Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

@Sefnir

Ano gram, aczkolwiek chwilowo robie sobie przerwe i staram sie nadrobic zaleglosci z kupki wstydu.  Metod platnosci jest kilka, PP i karty sa jednymi z nich. Do ceny na stronie nalezy doliczyc wspomniany VAT oraz prowizje dla PP, VISA itd od transakcji. IMO optymalizacja jest bardzo dobra, aczkolwiek ja gram na i7 4GHz, 1070 GTX i 16 GB RAM, wiec moge nie byc obiektywny. Z tego co mi sie obilo o uszy, to tworcy EfT caly czas pracuja nad poprawa kodu gry i wyeliminowaniem lagow, ktore od czasu do czasu zdarzaja sie na wiekszych mapach.

Do Overwatcha Escape from Tarkov nie ma co porownywac, bo w strzelance Blizzarda mapy sa stosunkowo niewielkie, korytarzowe i dosc hermetyczne jesli chodzi o wypelniajace je obiekty. Natomiast w EfT mapy sa rozlegle i sporo jest na nich obiektow, z ktorymi mozna podjac interakcje (najmniejsza Factory wypelnia siec przejsc obejmujacych tunele, rampy, korytarze, kladki i otwarte przestrzenie, przez co drog do celu jest przynajmniej kilka i ogarniecie topografii lokacji zajmuje duzo wiecej czasu niz poznanie mapy w Overwatch), a audiowizualnie EfT tez jest bardziej dopieszczony niz gra Zamieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Glockens

Watpie. Jest druga polowa lipca i wciaz trwa zamknieta alfa. To co jest juz teraz, jest niesamowicie grywalne, ale w grze ma byc zaimplementowane wiele innych elementow (m.in. erpegowy system ponad 50 skilli, rozbudowywane bazy, crafting,  nowe lokacje) i nie wyobrazam sobie, zeby stale dazacy do perfekcjonizmu w oddaniu realizmu tworcy wyrobili sie ze stworzeniem, zbalansowaniem i przetestowaniem zapowiedzianej zawartosci w ciagu pieciu miesiecy, tym bardziej ze po drodze ma byc jeszcze beta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam rage'a. Wieża przed ostatnim bossem w Pirate's Curse jest strasznie wkurzająca i nie fair w stosunku do gracza. Reszta gry była łatwa (za łatwa), ale to co się tutaj odwala jest żenujące, poziom trudności skoczył wysoko w górę niskim kosztem, a sejwów miedzy sekwencjami nie ma (a być powinny).

 

Nosz rukwa, a była to taka świetna gra... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Shantae. Cóż powiedzieć, ostatnia platformówka, przy której tak dobrze się bawiłem, to Rayman Legends. Brać i grać.

 

Macie tu Rottytops na zachętę, jak to was nie przekona, to już nie wiem, jak was bardziej zachęcić do grania.

 

http://cloud-3.steamusercontent.com/ugc/108483009212963184/1D697CD53D1A37AF90C06387C3654D51B09555F6/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tesu napisał:

IMO optymalizacja jest bardzo dobra, aczkolwiek ja gram na i7 4GHz, 1070 GTX i 16 GB RAM, wiec moge nie byc obiektywny. Z tego co mi sie obilo o uszy, to tworcy EfT caly czas pracuja nad poprawa kodu gry

To mnie chyba najbardziej jeszcze powstrzymuje przed sięgnięciem po Tarkova, bo w gruncie rzeczy nie dysponuje jakimś super mocnym sprzętem (choć mi i tek wystarcza, ale ja wymagający nie jestem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że poza tym działem nie ma co liczyć na odpowiedź szybszą, niż w przeciągu tygodnia to podpytam szanownych graczy i graczki:

Jako nowy console peasant pytam o radę, z czym warto się zapoznać gdy ograłem już Fable II: GOTY, Red Dead Redemption: GOTY oraz Skate 3?.
Teraz na warsztat chciałem wziąć Fable III, Forzę Horizon 1 i Gears of War: Judgement. Pytam głownie o Microsoftowe i ogólnie konsolowe exclusive'y, bo generalnie gram na PC. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: podaj marke i moc zasilacza. 

Po drugie: zajrzyj na ostatnia strone tematu poswieconego niszowemu Elite Dangerous i przepros. 

Po trzecie: zapoznaj sie z regulaminem forum, ktory zaakceptowales rejestrujac sie tutaj. Zwroc uwage na punkt 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, MasterKondi said:

To jest bardziej chore, niż jedynka. W którą w sumie nie grałem:D.

polecam, pierwszorzedny horror. jak masz ps4 to jest teraz w promocji za 35z. chyba zaloze drugie konto na psn i kupie jeszcze raz hehe.

skonczylem manhunta ale nie moge sie oderwac wiec maksuje go. fajne jest to, ze jako nagrody za wymaksowanie poziomow wpadaja kody na cichy bieg, nieskonczna stamine czy skiny.

zainstalowalem sobie ponownie outlasta z dodatkiem, przejde se i chyba kupie dwojke niedlugo. to pole kukurydzy z dema zapadlo mi w pamiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tesu napisał:

Po pierwsze: podaj marke i moc zasilacza. 

Po drugie: zajrzyj na ostatnia strone tematu poswieconego niszowemu Elite Dangerous i przepros. 

Po trzecie: zapoznaj sie z regulaminem forum, ktory zaakceptowales rejestrujac sie tutaj. Zwroc uwage na punkt 10.

