Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Na emulatorze zagrają.

Za 25 lat.

To zależy, kiedy Sony się zorientuje, że wydawanie kolejnych pudełek mija się z celem i postanowi się oprzeć w całości na cloud computingu tongue_prosty.gif.

Edit: a wcześniej nawet w gry z PS3 jeśli ktoś postanowi zainwestować w tefał Samsunga

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/12/23/playstation-now-coming-to-samsung-smart-tv-39-s-in-2015.aspx

Edytowano przez Alpharadious
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim jest niesamowity. Kupiłem Dawnguarda, więc idę do Twierdzy Świtu. Pamiętałem, że kiedyś na samym wschodzie mapy blokowało gracza w takiej bramie, to myślałem, że właśnie tamtędy teraz można przejść do twierdzy.

Oczywiście nie można, dalej nie ma przejścia. Oznaczona na mapie jaskinia jest niedostępna. Otóż twórcy wymyślili sobie, że do twierdzy dociera się jaskinią, która ma szerokość jakichś 50 cm i nie jest w ogóle oznaczona na mapie. Brawo.

Dodatkowo po wejściu do twierdzy wszyscy zaczęli mnie atakować. Czemu? Cholera wie. Wkurzyłem się, wracam do Pękniny, a tam strażnik łapie mnie i każe zapłacić grzywnę, bo podobno coś ukradłem. A no tak, zabrałem złoto z domku w górach, gdzie byli jacyś zbóje od jarla Pękniny. Ciekawe, jak jakikolwiek strażnik mógł to widzieć. Nikt mu nawet nie mógł powiedzieć, bo wszystkich zarąbałem. Zapłaciłem, wróciłem do Twierdzy Świtu i już mnie nie atakują. ermm.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie podkusiło żeby w MGR:R grać na normalu kiedy dzisiaj tak naprawdę pierwszy raz trzymam pada od x360 w łapie

bladedoge kopie mi dupsko a ja nie umiem sparować jego ataków, po 1 minucie mam 20% hp a on 87.5% czy coś

edit: hahaha, oh wow

jak hp zejdzie mu nisko to wzywa te muczące działka na dwóch nogach

fajno

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w końcu zabrałem wczoraj za The Last of Us. Szczerze powiedziawszy to bardzo się obawiałem tej gry. Oceny ma rewelacyjne, ale spodziewałem się trochę że Naughty Dog pójdzie po linii najmniejszego oporu i zrobi klona Uncharted z zombiakami (unikałem wcześniej wszelakich spoilerów i gameplayów). Nic bardziej mylnego. TLoU to całkiem inny styl grania, bardziej w stylu survival horrorów (czyt. mało amunicji, więcej skradania i kombinowania), żadnego przesadnego skakania i wspinaczek po budynkach, żadnych nieśmiertelnych wrogów w których trzeba ładować pół magazynka z karabinu (z reguły 1-2 strzały kończą sprawę, nie licząc bossów). Do tego genialny klimat, świetnie opowiedziana (choć sztampowa) historia, rewelacyjni bohaterowie i przyjemny soundtrack. No i te widoczki w zrujnowanym mieście, doskonałe. Włączyłem sobie wczoraj popołudniu na godzinkę, a się ogarnąłem w środku nocy, jak miałem 40% gry zaliczone. I tylko dlatego że się pad rozładował.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Przy okazji, w im więcej horrorów lub gier stylizowanych na horror gram ostatnio, tym wyraźniej układa mi się w głowie historia powstawania The Evil Within i porażki jaką jest ta gra. Skradanie, craft, rozwój postaci, wszystko jest praktycznie zerżnięte z TLoU, wszystko zrobione po milionkroć gorzej. Wcale bym się nie zdziwił jakby TEW miał wyglądać całkiem inaczej, a chwilę przed premierą do studia weszli "mądrzy ludzie w garniturach" i powiedzieli "to chcecie wydać? Przecież to wygląda jak Resident Evil. Popatrzcie na gry od ND, popatrzcie na Outlast, jak to dobrze robią i dobrze się sprzedają, zróbcie tak samo". Ale do TEW wrócę jeszcze pewnie przy podsumowaniu growym 2014.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...