Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

4 godziny temu, SilentBob napisał:

Welp. No to pobieram... :)

Pobieraj i kończ wreszcie, bo gra jest tego warta.

Kurczę, nie dość że będzie przecena na Tarkova, który chodzi mi po głowie już od ponad roku (choć po przecenie to nadal 160zł), to jeszcze na Hmble Store przecenili .hack//G.U. Last Recode i season passa do Sword Art Online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, SilentBob napisał:

Tarkov to FPS, więc ja bym na twoim miejscu sobie darował.

Tak, i do tego realistyczny i mega hardcorowy. I dlatego mi się podoba :p

41 minut temu, SilentBob napisał:

Sword Art Online to pewno MMO, więc też do kosza. :P

A w życiu nigdy panie :p Toż to zwykłe action rpg/jrpg, tyle tylko że w klimacie GGO bo o Fatal Bullet mi chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sefnir napisał:

Za niedługo wyprzedaże, będzie Cold Steel 2? ;)

Tylko na GOG-u. Jedynkę mam na GOG i dwójkę też chcę na tej platformie.

Dobrze, że mi przypomniałeś o Atelierach. xD Ale i tak w obecnej chwili nie mam za bardzo czasu na granie... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sefnir po osiemdziesięciu godzinach skończyłem Cold Steel I. Ależ to była dobra gra. Historia - wspaniała. Końcówka - rewelacja. Jedyne co jest w tej grze, moim skromnym zdaniem nie tak, to że ma tak chamskie otwarte zakończenie... taki cliffhanger jak na koniec sezonu jakiegoś dobrego serialu. Przez to nie można grać w nią jako jedną grę. Trzeba mieć kontynuację.

No ale druga część zakupiona, już się ściąga. ;) Zobaczymy tym samym, jak to się rozwinie. :D

Tylko jak mi podobny cliffhanger dowalą w dwójce, to będę zły. :D Bo trójki i czwórki nie widać jakoś na horyzoncie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie kupił mnie ten trailer. Tylko ciekawe jaka będzie struktura kampanii, bo trzy grywalne postacie jakoś będą musiały się poupychać. Mam nadzieję, że zaczynać będzie można każdą postacią z osobna, bo zmienianie bohaterów co dwie, trzy misje niezbyt mi się widzi. No i będzie krwawy pałac, więc będzie wesoło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do ciezkiej tej i owej...

Po ponad tygodniu przerwy usiadlem w koncu do kompa i chcialem sobie popykac te poltorej godziny w Battlefielda. I co? I jajco, czyli Origin poinformowal mnie, ze najpierw musze pobrac aktualizacje. Spoko, tylko 16GB, w koncu mam lacze 360 Mbps, chwila i bedzie. Niestety Origin postanowil, ze szybciej niz te 4-5 MB/s pobierac aktualizacji nie zamierza, a i tak przez wiekszosc czasu transfer trzymal sie na poziomie ponizej 1,5 MB/s. Myslalem, ze to moze cos u mnie z netem nie tak. Wstrzymalem pobieranie na Origin, zaczalem pobierac Beholder 2 na Steam, transfer od razu skoczyl do 45 MB/s i do konca niedlugiego pobierania tego tytulu nie spadl ponizej 42 MB/s. Odpalilem GOG, zaczalem pobierac Dziki Gon, transfer utrzymywal sie powyzej 28 MB/s. Wrocilem do Origin, wznowilem pobieranie aktualizacji i... transfer przez kilka minut ledwo przekraczal 900KB/s, by potem w bolach przyspieszyc do 4MB/s, spowolnic, przyspieszyc, spowolnic i tak w kolko.. EA, seriously!? Koniec koncow nie pogralem wcale.

No ale przejde do sedna. Co teraz ograc? Musze dokonczyc Yakuza 0, ale w kolejce czekaja Frostpunk, Beholder 2, Orphan, The Council, Steins; Gate, Danganronpa Trigger Happy Havoc, Kingdom Come: Deliverance i AC Odyssey. Bede miec dwa tygodnie wolnego, na wszystko mi czasu nie starczy niestety. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Coś o tym wiem, jeśli chodzi o pobieranie gier. Ja mam łącze o mocy 150 Mbps i kiedyś mi Steam pobierał gry z prędkością nawet do 20 MB /s, teraz jest to średnio 10 MB/s, przy gogu aktualizacja do Gwinta pobiera się góra z prędkością do 5MB/s, na Uplayu max do 10 MB/s, zaś jak pobierałem The Saboteur na Origin to wartości wahały się od 900 KB/s do 5 MB/s. Jak kiedyś pytałem mojego dostawcę usług internetowych, co się dzieję odpowiedział, że wszystko zależy od serwerów danej firmy i oni za szybkość pobierania od nich programów wpływów nie mają, nie mogą odpowiadać za czyjeś serwery.  Myślałem, że robi mnie w konia, dali mi nawet publiczny adres IP, żeby lepiej się pobierało z tych serwerów, ale tylko trochę to poprawiło sytuację. Te nie są te same prędkości co kiedyś.

