Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

1 godzinę temu, Sefnir napisał:

Grał ktoś i może coś powiedzieć o Battlefieldzie Bad Company 2? Słyszałem dużo dobrego o kampanii (bo o nią mi chodzi, nie o multi, od tego mam 4 i 1), a że gierka jest za 7,5zł to zastanawiam się nad kupnem.

Spoiler

35471305_2331149017111653_6430196612030529536_n.jpg?_nc_cat=0&oh=44dd2f5b41810a2341d28b9e6db5f1c8&oe=5BC4B338

Tyle jestem w stanie powiedzieć.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem bad company i bawiłem się dobrze. tylko że miałem stary komputer i muliło. dziś mam nowy i wolałem stary przez czasy w jakich byłem.

pytanie:

  • czy jak wymienie nowy komputer na stary to cofnę się w czasie? czy jeżeli cofnę się w czasie ta zmiana czasu będzie odczuwalna tylko dla mnie? co zrobić żeby inni przestali odczuwać czas? czy była już taka gra? bo ja bym chociaż w taką grę pograł albo film obejrzał, bo raczej to skończyłoby się nie zrozumieniem społecznym...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wczoraj Penumbrę. Było ciekawie, zagadki były całkiem spoko. Przeciwnicy byli tylko męczący, bo albo byli w formie oskryptowanej ucieczki (w której musisz zrobić wszystko idealnie, bo jak zapomnisz zawalić chociaż jeden filar to instakill), albo były to chodzące zawsze w ten sam sposób po lokacji pieski, których schemat był za każdym razem jasny po kilkunastu sekundach obserwacji. Klimat dawał radę.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam Dark Souls II: Scholar of the First Sin. Świetna gra, cieszę się, że w końcu do niej podszedłem, a przy okazji świetnie się bawię grając z kolegą. Bardzo satysfakcjonująca. 16 godzin za mną.

@Sefnir a propos Bad Company 2 jeszcze to bardzo fajna gra według mnie i warto kampanię przejść, najlepsza w serii. Multi też bardzo spoko. Polecam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎19‎.‎06‎.‎2018 o 14:16, Glockens napisał:

@Sefnir a propos Bad Company 2 jeszcze to bardzo fajna gra według mnie i warto kampanię przejść, najlepsza w serii. Multi też bardzo spoko. Polecam.

Znaczy do multi mam 4 i 1, bardziej mi zależało ja jakiejś fajnej kampanii. Ale grę kupiłem. 

@SilentBob To co, kupujesz Cold Steel 2? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sefnir ta, jasne. Jak przejdę jedynkę. Na razie utknąłem w jednym miejscu i mi się w to grać nie chce. :) Więc taka sytuacja.

Za to bardzo się cieszę, że będzie kolejna gra Tales of... na PC. Mianowicie Tales of Vesperia. Podobno ma być w grudniu. Tak czy siak, czekam. :> (Nie, Sefnir, Berserii jeszcze nie przeszedłem! :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę pograłem w Quake Champions i nawet jest ok. Tyle że Quake 3 Arena jest dużo lepsze. Niestety jakiś geniusz wpadł na pomysł, by wykastrować tego kłeja na steam. Ech, te czasy, gdy nawet nie było muzyki w Arenie (była, ale te plumkanie nie nazywam tego muzyką), to zastępowało się swoją, np:
 

Fajnie się gra w Champions, ale ja już nie jestem w stanie znieść tych "nowości". Wolę po staremu, tyle że w normalnym kłejku 3 serwery nie robią. A tą wydmuszką na steam gardzę.
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Quake Champions bawię się bardzo dobrze, ale w starsze na multiku za bardzo nie grałem bo od małego jestem w #teamunreal. Widać, że to wczesny dostęp, ale gra rozwija się bardzo fajnie. Szkoda tylko, że czasami trafiam na serwery ze 150 pingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SilentBob napisał:

Za to bardzo się cieszę, że będzie kolejna gra Tales of... na PC. Mianowicie Tales of Vesperia. Podobno ma być w grudniu. Tak czy siak, czekam

Co się cieszysz jak i tak nie przejdziesz :P

Dziś miała miejsce premiera nowej mapy w PUBGu, więc zagrałem dwa szybkie mecze. Jest nieźle. Przede wszystkim Sanhok to mapa znacznie mniejsza od poprzednich, bo o wymiarach 4x4 zamiast standardowych 8x8. To raz, dwa, strefy zamykają się znacznie szybciej, więc jest mniej czasu na spokojne lootowanie. Trzy, nie wiem na ile to zostanie, a na ile zostanie zmienione w następnych patchach, ale jest zwiększony spawn rate dla ARek i PMów. Także raczej nie będzie problemu ze znalezieniem broni. Przez te dwa mecze znalazłem chyba dwie M16A4, dwie M416, ze trzy kałachy i gdzieś po pięć Tommy Gunów i Vectorów (plus oczywiście amunicję). I lądowałem bardziej na odludziu tam gdzie są po dwa trzy domki by najpierw rozeznać się w samej mapie. Sanhok jest typowo pod szybkie intensywne mecze.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2018 o 09:13, Glockens napisał:

 jestem w #teamunreal.