"Nie ten dział, poza tym temat wałkowany wiele razy. Teraz tylko ostrzeżenie, potem będzie ban na tydzień. Polecam korzystanie z opcji szukaj."
:pirate: 

Dział z Elitem ruszył, bo w czerwcu wyszło "Legendary Edtition". Zresztą w działach, o konkretnych grach można częściej znaleźć posty niż w ogólnych.

Zamiana litery S na $ nie jest (w mojej opnii) przekręceniem nazwy, a przynajmniej w sposób pejoratywny. Chciałem tylko w ten sposób zaznaczyć, że to korporacja posiadająca duże udziały w rynku IT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, w ktorym powinienes pytac to "Jakie gry polecacie na prezent i nie tylko" i jest tam stosunkowo duza aktywnosc. 

Co do tematu o ED "bo wyszlo Legendary Edition" to bzdura. Temat jest niszowy, nowe posty pojawiaja sie tam bardzo sporadycznie, ale to nie przeszkodzilo w tym, ze gdy wczoraj ktos nowy zadal tam pytanie, to w ciagu godziny odpowiedzialy mu trzy osoby. Wiec to nie jest tak, ze tylko w LJ ktos odpowie na Twoje pytanie. 

A zmiana S na $ ma w internetach wydzwiek jak najbardziej pejoratywny, bo przekrecenie w ten sposob nazwy firmy ma na celu podkreslic jej pazernosc i wyciskanie z klientow kasy na kazdym kroku, nawet jesli Ty sam traktujesz to inaczej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, w ktorym powinienes pytac to "Jakie gry polecacie na prezent i nie tylko" i jest tam stosunkowo duza aktywnosc. 
[...]
Wiec to nie jest tak, ze tylko w LJ ktos odpowie na Twoje pytanie. 
A zmiana S na $ ma w internetach wydzwiek jak najbardziej pejoratywny, bo przekrecenie w ten sposob nazwy firmy ma na celu podkreslic jej pazernosc i wyciskanie z klientow kasy na kazdym kroku, nawet jesli Ty sam traktujesz to inaczej. 

Tak jakby twoje zdanie miało w tym wypadku jakieś znaczenie...

Ale przecież liczą się głównie intencje kierujące autorem, przy pisaniu posta...

Zresztą nie powiecie że szybka odpowiedz w większości tematów, to niespotykana rzecz na tym forum.
Ale ogólnie dzięki za radę, uderzę do wspomnianego tematu.

Tym niemniej, żeby to nie był zupełnie pusty post, to pochwalę się, że znalazłem na swoim starym komputerze instalkę LEGO: Rock Riders w polskiej wersji językowej. Prawdziwy biały kruk od którego "na poważnie" zaczęła się mogą przygoda z grami strategicznymi. Oj będzie grane...

Swoją drogą zawsze się zastanawiałem czy tzw. abandonware to też piractwo. Tzn. Pobieranie gry ze stron z porzuconym softem, w przypadku gdy już NIGDZIE nie można jej kupić w oryginale. Osobiście uważam że to jednak też trochę "szara strefa" i co człowiek to inna interpretacja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, SteamPunker napisał:

Ale przecież liczą się głównie intencje kierujące autorem, przy pisaniu posta...

 

A wiesz, ze taki Karol Marks piszac Manifest komunistyczny tez mial dobre intencje? Ba, jestem pewien, ze przynajmniej czesc z czlonkow obecnej partii rzadzacej tez kieruje sie dobrymi intencjami lamiac konstytucje i naruszajac zasade trojpodzialu wladzy. Tyle ze to nie intencje sa wazne, ale ich skutki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tesu napisał:

czesc z czlonkow obecnej partii rzadzacej tez kieruje sie dobrymi intencjami lamiac konstytucje i naruszajac zasade trojpodzialu wladzy.

Dokładnie to samo można powiedzieć o każdej partii rządzącej w Polsce po 1989 roku. Czemu się ludzie tak na ten pis nagle uwzięli, to naprawdę nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, moze dlatego, ze pochodzacy z SLD i czesto wstawiony Kwasniewski jako prezydent przynajmniej mial kregoslup, potrafil postawic sie bedacemu premierem Millerowi i zawetowac kilkanascie ustaw autorstwa swojej wlasnej partii? No i moze dlatego, ze inne partie w swojej nazwie przynajmniej nie mialy slowa "prawo", przez co hipokryzja bila mniej po oczach, kiedy to prawo naginaly? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Duda przynajmniej nie zadłużył w pijackim amoku Polski na grube miliardy, ba, zanosi się na to, że w tym roku może prawie nie być deficytu w budżecie.

Choć nie wiem, ile w tym zasługi pisu, bo przyznaję, że na polityce/gospodarce/itp zwyczajnie się nie znam.

inb4 widać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 2real4game napisał:

Tylko kwestia jest taka, że część członków tych innych partii przed aktualnym PiSem nie mogła aż tyle zmienić i dzięki temu mało psuli.

I właśnie przez to, że nikt nie mógł wiele zmienić, to od niemal 30 lat w Polsce rządzą cały czas ci sami ludzie, na tych samych zasadach. Teraz te układy pis rozbija i tworzy swoje, to oczywiste. Być może jednak wyniknie coś z tego dobrego, kto wie - czas pokaże.

A najchętniej to i tak bym cały sejm zrównał z ziemią i zaczął ten bajzel od nowa. Wszak, gdy wszystko zawiedzie, często najlepszym rozwiązaniem jest restart. :P

 

2 minuty temu, 2real4game napisał:

Co za różnica:

http://www.dlugpubliczny.org.pl

Od dłuższego czasu chyba nikt z rządzących nie ma choćby śladowego pojęcie o ekonomii i zarządzaniu.

Ty masz pewnie większe? ;)

zresztą mniejsza, idę zacząć weekend

peace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...