A co do wyprzedaży na poszczególnych platformach to co na nich upolowaliście? Ja muszę przyznać, że Steam bardzo rozczarował mnie na przełomie 2018/2019 roku, bo albo cdkeys oferował lepsze ceny lub Origin lub Uplay, zaś gog miał wg mnie najlepszą ofertę. Jak w każdym razie na gogu upolowałem na wyprzedaży Prisoner of Ice, Shadow of Comet, obie odsłony Baldur's Gate w wersji Enhanced Edition, Zniknięcie Ethana Cartera, zestaw Medal of Honor: Allied Assault War Chest, Planscape Torment: Enhanced Edition (dostaniemy jeszcze wersją zwykłą na koncie po zakupie), Psychonauts, Dragon's Dogma: Dark Arisen oraz trzy klasyczne odsłony serii Rayman. Za przekroczenie progu finansowego otrzymałem za darmo Fantasty General oraz Everspace, za friko można było podczas wyprzedaży zgarnąć Soma oraz Full Throtle Remastered. 

A jeśli chodzi o ogrywaną przeze mnie grę, to w Baldur's Gate Enhanced Edition bawię się już ponad 50 godzin i zabawa dalej jest znakomita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, goliat napisał:

@Tesu

Jak kiedyś pytałem mojego dostawcę usług internetowych, co się dzieję odpowiedział, że wszystko zależy od serwerów danej firmy i oni za szybkość pobierania od nich programów wpływów nie mają, nie mogą odpowiadać za czyjeś serwery.

To akurat prawda. Ze Steam mam najmniej problemu, bo w przypadku platformy Valve gry pobiera mi zawsze z predkoscia ponad 40 MB/s. Najgorszy jest wlasnie Origin, aczkolwiek nigdy wczesniej mi sie nie zdarzylo, zeby pobieral az tak wolno. 

46 minut temu, goliat napisał:

A co do wyprzedaży na poszczególnych platformach to co na nich upolowaliście? Ja muszę przyznać, że Steam bardzo rozczarował mnie na przełomie 2018/2019 roku

Ja nie narzekam. Podczas Swiatecznej wyprzedazy kupilem dwa DLC do Kingdom Come: Deliverance, dwa DLC z nowymi parkami lowieckimi do theHunter: Call of the Wild, a do tego STEINS;GATE, The Council, Neon Drive; Do Not Feed The Monkeys i AC Odyssey. Plus kilka tytulow stricte VR - drugi epizod swietnego The Gallery, Blade & Sorcery, Racket Fury, Psychonauts in the Rhombus of Ruin oraz Nature Treks. No i przy okazji wymienilem sie ze znajomym, ktory w zamian za standardowa edycje Escape from Tarkov, ktora dostalem od tworcow gry za free w ramach swiatecznego prezentu, przeslal mi gifta Beholder 2. 

46 minut temu, goliat napisał:

cdkeys oferował lepsze ceny

To akurat zadna niespodzianka biorac pod uwage, ze sprzedawane tam klucze maja wiecej wspolnego z szara strefa niz z normalna dystrybucja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SilentBob napisał:

Sen No Kiseki III będzie przetłumaczone na angielski! Trails of Cold Steel 3 nadchodzi!!!

Czemu wiedziałem, że się ucieszysz z tej informacji :)

19 godzin temu, goliat napisał:

A co do wyprzedaży na poszczególnych platformach to co na nich upolowaliście? Ja muszę przyznać, że Steam bardzo rozczarował mnie na przełomie 2018/2019 roku

A ja tak jak Tesu, nie mogę narzekać. Ostatnia tylko wyprzedaż na steamie to Yakuza 0, Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online, Skyshine's BEDLAM i Stardew Valley. Poprzednia, ta listopadowo-czarno piątkowa to Sword Art Online Re: Hollow Fragment i ZONE OF THE ENDERS THE 2nd RUNNER : M∀RS. Na GOGu to w sumie tylko Darkest Dungeon, pierwszą Mafię i Metal Fatigue (wspomnienie z dzieciństwa, hehe). 

