Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Akurat MGR jest wyjątkiem od reguły i bardzo mi się podobał. Co prawda level design leżał, każda próba urozmaicenia rozgrywki kończyła się fiaskiem (skradanie...) a gra została dosłownie ucięta w pewnym momencie, ale system walki nadrabiał wszystko. No i to jednak część uniwersum Metal Gear które uwielbiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz ma miejsce taka współpraca (Mountain Dew i Doritos już kilka razy dawało bonusy do gier Activision), a biorąc pod uwagę konstrukcję świata i rozgrywki w Destiny (takie semi-MMO) to jeden dodatkowy quest to nic strasznego IMO. Co nie zmienia faktu że kompletnie nie podoba mi się co wydawca robi z tą grą. No ale jeśli faktycznie dali 500mln dolarów na produkcję to nie ma się co dziwić że próbują się odrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie co

MORDIN NIE ŻYJE! ;_;

Wiemy, nuffin special, bardziej zasmuciła mnie śmierć

Thane

Lol, śmierć Thane była dla mnie kompletnie pozbawionym jakiegokolwiek smutku wydarzeniem, ta postać była tak nudna że nie wiem jak można po nim płakać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie co

MORDIN NIE ŻYJE! ;_;

Wiemy, nuffin special, bardziej zasmuciła mnie śmierć

Thane

Lol, śmierć Thane była dla mnie kompletnie pozbawionym jakiegokolwiek smutku wydarzeniem, ta postać była tak nudna że nie wiem jak można po nim płakać

ale... jego syn... taki samotny... chlip, chlip...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie co

MORDIN NIE ŻYJE! ;_;

Wiemy, nuffin special, bardziej zasmuciła mnie śmierć

Thane

Mhm, ale jego śmierć była mniej emocjonalna, a już na pewno mniej nagła. Zapowiadano ją bezpośrednio w drugiej części. Niemniej, tak jak w przypadku Mordina, scena jego odejścia została pięknie napisana. Nie wiem jeszcze, co schrzanili w zakończeniu, ale te postacie zostały potraktowane z ogromnym szacunkiem.

T_T

Also, Andżela, Thane w żadnym wypadku nie był nudny. Najwyraźniej ani razu z nim nie rozmawiałaś.

Ale głos miał paskudny.

@Andżela raz jeszcze - Bardziej pan "jestem super zabójcą o najlepszym designie w uniwersum i złożonej filozofii życia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam, cała postać jest napisana tak żeby brać gracza na litość, bo "och jej, nie mamy gdzie żyć", "och jej, niedługo umrę", "och jej, muszę pogodzić się z synem", "och jej, umieram niedługo po pogodzeniu się z synem", "och jej, przed śmiercią nagrałem dla ciebie wiadomość"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy dzis z Aidenem Tytana i Sunken Temple of Qarn. To drugie było bardzo fajne, a wipe zaliczylismy na najprostszym z trójki bossów, golemie. Ale tak to jest jak PEWIEN NINJA napiernicza golema zamiast sunstone :ok: Poza ta drobną wpadka wszystko poszlo dobrze a taniec między laserami na Adjucatorze mnie rozbawil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: pograłem wczoraj chwilę w to darmowe DoA, ale nie porwało mnie. Moje zdanie nadal jest takie samo, gra nie oferuje nic prócz cycków, już wolę pograć w Tekkena albo Soul Calibur.

Po drugie: w oczekiwaniu na pobranie Shadow of the Colossus zacząłem słuchać soundtracku z tej gry, i jeśli cała gra jest tak doskonała jak ścieżka dźwiękowa to już nie mogę się doczekać aż zagram. Z tego co widziałem na filmikach to niektóre animacje kuleją, ale gra wygląda na mega klimatyczną.

Po trzecie: zarwałem trzecią nockę z powodu Destiny, nie pamiętam kiedy ostatnio coś takiego mi się zdarzyło. Aczkolwiek coraz bardziej wyłazi fakt że to mega grind fest i nic więcej. Mi to nie przeszkadza, ale jakby ktoś się spodziewał jakiejś fabuły czy coś to raczej nie tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...