Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Korzystajac z kodu na Xbox Game Pass sciagnalem, zainstalowalem, odpalilem i pogralem z dwie godzinki w Sea of Thieves. Przez ten czas zdarzylem m.in. zebrac troche zapasow z poczatkowej wyspy, ustrzelic pare szkieletow, wykopac skarb, popodziwiac ladna oprawe i styl graficzny, poplywac w burzy, wystrzelic sie z armaty i kompletnie stracic ochote do dalszej zabawy w pirata. Moze w co-opie jest weselej, ale po tych dwoch godzinach gry nie widze wiekszego sensu zabawy. Mechanika gry jest bardzo uproszczona, a niezbyt zroznicowane misje to tylko pretekst do monotonnego grindu zlota, za ktore kupuje sie glownie kosmetyczne elementy stroju. Jedynie oprawa wybija sie na plus, ale to zdecydowanie za malo, zeby mi sie chcialo spedzac w tym tytule kolejne godziny, a tym bardziej wydac na niego dwie stowy. Szkoda, zapowiadal sie duzo ciekawiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sefnir jakby co, to na GOG-u można dorwać Trails of Cold Steel jedynkę za pół ceny!

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/kody-na-50-i-75-rabatu-na-wybrane-gry-na-gogu/

Kod promocyjny wykorzystać można do 3 czerwca.

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie w końcu Watch Dogs i muszę przyznać, że bawię się świetnie. System hakowania daje dużo zabawy, a sama gra wciąga i zachęca do aktywności pobocznych. Nie wiem czy tak się utrzyma do końca, ale po 4 godzinach jestem bardzo zadowolony.

Odpadłem z kolei od State of Decay 2. Ta gra jest zbyt drewniana i nie do końca działa jak powinna, poczekam aż będzie naprawiona.

Battletech bardzo fajne, polecam jeśli ktoś lubi gry taktyczne i klimaty mechów.

Tyle tych gier, a w sumie i tak grywam na SA:MP po kilka godzin tygodniowo. Uwielbiam tę grę. 

No i mam dylemat. Ciągnie mnie do Persony 4, a zauważyłem, że w amerykańskim PS Store kupię na PS3 za $9,99. Problem w tym, że mam jeszcze do ogrania Moonlightera i bardzo dużo nauki na studia. Jak żyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszej przerwie, niedawnym uaktualnieniu bety gry i zwiazanym z nim resecie profili graczy wrocilem do Escape from Tarkov. I od razu przypomnialem sobie, jak wymagajaca, bolesnie karajaca za porazki i emocjonujaca jest ta gra. Teoretycznie nie jest zle, bo moje k/d ratio z rajdow to okolice 2, a profilowy magazyn ze zdobycznym uzbrojeniem i pancerzami peka w szwach, ale z drugiej strony moja przezywalnosc rajdow to tylko 18%. Byloby sporo latwiej, gdybym ruszal na nie w ekipie, ale skoro caly czas gram solo, to jest jak jest. Za to satysfakcja z bezpiecznego zakonczenia rajdu i jeszcze wyniesienia z niego jakichs fajnych nowych zabawek jest olbrzymia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBob Trochę po czasie, ale dzięki za info. Wcześniej nie zauważyłem. Akurat pierwsze Cold Steel kupiłem na ostatniej wyprzedaży steamowej. Z ograniem czekam do skończenia trylogii Trails in the Sky… Czyli jeszcze sporo poczekam :)

@Glockens Nie no, Watch Dogs jest całkiem fajną gierką. A Battletecha już bym dawno kupił gdyby miał wydanie pudełkowe. A tak to czekam na przecenę.

Ostatnio zainstalowałem sobie 12 is Better Than 6. Bardzo przyjemna giereczka. Taki Hotline Miami w klimacie westernowym. A że zgarnąłem za darmo to jeszcze lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sefnir no, słusznie, że najpierw chcesz skończyć Trails in the Sky. Z drugiej jednak strony zacząłem grać w trzecią część i jest jakoś inaczej, nie za bardzo przypadło mi to do gustu... Mam chyba 20 godzin nabite czy ile tam i na razie nie chce mi się do niej wracać. Co prawda początek miała świetny, ale w miarę upływu czasu... ech... no nie za bardzo.