Na chwilę obecną mam pokupowane w większości to co chciałem. Z takich ważniejszych rzeczy to jeszcze BattleTech na najbliższej wyprzedaży jeśli będzie sensownie przeceniony, Into the Breach, Tales of Vesperia, pewnie Ateliery i ostatnie DLC do Sword Art. Online: Fatal Bullet.

18 godzin temu, Tesu napisał:
Cytat

cdkeys oferował lepsze ceny

To akurat zadna niespodzianka biorac pod uwage, ze sprzedawane tam klucze maja wiecej wspolnego z szara strefa niz z normalna dystrybucja.

Dlatego kupuję tam jedynie pierdółki pokroju MGS: Ground Zero za 5zł.

20 godzin temu, Tesu napisał:

No ale przejde do sedna. Co teraz ograc?

Może dokończ Yakuzę? Steins; Gate mogę polecić zdecydowanie. Podobno Danganronpa jest całkiem dobra.

@SilentBob Kiedy kupujesz Tales of Vesperia? :p

Swoją drogą noszę się od jakiegoś czasu z zamiarem kupna Switcha. Bo i Bayonetta, i Zelda, i Octopath Traveler, i Xenoblade Chronicles 2, i nadchodzące FF X/X-2 i XII czy Daemon X Machina. Tylko się teraz zastanawiam czy pójść w zwykłą wersję i np dobrać jakąś gierkę, czy zdecydować się na wersję Super Smash Bros z grafiką na docku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Sefnir napisał:

Swoją drogą noszę się od jakiegoś czasu z zamiarem kupna Switcha

Polecam.

 

15 godzin temu, Sefnir napisał:

Zelda

Ostrzegam, że jest to najbardziej przereklamowana gra w historii. Bawiłem się przy niej dobrze (przynajmniej przez pierwsze 25 godzin), ale potem gra stała się baaardzo monotonna, więc zacząłem rushować, żeby jak najszybciej to skończyć.

Naprawdę nie rozumiem tego wysypu maksymalnych ocen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 2real4game napisał:

To nawet tego nie zaczynaj. Wciąga jak diabli, a eksploracja i walka są niesamowicie przyjemne. Mam ~40 godzin na liczniku, chyba 32 poziom i nawet nie zwiedziłem połowy mapy.

Zaczne! Bede miec wolne, wiec troche ponolajfie. :P

Cytat

Nie czuję, żeby to był kolejny Assassin. Dla mnie to dobrze, bo te mi się przejadły, ale jeśli oczekiwałbyś po tym kolejnego Assassina, to możesz się zawieść.

Dla mnie to plus. Black Flag byl swietny, a tez nie byl typowym Asasynem. Pozniej seria mi sie przejadla, odpuscilem sobie jej kolejne odslony, Odyseja przekonala mnie do siebie Hellada oraz wlasnie tym, ze jest bardziej RPG akcji niz kolejnym AC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, 47 napisał:

Naprawdę nie rozumiem tego wysypu maksymalnych ocen.

To tym bardziej samemu chętnie się przekonam jak to z tą Zeldą jest. Tylko pewnie nie wybiore jej jako gry startowej, raczej zastanawiam się nad zestawem z Super Smash Bross za 1550 lub z Valkyria Chronicles za 1530.

@SilentBob Ale wiesz, Cold Steel 2 skończysz i będziesz miał Vesperię by ją zacząć i nie skończyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Obejrzałem sobie na youtubie materiał o grze Blade Runner i tak mnie jakoś nakręciło. Jest to gra, w którą na pewno chciałbym zagrać. Niestety są dwie rzeczy stojące na drodze. Pierwsza to że cały kod źródłowy został stracony. Nie ma tego, więc nie ma na czym pracować przy dostosowywaniu gry do współczesnych systemów. Ech. Druga sprawa, to prawa do tej gry częściowo należą do Electronic Arts. I bądź tu mądry i miej nadzieję, że takie EA puściłoby tę odrestaurowaną grę na GOG-a.

No nic.

A teraz gram sobie w Hollow Knighta. Tak skaczę - z jednej gry na drugą. Bo nie potrafię się ostatnio wciągnąć w dłuższe granie w jedną produkcję. Mam masę gier, wiele które bardzo chcę przejść, ale co zacznę, to odkładam na rzecz innej. Czy to objaw jakiejś choroby?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...