Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Póki co, to płatne mody na Steam nawet jednej gwiazdki nie dostały, co ja mowie nawet pół.

Po za tym, płatnych modów ani nie można polaikować, ani po hejcić. I mają taki suwak cen, od ceny podanej np. 1.32 euro do 99.00 euro. To jest chore.

Kto normalny, da za jakiś mod 99.00 euro. i to mod przez siebie nie sprawdzony. Mogli by przynajmniej wprowadzić, coś w stylu czasowego wypróbowania modów. A potem, albo jakoś blokować dany mod w grze, albo blokować użytkownika, który za niego nie zapłacił. Lub go z gry nie usunął.

Mogli by to sprawdzać poprzez spójność plików, lub inna aplikacje.

Może jak się jutro obudzę, to wszystko okaże się koszmarem który nie miał miejsca w prawdziwym świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny, da za jakiś mod 99.00 euro. i to mod przez siebie nie sprawdzony. Mogli by przynajmniej wprowadzić, coś w stylu czasowego wypróbowania modów. A potem, albo jakoś blokować dany mod w grze, albo blokować użytkownika, który za niego nie zapłacił. Lub go z gry nie usunął.

Mogli by to sprawdzać poprzez spójność plików, lub inna aplikacje.

Można kupić i najpóźniej po 24 godzinach zwrócić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać koljnego szczelando w na silniku q3 z 60 FoV, 720p teksturami i 45 fps jeno w innym settingu

Wrack 2?

Vz1mTb0.gif

Advanced Warfare jest ok tho, ale fakt, technicznie to kaszana jak wszystkie CoDy od czasów CoD 2.

Akurat tu się bardzo mylisz, bo najlepszą grafikę przy jednocześnie zerowych wymaganiach miał pierwszy Modern Warfare (CoD4). Wyglądał w swoich czasach naprawdę świetnie, a działał mi na jakimś starym laptopie ze zintegrowaną grafą. Ale fakt, te nowe to technologiczna tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, żarty żartami ale valve zaczyna przeginać z tymi modami

>zabiera 75% przychodów

>wypłaca dopiero jak sprzedaż osiągnie $400

>WYWALA WSZYSTKIE MODY ZAWIERAJĄCE LINKI DO DONACJI DLA AUTORÓW

>zezwala twórcom płatnych modów na dowolne wykorzystywanie modów które nie są płatne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać koljnego szczelando w na silniku q3 z 60 FoV, 720p teksturami i 45 fps jeno w innym settingu

Wrack 2?

Żadne z powyższych nie określa Wracka

jak widzę nadal masz ból tyłka o to, że tępię biedotę2 i dosrywasz tylko po to, żeby dosrać

kk, stay mad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...