Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Możliwe. Ale aż tyle ich nie miałem. Wiem, że miałem wszystkie nagradzane achikiem na X-360.

[filmik]

Wszystko poza walką zapowiada się nieźle. Era batmanowego systemu walki się nie skończy już nigdy, prawda?

Mnie walka się za to skojarzyła z serią Assassin's Creed i czekającymi w kolejce przeciwnikami. Choć w sumie obie gry mają podobny system, z tym, że w AS korzystasz bardziej z broni, niż z pięści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, ukończyłem Saint's Row 4. Dokopałem Zyniakowi, ale spodziewałem się, że będzie mocniejszym przeciwnikiem i regeneracja zdrowia podczas walki, przegięcie po całej linij. No wiem że mamy założony super pancerz, ale bez przesady, chociaż mogło by być tak, że gdy na przykład nie odnosimy obrażeń. A wystarczyło, tylko wzbić się w powietrze i zawisnąć na mocy super pięści, lub schować się na niższym poziomie, by Zyniak nie mógł w nas strzelać, albo byśmy nie odnosili obrażeń. Ale to mały błąd, bo gra wymiata.

Ogólnie grę oceniam na mocne i superowe 9/10.

Może kupie dodatek. Hmmmmm???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, dlaczego dopiero teraz ktoś wpadł na pomysł, by zmusić wszystkich do płacenia za mody. biggrin_prosty.gif

Nawet tak nie mów, bo jak bym miał teraz płacić za mody do Skyrima, to chyba bym poszedł z torbami. Nie mówiąc o innych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>pozytywny komentarz

>this profile is private

>drugi pozytywny komentarz

>this profile is private

GEE I WONDER WHO'S BEHIND THESE COMMENTS

edit: AHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Oslo 99% upboatowanych skrinów na hubie to zrzuty twórców, sasza i iwan panimajut co to damage control i circlejerk

https://twitter.com/ForkParker/status/590619331152769025

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Skyrima to tyle co nic z tego będzie, bo scena już ma nagromadzone od groma darmoszki przez te 3.5 roku. Ale przy następnym Falloucie czy TESie (E3 pozdrawia), Bethesda się nie będzie musiała trudzić mocno. Wydadzą podatny na mody zabugowany silnik (czyli jak zwykle) i nawet o dodatki się nie będą martwić, bo za kasą przybędzie nie tylko dawna scena, ale i trochę zewnętrznego materiału. Enyłej, jak będą sensowne rzeczy, to czemu nie. Reskiny na elinki i tak zostaną darmowe, więc mi to nie przeszkadza. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...