie sądzę, żeby nastolatkowie w piwnicach byli w stanie robić lepsze rzeczy niż profesjonalni designerzy

Nom, wiadomo, że nie. W końcu kiedyś większość gier było robionych przez takich nastolatków i jakie wtedy badziewia powstawały! A dziś?! Panie, ci wszyscy profesjonaliści są takimi ogarami, że nawet nie ma co mówić o patchach w dniu premiery i kolejnych łatkach po premierze. Wiadomo, że tylko człowiek który "profesjonalnie" potrafi programować robi to dobrze, bo jemu przecież za to płacą, to jasne jest, że robi to lepiej niż ktoś kto robi to tylko z serca, nie?

IMO nieszanowanie modów można usprawiedliwić tylko jedną rzeczą - bólem tyłka konsolowców, którzy do nich raczej dostępu nie mają (znam to doskonale po swoich znajomych). Naprawdę nie wiem jak można nie lubić darmowego i zupełnie opcjonalnego "kontentu" do gry (to trochę tak, jakby ktoś powiedział "darmowe DLC ssą!" - jakim półgłówkiem trzeba być?).

A że dyskusja wywiodła od rozmowy o serii TES, to już w ogóle nie ma o czym mówić. Ja Morrka pokochałem dopiero po zmodowaniu i śmiem twierdzić, że dopiero wtedy stawał się świetną grą, bo mody często poprawiały rzeczy, które jakimś chyba niesamowitym trafem umykały uwadze... "profesjonalistom".

I żeby nie było z tym programowaniem to skrót myślowy, trochę kaleczny. Wiadomo, że mody to nie tylko kod :P.

@Alpharadious Te programy do czyszczenia modów to Wrye Bash http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/1840/? (jak zauważył @niejemfrytek)

Boss (układa w kolejności mody by poprawnie się wczytywały) https://boss-developers.github.io

TES5Edit (czyści mody) http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/25859/?

Save Game Script Cleaner (czyści seiwy) http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/52363/?

Jak ich używałem to mi nie wykrzaczało. ;)

Opłacają się te Batmany na promocji -75% na Steamie? (nie grałem w żadnego jeszcze)