Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Gram już pięć i pół tygodnia w Wiedźmina 3 i nie mam dość. A nawet raz go nie przeszedłem, chociaż w tej chwili jestem już blisko końcówki.

Dużo szlajałem się tu i tam, oraz dogłębnie zwiedzałem całą grę. Niejednokrotnie, zostałem bardzo i mile zaskoczony, pod względem fabuły ale nie tylko głównego wątku, ale tego pobocznego. Ta gra to cud, miód i niedźwiedzie.

Na początku (przynajmniej ja), strasznie denerwowałem się na sytuacje polityczną w grze, i to co dzieje się w Novigradzie czy Oxenfurcie. Ale przy końcówce gry, można z satysfakcją wszystko sobie wynagrodzić, za pomocą miecza. I to jest bardzo miłe uczucie, kiedy można wbić ostrze miecza takiemu niemilcowi, który nam, lub naszym towarzyszom ubliżał. No wspaniałe uczucie.

Ta gra to majstersztyk.

Tyle.

Kto niema niech kupuję.

Albo poczeka aż ja kupię (o ile będzie) edycja rozszerzona, jak w przypadku W2. To komuś klucza gogowego podaruję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wolałbym, gdyby nowy tytuł ze świata D&D zrobili. Bo już jakiś czas temu była premiera piątej edycji, a Beamdog chce nadal w prehistorii siedzieć i to jeszcze ze starym infinity engine...

No bo mojia notalgia. Sam chętnie bym zobaczył grę na nowych, prostszych zasadach (choć te w grze i tak były uproszczone). Może to kwestia tego, że, o ile dobrze kojarzę, nie wyszedł jeszcze podręcznik do Zapomnianych Krain w wersji piątoedycyjnej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Słyszałem o tym. Pewnie chodzi o wykorzystanie nowszej wersji zasad D&D. Pozostałe gry wykorzystują podobną wersję, dzięki temu bez problemu dorzucili klasy z drugiego Baldura do pierwszej części czy Icewind Dale. Rozszerzonego Planescape Tormet pewnie dorobią prędzej lub później. Obawiam się tylko co tam mogą dodać nie licząc udogodnień jak wyższe rozdzielczości czy poprawiony interfejs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Słyszałem o tym. Pewnie chodzi o wykorzystanie nowszej wersji zasad D&D. Pozostałe gry wykorzystują podobną wersję, dzięki temu bez problemu dorzucili klasy z drugiego Baldura do pierwszej części czy Icewind Dale. Rozszerzonego Planescape Tormet pewnie dorobią prędzej lub później. Obawiam się tylko co tam mogą dodać nie licząc udogodnień jak wyższe rozdzielczości czy poprawiony interfejs.

Nie, to chodzi o to, że silnik IwD2 jest dobrze napisany, a nie stosem śmiecia, i większość zawartych zasad jest ugrzęźnięta w nim na stałe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zakupy na tej japońskiej wyprzedaży na PSN i dopiero jak włączyłem Vitę załapałem, że mam jakieś 200MB wolnego miejsca na karcie pamięci, a potrzebuje 10GB. Myślałem, że jak wezmę 64GB to się ze wszystkim wyrobię. Nope. 128 byłoby mi mało, a jak sobie pomyślę, że potencjalne 256 kosztowałoby koło 1000 złotych to mi wraca niedzielny schabowy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...