Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

rip

tylko dzięki kartom pamięci sony zarabia na vicie, więc ta zupełnie prokonsumencka decyzja jest im wybitnie nie na rękę. W dodatku nie wiem czy jest to takie proste i zwykłym upem OS można byłoby pozwolić na używanie SD. Potrzebna byłaby jakaś Vita 3000, ale takiej przecież nie będzie XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszliśmy dzis z Aidenem Stone Vigil, mialem tam słabszy dzień, ale i tak jakos szło. Do czasu finalnego bossa, dopiero po 5 wipe'ach nasz healer zalapal w jaki sposób unikać AoE :ok:

A niedawno zrobiliśmy Garude, tak jak sie spodziewałem było ciężko, wipe'ow bylo tyle, ze musialem wyjsc naprawić ekwipunek. Po powrocie z nowym party okazało się, ze to chyba nasz poprzedni healer miał jakiś słaby sprzęt. Nowy WHM nie miał żadnych problemów z utrzymywaniem dobrego poziomu hp party i choć pod sam koniec drugiego etapu padlem, to Garuda wraz ze mną. Jak zwykle podczas tej walki przygrywala świetna muzyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Age of Empires 2, jestem chyba nienormalny.

Uwielbiam Age of Mythology, ale przy AoE 2 się gubię, kilka sekund i cała moja armia wędruje sobie po mapie, horda żołnierzy wroga przebiła się przez szczelinę w murze a wieśniacy są martwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś chwilę w Planetside'a i szczerze, to czułem się zwyczajnie zagubiony. Mapy wielkie, w ciul opcji wo wykupienia, ludzie latają wte i wewte, przejdziesz się kawałek i rozjeżdża cię czołg... Miałem zacisnąć zęby i spróbować dalej, ale jakoś nie wyszło. To chyba jedna z tych gier, gdzie wypada mieć choć jednego albo dwóch znajomych, żeby cię wprowadzili albo poznawali ją razem z tobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak strasznie... Po prostu idziesz tam gdzie coś się dzieje i starasz się zabijać tych złych. :P Wielkie mapy, kupa luda i epickie momenty (wraz z rgupą randomów ukrywaliśmy się pod jakąś masywną metalową konstrukcją, przed szukającym nas statkiem, słysząc jego silniki pracujące dosłownie tuż nad naszymi głowami) to rzeczy, które bardzo mi się w grze spodobały. Niestety wysokie wymagania sprzętowe, lekko takie se strzelanie i sam design całości dość mocno zaważyły u mnie na tej szali. Ale gdyby gra chodziła mi lepiej, to nie wykluczam, że zostałbym w niej na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie rekordowo krótki okres między wywaleniem skyrima a reinstalacją skyrima. Na szczęście nawet nie wywalałem pobranych obowiązkowych modów (unofficial x patch, skyui, lost wonders of mzaark, shadow of meresis, wet&cold, etc.) z mod organizera. Co prawda mod na khajiitów i argonian z jakiego korzystam, został wywalony z nexusa, a to co mam na hd jest do innego modelu ciała, ale oh well.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie był jakoś specjalnie ofensywny, w sumie największą zmianą było przerobienie głów z bestii na "ludzkie". Co do powodów zniknięcia to stawiam na ragequit w związku z niedawnym cyrkiem z płatnymi modami, niezły shitstorm przewalił się przez nexus, lub zwyczajny ragequit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś chciał Pokemon Shuffle na iOSa/Androida w temacie 3dsowym?

Swoją drogą, życzę powodzenia. Ten szajs mi 60h zżarł na 3dsie, a pewnie jak trochę czasu minie i pododają do normalnych stage'ow, to więcej dojdzie. Teraz ciekawe, jakie progi dadzą na challenge - jak podobne jak na konsoli, to powodzeniax2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić dodatek do Diablo 3 (bo podstawkę mam), ale cały czas się boję, że po 10 godzinach radości mi się po prostu znudzi.

Ja gram bez dodatku i jakoś jego brak na razie nie przeszkadza mi w rozgrywce (przegrałem ponad 130h). Ja się boję, że po zakupie dodatku i nadchodzącym patchu w nic innego grał nie będę. smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...