Rankin

Temat growy

Kurde, jednak magiczna metoda przestała działać i Battlefront nadal lubi się wywalić do pulpitu.

0

29 minutes ago, lordeon said:

Myślisz ze coraz większą ilością bełkotliwych bredni sprawisz iż zmieni on swoje zdanie? Much kek :v 

niezlym jestes gosciem. niedawno widzialem jak wolasz do moderacji bo inny koles lekko cie obrazil a teraz radosnie przekraczasz granice kultury. ja tu kultury nie szukam, jestem tu dla gierek i smiesznych obrazkow. sek w tym, ze ty na moim miejscu juz bys szukal moda, ktory chetnie da osta lub bana w luznej jezdzie. chcesz rozmawiac bez granic kultury, to miej swiadomosc, ze to dziala w dwie strony.

to dobry czas dla gier, obstawilem sie jak za dawnych czasow.

0

43 minuty temu, lordeon napisał:

UWOLNIĆ 8AZYLIASZA!!!

Too late for that, on juz dawno ukrzyzowany i pogrzebion. 

Wciaz nie zdecydowalem sie na zakup Andromedy... Tak jak moj poczatkowy zapal do najnowszego Mass Effecta zostal mocno ostudzony przez bodajze drugi opublikowany przez BioWare filmik z rozgrywki, to i tak zakladalem, ze Andromede kupie na premiere, tyle ze bez spiny. Jednak to co teraz widac z pokraczna animacja postaci oraz niezbyt pozytywnymi opiniami na temat zadan na poczatku gry oraz dialogow sprawia, ze raczej sie wstrzymam z zakupem. 

0

Napisano (edytowane)

Podforum hipokrytów

Edytowane przez stach122
1

51 minut temu, Tesu napisał:

Jednak to co teraz widac z pokraczna animacja postaci

Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego wszyscy się tak plują o te durne animacje? W trójce też były złe, też czasami były związane z nimi bugi, no i co z tego? Do samego zakończenia nikt szczególnie nie narzekał. A teraz łojezuśku, animacje brzydkie, hurr cała gra będzie do (_!_) durr. 

0

1 minutę temu, nevya napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego wszyscy się tak plują o te durne animacje?

bo są durne

0

7 minut temu, nevya napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego wszyscy się tak plują o te durne animacje? W trójce też były złe, też czasami były związane z nimi bugi, no i co z tego?

Cóż, trójka była właściwie 5 lat temu, a Andromeda jest teraz i wygląda nawet gorzej w tej kwestii. 

3

16 minut temu, 47 napisał:

bo są durne

10 minut temu, Abyss napisał:

Cóż, trójka była właściwie 5 lat temu, a Andromeda jest teraz i wygląda nawet gorzej w tej kwestii. 

No ok, są durne, brzydkie i przestarzałe.
NO I?
To tylko animacje, zerowy wpływ na gameplay i fabułę, a rzucają się jakby co najmniej fpsa z ME zrobili.

0

Cóż, jeśli mówisz o gameplayu... ech, nie chce mi się, ale fabuły to też ostatnio rewelacyjnej nie mieli. 

No ale zobaczymy po premierze jak zagram kiedyś z ciekawości.

2

13 minut temu, nevya napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego wszyscy się tak plują o te durne animacje? W trójce też były złe, też czasami były związane z nimi bugi, no i co z tego? Do samego zakończenia nikt szczególnie nie narzekał. A teraz łojezuśku, animacje brzydkie, hurr cała gra będzie do (_!_) durr. 

Moim zdaniem nie tylko przez ich niską jakość, ale też w pewnym stopniu przez horrendalnie zły marketing. Jeśli wstawisz pierwszy od kilku lat trailer tak bardzo oczekiwanej gry, to można się spodziewać, że fani przeanalizują dogłębnie każdą jego klatkę. Wtedy właśnie marketing spieprzył sprawę, wstawiając absurdalnie głupią scenę słynnego "rozbrojenia" do zwiastuna. Coś takiego przeszło by pewnie bez większego echa w samej grze, ale trailer jako materiał promocyjny ma z założenia prezentować najlepsze fragmenty, więc obecność takiej sceny sprawiły, że wszyscy zaczęli podejrzewać, że gra ma problemy.

To uczuliło fanów na tyle, że zaczęli zwracać uwagę na każdy animacyjny szczegół. Każda nowa cutscenka była dogłębnie analizowana i dyskutowana na wielu różnych forach. Zaczęło się swego rodzaju polowanie na przykłady słabych animacji.