A właśnie jak tam Unreal Tournament 4. Miał jakoś wyjść, ale chyba po tym boomie na Battle Royale (w sumie w unrealu zawsze był tryb Last Man Standing, ale nie na taką skalę. Poza tym to za szybka gra, by ktoś tym trybem zawracał sobie mandolinę. Jak grałem w trójkę to tylko przejmowanie flagi lub deathmatch. A trybów zabawy tam dostatek) ciężko pewnie będzie. Żyje jeszcze ten projekt czy całkiem zdechł?

Edytowano przez Deathroll2097
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zeby cos, ale ambitne gry FPS choc nie moga liczyc na sukces na poziomie kolejnego Battlefielda czy Call of Duty, to jednak sa w stanie zdobyc grono fanow. Taki R6 Siege mial bardzo twardy start, ale Ubi stale gre rozwija i z tego co slyszalem, to liczba graczy znacznie wzrosla. Stawiajace na bardziej hardkorowy realizm ARMA3, Squad czy Escape from Tarkov zdecydowanie nie sa tytulami dla kazdego przez wysoki prog wejscia, ale maja swoja nisze i wielu oddanych fanow. Ten ostatni tytul mozna ogrywac w formie zamknietej bety od poltora roku, przez ten czas zainteresowanie nim wzroslo na tyle, ze tworcy gry musieli postawic kilkanascie regionalnych serwerow i juz zapowiedzieli dodanie trzeciej (obok juz istniejacych rosyjskiej i angielskiej) polskiej wersji jezykowej, bo maja dla kogo ja robic. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/22/2018 at 9:08 PM, Sefnir said:

Co się cieszysz jak i tak nie przejdziesz :P

Dziś miała miejsce premiera nowej mapy w PUBGu, więc zagrałem dwa szybkie mecze. Jest nieźle. Przede wszystkim Sanhok to mapa znacznie mniejsza od poprzednich, bo o wymiarach 4x4 zamiast standardowych 8x8. To raz, dwa, strefy zamykają się znacznie szybciej, więc jest mniej czasu na spokojne lootowanie. Trzy, nie wiem na ile to zostanie, a na ile zostanie zmienione w następnych patchach, ale jest zwiększony spawn rate dla ARek i PMów. Także raczej nie będzie problemu ze znalezieniem broni. Przez te dwa mecze znalazłem chyba dwie M16A4, dwie M416, ze trzy kałachy i gdzieś po pięć Tommy Gunów i Vectorów (plus oczywiście amunicję). I lądowałem bardziej na odludziu tam gdzie są po dwa trzy domki by najpierw rozeznać się w samej mapie. Sanhok jest typowo pod szybkie intensywne mecze.

 

Chciałem tylko zapytać o Sanhok, nie grałem jeszcze na mapie, ale jestem bardzo podekscytowany, opis, który dałeś, sprawia jednak satysfakcję.
:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Escape from Tarkov to dla mnie bardziej ciekawa alternatywa dla battle-royale niż FPS nastawiony na deathmatch. Squad za bardzo nie grałem, a Arma 3 chociaż ma fanów to wielu i tak gra na modach (np. DayZ), a nie podstawowej wersji gry. Jedynie z R6:Siege się zgodzę, że to wybicie się w tej kategorii, chociaż to znowu bardziej chyba konkurencja dla CS:GO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zastanawiam się nad kupnem jakiegoś jrpg-a i myślę o serii tales of . Którą część z serii wybrać, bo rozumiem, że nie są ze sobą jakoś powiązane. Myślałem o Berserii, ale nie jestem pewien czy brać. I jeszcze jedno ma to jakąś polską wersję? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berseria jest dobra, chciałem napisać że [spoilerrrr] ale to spoiler, więc tego nie napiszę. Bierz Berserię. Zistiria jest bardziej comfy, a Symphonia jest... dziecinna. Mam wszystkie trzy i Berserię uważam za najlepszą, chociaż jeszcze jej nie przeszedłem. (Cześć, @Sefnir )

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...