Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Quote

Tak zmieniając temat, warto grać w TES Oblivion, jak nie miało się do czynienia z takimi grami? Kumpel może mi sprzedać za dychę i nie wiem, czy się skusić.

Ale za dychę to możesz brać. Nawet jak ci się nie spodoba to tylko dycha, ani on się nie wzbogaci, ani ty nie zbiedniejesz.

51 minutes ago, stach122 said:

Buuu. Heh, co ja mam powiedzieć, seria ME skończyłem średnio 8 razy. A co dopiero powiedziec o Batkach i AC. Prawie każdą posiadaną grę (no dobra takie 50/50) skończyłem przynajmniej 2 razy

Zazdroszczę wolnego czasy, który możesz przeznaczyć na granie. Praca, rodzina i zillion innych obowiązków sprawia, ze moja lista posiadanych gier rośnie (taki ze mnie idiota, ze nie mogę się powstrzymać od kupna nowych gier, w które i tak pewnie nigdy nie zagram. Ale pewnie każdy tu tak robi :D ), moja wishlista robi się coraz dłuższa, a jeszcze są seriale, filmy, książki... eh, szkoda gadać.

Z drugiej strony, nawet gdybym miał 15h wolnego czasu dziennie na gry to i tak bym w żadną nie grał dwa razy bo dla mnie to nie ma sensu. Przeszedłem raz, poznałem co było do poznania i do widzenia.

Edytowano przez Quel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arturzyn napisał:

Przykro mi.

Chociaż w sumie nie, po części szanuję. Mi by się nie chciało tracić czasu na powtarzanie jakiejkolwiek gry, nieważne, jak bardzo wybitna by nie była.

 

Tak zmieniając temat, warto grać w TES Oblivion, jak nie miało się do czynienia z takimi grami? Kumpel może mi sprzedać za dychę i nie wiem, czy się skusić.

Ekhem, nie chce mówić kto tu grał w Lord of the Fallen...

Po prostu lubie wracać do gier, po roku lub dwóch. Zawsze odkrywam coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arturzyn napisał:

Tak zmieniając temat, warto grać w TES Oblivion, jak nie miało się do czynienia z takimi grami? Kumpel może mi sprzedać za dychę i nie wiem, czy się skusić.

jak goty, to możesz wziąć, jak podstawka, to powienien dać za darmo

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, stach122 napisał:

Ekhem, nie chce mówić kto tu grał w Lord of the Fallen...

Po prostu lubie wracać do gier, po roku lub dwóch. Zawsze odkrywam coś nowego.

Znasz mnie, jestem stuprocentowej plebejuszem. 

Znaczy, dobra, Riptide'a drugi raz faktycznie ogrywalem, ale do polowy i w coopie.

7 minut temu, 47 napisał:

jak goty, to możesz wziąć, jak podstawka, to powienien dać za darmo

Muszę się spytać, ale wydaje mi się, że podstawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, stach122 said:

Ekhem, nie chce mówić kto tu grał w Lord of the Fallen...

Bardzo fajna gra. Bawiłem się przy niej lepiej niż przy pierwszym DS. LotF ograłem wraz z dodatkiem przed DS. DS mnie znudził i już go od paru miesięcy nie dotykałem (kijem przez szybę). LotF łyknąłem w dwa tygodnie bo mnie po prostu wciągnął. Jak na razie to nie bardzo rozumiem ten hype na DS.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez lubie powtarzac ulubione gry. filmy i muzyke tez. wlasciwie wszystkie dobre rzeczy lubie powtarzac. w gruncie rzeczy jest tak duzo srednich i slabych gier, ze nie do unikniecia jest powracanie do najlepszych.

45 minutes ago, Quel said:

Jak na razie to nie bardzo rozumiem ten hype na DS.

musialbys skonczyc ktoras czesc (oprocz dwojki) wtedy bys mial okazje zrozumiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, Vigor said:

musialbys skonczyc ktoras czesc (oprocz dwojki) wtedy bys mial okazje zrozumiec.

 

1 hour ago, Quel said:

DS mnie znudził i już go od paru miesięcy nie dotykałem (kijem przez szybę).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Vigor said:

moze i znudzil ale jestem ciekawy jak daleko dotarles. bo nie brzmiales jakbys pyknal calosc.