Dolanie oliwy do ognia było to, że EA pozwoliło grać ludziom w trail tydzień przed zniesieniem embarga na recenzje, co doprowadziło do zalewu internetu gifami i filmikami, zamiast bardziej profesjonalnymi recenzjami. Był to moim zdaniem strzał w stopę.

Wszystko to nie zmienia jednak faktu, że animacje są po prostu słabe i wszyscy mają prawo na nie narzekać. Ale gdyby wyszły na jaw dopiero po premierze i gra poza tym byłaby spoko (co jest wątpliwe w tej chwili), to pozostałyby tylko popularnym żartem jak w przypadku zbugowanej Płotki w Wiedzminie 3. W tym wypadku nawet, gdyby gra okazała się ogólnie dobra, to wszyscy będą zwracać uwagę na te animacje.

2

19 minut temu, nevya napisał:

To tylko animacje, zerowy wpływ na gameplay i fabułę, a rzucają się jakby co najmniej fpsa z ME zrobili.

Wiem, że to słowo jest nadużywane, ale beznadziejne animacje przecież mogą ewidentnie popsuć immersję. Podobny efekt by był, gdyby spieprzyli voice acting.

0

Innymi słowy, rozbijają kupę na atomy i nadinterpretują (bo wysnuwanie wniosku, że skoro animacja jest taka se, to cała gra jest do niczego, to jest nadinterpretacja). Zwłaszcza że owszem, animacje są słabe, ale nie AŻ TAK słabe, by się w ogóle w to grać nie dało. Niejedna gra miała gorsze albo i wcale. No, ale w sumie trochę się obecnie braci graczowskiej w tyłkach poprzewracało i nagle nawet jeden FPS mniej psuje im zabawę, podczas gdy niegdyś Lara miała piramidy zamiast biustu a jakoś immersji to nikomu nie psuło.

5

Wiesz, kampania jak przy grze AAA, więc Bio niech się nie dziwi, że ludzie gromy w nich ciskają, skoro grafika i animacje nie są tip-top. A fabuła? W strzelando? Kogo to.

0

1 minutę temu, Stillborn napisał:

Wiesz, kampania jak przy grze AAA, więc Bio niech się nie dziwi, że ludzie gromy w nich ciskają, skoro grafika i animacje nie są tip-top. A fabuła? W strzelando? Kogo to.

Od kiedy niby ME to strzelando?

No i mi nie chodzi o same gromy ciskane w animacje, a o twierdzenie że cała gra będzie kupą 

0

#nikogo, ale dzisiej wyszedł Turok 2 zremasterowany i dostałem zniżkę
mogę ją dodać do tej w sklepie Steam, więc mam grę za pół ceny

0

12 minut temu, Stillborn napisał:

A fabuła? W strzelando? Kogo to.

8 minut temu, nevya napisał:

Od kiedy niby ME to strzelando?

0

14 minut temu, nevya napisał:

No i mi nie chodzi o same gromy ciskane w animacje, a o twierdzenie że cała gra będzie kupą 

Jak na razie Bioware nie dało żadnych podstaw do twierdzeń, że to będzie dobra gra, a ludzie muszą coś pisać.

0

1 godzinę temu, nevya napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego wszyscy się tak plują o te durne animacje? W trójce też były złe, też czasami były związane z nimi bugi, no i co z tego?

To ze w wydanym w 2002 roku Morrowindzie animacje postaci byly drewniane i nikt na to zbytnio nie narzekal (bo grafika, bo rozmach otwartego swiata i jego design, bo klimat), to nie znaczy, ze majacy premiere dziewiec lat pozniej Skyrim majacy o wiele wiekszy budzet, tworzony przez wieksza liczbe ludzi, wydawany na mocniejsze platformy i szeroko reklamowany powinien miec taryfe ulgowa, a my powinnismy przymknac oko na drewno udajace w nim enpecow.

0

Już jutro Nier: Automata na PC, ciekawe jak tam z jakością portu.

0

@OnceAThief

Po obejrzeniu tego filmiku dochodze do wniosku, ze SJW z BioWare uczynili glowna bohaterka Andromedy osobe z przynajmniej lekkim uposledzeniem umyslowym. Normalny czlowiek nie ma takiego wyrazu twarzy...

0

Normalni ludzie nie opierają oceny całej gry na tym, jaki dana postać w grze ma wyraz twarzy. A tu proszę.

0

Bioware musi sobie robić jaja, bo drugiego takiego ciągu faili nie pamiętam

0

Najgorsze jest to, że ta postać jest ładna, ale...

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.