Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

g13cYlb.jpg

>Semenguzzler

> nie Mattres Enchantress

Jestem zawiedziony. A poza tym, to Barbem grałem na początku, ale w końcu się nim zmęczyłem i przeniosłem na wszystko inne, aby w końcu najwięcej się dorobić na DH. Śmiesznie się stawiało wieżyczki i naciskało Multishot albo wybuchową strzałę, prawie jak jakieś bullet hell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g13cYlb.jpg

>Semenguzzler

>nie Mattres Enchantress

Jestem zawiedziony.

Cumguzzler/Cumdumpster gierka odrzuciła :C

Za to DH, jeśli kiedykolwiek zacznę nią grać, będzie się nazywać Semendemon

ktoś kto jest dobry z matmy niech policzy prawdopodobieństwo dwóch goblinfestów jednego dnia

NFIwd8r.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciarki mnie przeszły po trailerze Total War: Warhammer. Naprawdę kapitalnie wykonany filmik. I w przeciwieństwie do wielu komentujących, cieszę się, że to nie jest 40k.

Warhammer Fantasy zostało praktycznie *Trigger warning* zgwałcone przez Games Workshop i oficjalnie się zakończyło (żeby nie było - zakończenie mi się podobało, chociaż było tak grimdark, że aż musiałem po latarkę iść gdy je czytałem). Ta seria zasługuje na dobrą grę, Warhammer 40k ma dziesiątki gier, a Fantasy? Średniego Mark of Chaos i starożytnego Dark Omen/Shadow of the Horned Rat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie dalej oklepany Total War, bro. Warhammer czy nie, to będzie ta sama gra.

Poza tym - dziesiątki gier z serii 40k? A bierzesz pod uwagę, że gdzieś ponad połowa to takie meh/może być/jest ok (np. DoW 2)?

Ten fell gdy prawdopodobnie już nigdy nie dostaniemy porządnej kontynuacji pierwszych strategii z uniwersum 40k :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie dalej oklepany Total War, bro. Warhammer czy nie, to będzie ta sama gra.

I bardzo dobrze, bo Total Wary to moje najbardziej ukochane strategie na świecie. :D

BTW, Noob, weź powiedz, bo ja nie śledzę tematu bitewniakowego, jak skończył się Stary Świat? Albo może podlinkuj mi jakieś strawne źródło, dzięki ,któremu nie będę się musiał przekopywać przez treści z podręczników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alpha

Ale to nie zmienia faktu, że fantasy ma się gorzej. A to dobra seria jest.

@nerv0

W skrócie mniej więcej tak:

1. Wszystkie nacje Starego Świata padły

2. Tilea i Estalia podbite przez szczuroludzi

3. Niewyobrażalna armia chaosu w reszcie rejonów

4. Kraina elfów zatopiona

5. Teclis rzucił jakieś mega zaklęcie i się rozpłynął

6. Karl Franz zamienił się w czasie bitwy w prawdziwego Sigmara - avatara światłości (przynajmniej Super Saiyan level 4)

7. Świat w końcu eksplodował

8. Jedni mówią, że to trwało ułamek sekundy, inni, że rozkład i ostateczne zniszczenie ciągnęło się przez eony

9. Przeżyła tylko jedna osoba (nie podano imienia)

10. Dotknęła ona ostatnią iskrę światłości w bezkresie kosmosu

11. "To jest już koniec... ale też nowy początek"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Przeżyła tylko jedna osoba (nie podano imienia)

Pewno Felix Jaeger. Albo jego kumpel z toporkiem.

Also popieram, cieszę się, że to nie 40K i jest duża szansa że to będzie pierwszy TW w jaki zagram od czasu pierwszego Shoguna (z drugiej strony czy po ostatnim TW jest się z czego cieszyć?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 2 dawal rade, tak samo jak i Fall of the Samurai, to z Rome 2 byla masa klopotow. Patchy sporo wyszlo i od jakiegos czasu mozna grac w Rome 2 bez zlorzeczenia na tworcow gry, jest wiec nadzieja, ze i TW Warhammer bedzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam sobie w Ori and the Blind Forest i jestem juz na samym koncu. Wodospady lawy, parzace podloze, kolce, spadajace bloki skalne, ruchome lasery, plujacy ogniem przeciwnicy to tylko niektore atrakcje, gine gesto i czesto, ale i tak swietnie sie bawie, bo to swietna i ladna gra jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Wszystko poza walką zapowiada się nieźle. Era batmanowego systemu walki się nie skończy już nigdy, prawda?

Zapowiada się świetnie, ale mam już dosyć tej serii Arkham. Jedyne co przynoszą te spinoffy to zmiany lokacji. Najpierw fantasy, teraz postapo.

Przemierzanie pustyni samochodem! <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...