Dobre pytanie. Tych bossów pokonałem podczas mojej niedługiej przygody z DS1:

 - Asylum Demon

 - Taurus Demon

 - Belfry Gargoyles (ten mi napsuł krwi)

 - Capra Demon

 - Moonlight Butterfly

 - Gaping Dragon

 - Stray Demon (ten mi tez napsuł krwi - dopiero jak się rozebrałem i 'nabrałem' szybkości to poszło łatwo)

Kolejny miał być Great Grey Wolf Sif ale po oczyszczeniu tego lasu przed nim wyłączyłem grę i do niej do dzisiaj nie wróciłem. Wiem, ze kiedyś jeszcze odpalę DS1 bo nie lubie zostawiać gier nieukończonych, ale kiedy? To kolejne dobre pytanie

Edytowano przez Quel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Injustice 2 wpadł do mojego pobliskiego sklepu growego. Myślę, czy nie zakupić. Ale nie jestem zbyt dobry w bijatykach i nie chcę grać online, po prostu podoba mi się stylistyka, postacie oraz mechaniki w tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka Injuistice jest całkiem spoko jeśli chodzi o mechanikę. Bardzo przypomina MK9, choć bez fatality. Jak jest z dwójką to nie wiem i prawdopodobnie się nie dowiem, bo nie zapowiada się na to, by gra miała się ukazać na PC. Przynajmniej póki co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna564 dwójka ma to co jedynka + możliwość customizowania swojej postaci jak w grze RPG. W czasie rozgrywek singlowych i kampanii dostajemy nowe części strojów, unikatowe dla każdego bohatera, i każda z nich ma własne staty. To mnie właśnie kusi, bo zapowiada się dłuższa gra na single player i dobra gierka imprezowa, bo ludzie kojarzą superbohaterów (chociaż w dwójce pojawiają się już tacy starożytni herosi z DC jak Dr. Fate czy Black Adam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszczyciel leży. Zabiłem go za pierwszym razem i gdybym bardziej obczaił solucje, nie dostałbym ani razu. Ech.

Swoją drogą zostało mi dwóch (trzech...) bossów, czyli jakaś godzinka, ewentualnie dwie, choć wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Abyss napisał:

@Arturzyn

Jeśli podoba ci się LoTF to zagraj sobie w Dark Souls. Powinieneś być wniebowzięty przy rozległości tej gry w porównaniu do lordsów. 

Oglądałem serię u Zygfryda. :P Poza tym świat wydaje mi się być za bardzo rozwlekły, a i sama gra za długa. Już jestem teraz Lordsami wymęczony trochę, a to tylko 3 duże lokacje i zaledwie 17 godzin.

 

No i ogólnie Soulsy chyba bardziej dają w kość. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soulsy za pierwszym razem rzeczywiście powalają poziomem trudności oraz długością rozgrywki, ale odrobina treningu i problemy te znikają. Gdy już zapamiętasz jak ułożona jest każda lokacja razem z przeciwnikami i znasz sekrety, to możesz w kilkanaście minut przeskoczyć większość gry i zdobyć potężne uzbrojenie (master key, otwierasz na starcie skrót do tej doliny smoków i do Queelag by pominąć połowę lokacji w grze, bierzesz miecz Astory, pierścień oraz tarcze odnawiającą staminę w trybie turbo i yolo).

Na chama można jeszcze wykorzystać ten bug na nabijanie absurdalnej ilość EXP przed walką z tym motylem. Tylko nie wiem czy później go nie naprawili w jakimś patchu, wieki nie grałem.

Edytowano przez Noobirus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gralem pierwszy raz w jedynke to korzystalem z buga. chyba byl to bug. od jednej handlarki kupowalem maksymalna ilosc jakiegos itemsa, i sprzedawalem to z zyskiem framptowi. nie pamietam czy byly to bomby czy cos innego, ale z jednego kursu trwajacego okolo minuty czy dwoch mialem jakies 20 tysiecy dusz. pamietam tez, ze mialem na glowie pasozyta i odcialem sobie wszystkie sposoby na wyleczenie sie. zdaje sie, ze przez to dostawalem polowe dusz mniej za wszystko. wiec wieksza czesc gry gralem z jajem obcego zamiast glowy.

http://vignette2.wikia.nocookie.net/darksouls/images/c/c2/Egghead.jpg/revision/latest?cb=20130205173139

to nie moja postac, ale pasozyt tak wyglada.

Edytowano przez Vigor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...