Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Kolejny raz skończyłem wczoraj Trona 2.0

W każdym razie prawie skończyłem, nie dobiłem ostatniego bossa, bo walka jest długa, uciążliwa, nie chce mi się znowu bawić w bieganie po wąskich korytarzach (z jednej strony zawsze przepaść i game over), żonglowanie dezynfekcją procedur i walenie zmaksowanym clusterem w kółko i w kółko i w kółko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak baj de łej, opyla się nabyć trzeciego Dooma w wersji BFG? Kusi mnie taki zestaw, no bo D1 + D2 +D3, ale podobno mody nie działają w tej wersji z tym ostatnim, a te całe Lost Levels czy jakoś tak to ctrl+c ctrl+v poziomów z D3. No i jak w tym wydaniu sprawa z D1 i D2 wyglada, czy je modować można, czy też coś uwalili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii Dooma BFG to muszę z góry uprzedzić że w trójce grafika została teoretycznie poprawiona względem oryginalnego wydania, ale odbyło się to dużym kosztem wydajności (zdarza się klatkowanie na dwurdzeniówce z radkiem 4850!) no i lost levels czy tam lost missions to kit straszny i odpadki po kampanii

generalnie osobiście bym polecał raczej zaopatrzyć się w każdą część (D3, RoE, D2 i D1) z osobna, choć przypuszczam że to bardzo nieekonomiczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam Hard Reset podobał, bo przez tą ciasnotę trzeba było mocno się zastanawiać, w jaki sposób pokonać to całe ścierwo (problem się skończył, gdy kupuje się broń strzelającą przez ściany samonaprowadzającymi się kulkami), no i lokacje (zwłaszcza w dodatku) są niesamowite.

Wczoraj "skończyłem" Jazzpunk - określiłbym tą grę jako "symulator debila"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re: Doom 3 BFG - u mnie problemów z płynnością nie było, natomiast cała kampania singleplayer jest prostsza i mniej frustrująca od oryginalnej, wizualnie niby jest nieco lepiej, ale nadal straszą miejscami tekstury w niskiej rozdzielczości oraz artefakty na skyboxach. Lost Mission to wielkie kłamstwo, że jest to misja wycięta z kampanii, tak naprawdę to zbiór lokacji z oryginału - pograć w sumie można. Podsumowując: ja D3BFG kupiłem za bodajże 18zł na muve i to jest dobra cena, tym bardziej że dostaje się (ocenzurowane, ale zawsze) Ultimate Doom i Doom 2 gratis, które można podpiąć sobie pod sourceport.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem Bravely Default.

Spoilerish like hell:

Kyon-kun denwa.

Poza tym dobra gra, a bravo bikini prawilne. Valkyria+spell fencer to istna moc.

Z innych wieści: z paczki świątecznej Square Enix wypadło mi Last Remnant i ten izometryczny Tomb Raider. No i niby tego nowego Thiefa, ale on #nikogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, są takie, jakimi je Romero stworzył. Jak się zacznie ta wielka wyprz Steamowa, to poczekaj aż będzie cosik nazwane "Bethesda Franchises" or such, i wtedy złap za Doom Classic Bundle - powinieneś mieć wtedy całą pulę, D1, D2, Final Doom i Master Levels. Przy okazji zastanów się też nad Heretic, bo to też dobra giera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię, bo bardziej mi na tych oryginalnych Doomach zależał niż, choć akurat giery id mi się podobają nawet te, o ktorych wszyscy mówią że be i w ogóle jak Wolf 2009 (IMO jedna z najlepszych gier tego roku) czy RAGE więc w D3 się przy innej okazji zaopatrzę.

Heretic też wygląda spoko więc na razie do wishlista, a masz na myśli samego czy zbundlowanego z Hexenem? Bo jeszcze Strife na tym sejlu złapać muszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie w jakimś atrakcyjnie cenowo zestawie, to why not. Strife jeśli w ogóle będzie miał promo, to nie więcej niż obecne jeszcze przez 24h -25%, i oddzielnie od reszty stuffu id.

Przyznam się bez bicia, że nigdy nie zebrałem się w sobie by skończyć Hexena - podobno po jakimś czasie się rozkręca, ale łażenie po X lokacjach w poszukiwaniu 12 przełączników które otwierają lokację z kluczem, który otwiera drzwi do pomieszczenia z wajchą która etc. mnie wybitnie wkurza, tym bardziej że 90% walki jest w zwarciu. Jest dobry mod do Hexena, Serpent: Resurrection, który w zasadzie zastępuje bazową grę + dokłada mnóstwo od siebie. Heretic jest w pytkę, tho.

@up robił go Raven, ta. W ogóle to "dlaczemu" nie ma tego Wolfa na Steam :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf 2009 nie był robiony przez Raven software?

Ano chyba tak, zapamiętałem logo id na starcie, ale to już dzieło Raven. Tak czy siak, nie każdą grę przechodzę trzy razy pod rząd.

@laserghost fenk ju again Sarge. Strife fajnie się prezentuje, ale może poczekam w takim razie, a jak będzie dobre promo to Heretica z Hexenami wezmę. Jeszcze mam kilka innych rzeczy na oku, antologia pierwszego HL, DN3D, Symulator Kozeły i takie tam, a i tak już wiem że 66 zeta mi zeżrą dwa albumy MoS więc środki na sejla mam skromne.

A tego Wolfa też bym chciał na Stimach, podobnoć kiedyś był ale wywalili(?) - tak gdzieś czytałem.

Ok, potwierdzone info - było i wywalili. Albo Acti straciło prawa albo to z powodu, ze zakończyli wspierać multi, w to drugie nie wierzę bo Kał of Djuti do MW2 włącznie też wspierane nie są, a na Stimach siedzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balet kul i laserów

mało mi serce nie pękło, jak po bezbłędnej rzezi w pierwszym obszarze obrywasz od jakiegoś różowego popcorna na początku drugiego ;(

przepiękne kilka manewrów zrobiłeś, gratuluję ogółem

also jesus christ on a kaiser bun ta fabuła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

also jesus christ on a kaiser bun ta fabuła

Fun fact: na stage select jest dokładnie opisane, co się wydarzyło w każdej misji Dennis z ALLTYNEX Second ginie w pierwszej sekundzie gry pilot Feniksa ginie podczas TEGO ataku, zaś w sound test są opisywane różne maszyny z gry.

a poza tym jak ci się uda dalej przebić to może cię pocieszy że po critical days i po caleidoscope maszyna jest reperowana do full hp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_nh2oavS7A11qdvhtvo1_1280.jpg

20 lat w tym tygodniu stuknęło

Marathon (21 grudnia), Rise of the Triad (shareware, 21 grudnia) oraz Heretic (23 grudnia)

dlatego takie małe combo

pełna wersja Marathonu prosto od Bungie

wersja shareware ROTT z DOSBoxem (odpalamy dosbox.exe i wszystko dzieje się automagicznie)

wersja shareware Heretic z GZDoom (odpalamy gzdoom i jw.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hellstaff everyday

ładny prezent świąteczny zrobiło Red Shadow Software, udostępniając In Pursuit of Greed za darmo, nie napomknąłem o tym wcześniej, ale użyty engine to hybryda tego z Wolfenstein 3D, podobny do Shadowcastera, kiedy Carmack rozwijał pomysły do użycia w Doom

później napiszę posta z linkiem do wersji z DOSBoxem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...