W Trails of Cold Steel z kolei gram już prawie dziesięć godzin i podoba mi się. Trochę się przyzwyczaić trzeba do walki, która jest w zasadzie taka jak wcześniej, ale w 3-D, więc trochę inaczej to wygląda... No mógłbym tu napisać co jeszcze mi się podoba, ale to już zahaczałoby trochę o spoilery, a tych ci oszczędzę.

Moim zdaniem Trails in the Sky można przejść całe Second Chapter i brać się za Cold Steel. Ale powtarzam, w the 3rd jestem właściwie na początku, więc nie mogę wyrokować, co tam się później dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SilentBob napisał:

Moim zdaniem Trails in the Sky można przejść całe Second Chapter i brać się za Cold Steel

Taa, tylko sam dobrze wiesz, że to około 80 godzin na obie części. Ja mam Niera rozgrzebanego i nie mogę się za niego zabrać, a co dopiero za Trailsy. Nie wspominając już o FFXIII i Neptunii. Wszystko przez brak czasu, i moje wieczne branie się za granie w co innego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sefnir napisał:

Taa, tylko sam dobrze wiesz, że to około 80 godzin na obie części. Ja mam Niera rozgrzebanego i nie mogę się za niego zabrać, a co dopiero za Trailsy. Nie wspominając już o FFXIII i Neptunii. Wszystko przez brak czasu, i moje wieczne branie się za granie w co innego :)

Hej, to tak jak u mnie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w Fortnite. Team Fortress 2 nie wydaje się już taki zły.

Pograłem w The Surge - to oficjalnie najgorszy soulslike z jakim miałem styczność.

Z kolei Nioh po mojemu jest ciekawsze niż sam Dark Souls.

W końcu przeszedłem Dooma. Poletzam.

Furi było dziwne, ale ujdzie. Soundtrack mocno na propsie.

Jalopy było fajne, ale crashowało się stanowczo za często jak na tytuł niebędący w EA.

Araya nudzi i przestaje straszyć/zaskakiwać już po prologu.

Amid Evil jest dokładnie tym na co wygląda.

Deep Rock Galactic jest do bani jak nie masz kolegów.

Darwin Project jest jedynym świeżym pomysłem w kategorii Battle Royale.

Layers of Fear wydaje się ciekawe i ogółem fajne, ale jak to horror, trochę nudzi i słabo straszy.

Doki Doki Literature Club miało łamać 4 ścianę i robić inne cuda, po 25minutach nadal jest to nudna VN, daleko jeszcze?

 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

daleko jeszcze?

nie, jak będziesz w miarę szybko przeklikiwał

ogólnie gry nie polecam, nie wiem, co w niej takiego ŁAŁ, że wszyscy się nad nią spuszczają. wali żenadą, nudą i byciem edgy na siłę

inna sprawa, że nigdy wcześniej nie grałem żadną w VN (i raczej już nie zagram), a to z tego względu, że idea klikania myszką przez pińcet godzin bez jakiegokolwiek gameplayu jakoś do mnie nie przemawia

no chyba że grzebanie w plikach gry można nazwać gameplayem

1/10 bo nawet gołych cycków nie było

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎08‎.‎06‎.‎2018 o 21:21, ZygfrydQ napisał:

Pograłem w Fortnite. Team Fortress 2 nie wydaje się już taki zły.

Próbowałem bo znajomi grają. Nie potrafię się przekonać do tej gry.

@Glockens O kurczę, codziennie zaglądam na Łowców, musiałem jakoś przegapić przecenę na Battletecha. No ale za niedługo niby ma być wyprzedaż na steamie, może wtedy się uda.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...